» »

FAR CRY 3

FAR CRY 3

Nemixxx ::

Meni se pa nezdi lok šibek. Res je malo težje zadeti tarčo ,ampak ko zadaneš pade nasprotnik dol. Jaz z lokom največ igram ,ker mi je najbolj zanimiv.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

sparklyslo ::

Lok je super, ga uporabljam od začetka, zame najboljše orožje v igri, z njim deluješ prikrito + puščice lahko pobereš nazaj.

kriko07 ::

Mi lahko poveste kaj moram odklenit da bom imel več puščic ker jih imam le 5?

sparklyslo ::

Crafting -- torbe za puščice

Bolf3nk ::

kriko07 je izjavil:

edino kar me moti je to da so predolge razdalje

kaj? pol pa igraj cod


Saj imaš vozila in pa hitra potovanja. Kaj bi še več mel.

Berserker ::

kriko07 je izjavil:

Mi lahko poveste kaj moram odklenit da bom imel več puščic ker jih imam le 5?


Tam pod crafting poglej malo.

Izi ::

sparklyslo je izjavil:

Lok je super, ga uporabljam od začetka, zame najboljše orožje v igri, z njim deluješ prikrito + puščice lahko pobereš nazaj.

Orožja se da nadgrajevati in ko daš na jurišno puško dušilec, in daljnogled, se lok skrije. Metki letijo ves čas naravnost, pri puščicah pa moraš vedno upoštevati lok leta, pa še traja kar nekaj časa, da napneš lok za naslednjo puščico. Pa večina sovražnikov ima AK 47, tako da jim lahko vedno pobiraš municijo.
Na začetku igre je najbolj nujen lov na živali, da si iz živalskih kož narediš oziroma nadgradiš vse tiste številne torbice s katerimi je ovešen naš junak. Jaz sedaj naokoli tovorim za cel tovornjak municije. 400 za mitraljez, 300 za avtomat, ...

Jaz naokoli tovorim samo orožja z dušilcem. Bolje slabše orožje z dušilcem kot super kanon, katerega strel odmeva čez cel otok. Zvok je v tej igri zelo pomemben in vsak strel privabi cel kup sovražnikov in tudi živali.
Ko sem enkrat moral uporabiti C4 razstrelivo, da sem razstrelil vrata v nek starodavni tempelj, se je na zvok eksplozije odzvalo vsaj 20 sovražnikov in še 10 divjih živali, sem skoraj ostal brez municije preden sem vse počistil.
Z dušilcem zvoka pa brez skrbi pobijaš po celem otoku in te nihče ne sliši. In na srečo gre dušilec poleg pištol in snajperja tudi na nekatere avtomate in jurišne puške.

Za prikrite misije je pri meni na prvem mestu sniper z dušilcem. Najprej naredim en krog okoli baze z fotoaparatom v roki, da se zabeležijo vsi sovražniki, nato se odpravim na bližnji hribček in od daleč posnajperiram (headshooti) vse razen šefa. Čeprav šef paničari naokoli je vseeno, ker te ne vidi. Tačas, ko se znova približam bazi se ponavadi že malo umiri in ne teka več panično naokoli tako da se mu lahko približam od zadaj in ga zakoljem z tisto default mačeto. Mission complete.

Za normalne misije in zavzemanje sovražnih baz pa se sploh ne oziram na paniko in alarme. Več okrepitev se pripelje več trupel bo ostalo in to pomeni več denarja in municije. Samo primerno mesto je treba najti, ki je malo dvignjeno, tako da imaš pregled nad celotno bazo, nato s snajperjem najprej sklatiš sovražne snajperiste, ti so najbolj smrtonosni, če katerega spregledaš, nato pa preklopim na mitraljez in kosim vse zadrogirance, ki jurišajo iz baze proti meni. V minuti ali dveh je spet čista tišina.

Za lov na morske pse se najbolje obnese čoln z montiranim mitraljezom. Ne smeš odpluti preveč v globoko vodo, da truplo ne potoni pregloboko, ampak patruljiraš po plitvini in takoj ko ga vidiš stopiš za mitraljez in ga pokosiš, nato pa samo skok v vodo in ga odereš.

Sssaga ::

Ultra gameplay posneto s Fraps v 1080p.



Drgač pa nism vedu, da je v igri tudi Arnold :D

mjolnir ::

Maš pa res nizek FOV, jst bi bruhal po desetih minutah. Kul filmček drugač 8-)

Sssaga ::

Kok mate vi? Mam 24'' pa sm stran ene 80cm. več kt 80 mi ne paše. FOV-a seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

oo7 ::

A imate vsi tako čuden zemljevid?Pol ga manjka po lej pa rdečega?Al to meni šteka ali pa je zelo grdo narejeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

mjolnir je izjavil:

Maš pa res nizek FOV, jst bi bruhal po desetih minutah. Kul filmček drugač 8-)

Večji FoV bolj oddaljeno je vse skupaj in posledično je pravzaprav težje igrati, čeprav vidiš malenkost več levo in desno. FoV je treba nastaviti glede na velikost ekrana. Manjši ekran imaš večji FoV je potreben, da malo kompenziraš.
Če te v vseh igram moti premajhen FoV potem imaš brez dvoma premajhen ekran :P
Čeprav načeloma FoV nikoli ne premikam, sem ga tukaj tudi jaz prestavil iz tistih default 73 na 90. Prvi hip dobiš malo tunelski občutek, ampak se hitro navadiš in na naših malih 60 cm PC ekranih je 90 nekako bolj primerno.

oo7 ::

Mjolmir sem si posnel fraps.Zdaj mi med igro v zgornjem kotu kaže rumeno številko.A to so FPS-ji??

fireX88 ::

so
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Izi ::

oo7 je izjavil:

A imate vsi tako čuden zemljevid?Pol ga manjka po lej pa rdečega?Al to meni šteka ali pa je zelo grdo narejeno.

Hehe, ti pa si pravi gamer ;)
Vse je tako kot mora biti. Rdeče območje pomeni, da je v sovražnih rokah. Baze imajo sovražniki in tudi patrulje prihajajo iz sovražnih baz.
Ko osvojiš bazo, se dvigne tvoja zastava, območje okoli nje postane zeleno in tudi sovražnih patrulj iz baze ni več.
Ko osvojiš vse baze na določenem delu zemljevida je ta lepo zelen in popolnoma svoboden.

Tiso območje kjer ti manjka zemljevid pa moraš najprej splezati na stolp in ga vključiti, da dobiš osnovni zemljevid območja. Nato pa lahko še kupiš podrobne zemljevide z vsemi destinacijami in celo z vsem označenim bogastvom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

GeForce ::

A se še komu zdi, da so malo preveč zakomplicirali z vsemi opcijami v menijih? Vsi tisti opis oseb, krajev, neki dnevniki,...

Sicer se mi zdi zelo vredu špil (kljub temu da ga moram igrati na low, če hočem nativno resloucijo ekrana (1440×900) :))), je pa tudi prvi, ki je izgleda da preobremenil moj napajalnik (sem dobil blue screen in pa neke čudne vonjave se širijo iz napajlnika) :D

Izi ::

GeForce je izjavil:

A se še komu zdi, da so malo preveč zakomplicirali z vsemi opcijami v menijih? Vsi tisti opis oseb, krajev, neki dnevniki,...

Ne, ravno to naredi igro boljšo od drugih. Meni je prav zanimivo prebirati zgodovinska pisma Japoncev, ko so držali otok preden so ga osvojili Američani. Izveš lahko celotno zgodovino otoka in Japonska zgodba je prav zanimiva.

fireX88 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

A imate vsi tako čuden zemljevid?Pol ga manjka po lej pa rdečega?Al to meni šteka ali pa je zelo grdo narejeno.

Hehe, ti pa si pravi gamer ;)
Vse je tako kot mora biti. Rdeče območje pomeni, da je v sovražnih rokah. Baze imajo sovražniki in tudi patrulje prihajajo iz sovražnih baz.
Ko osvojiš bazo, se dvigne tvoja zastava, območje okoli nje postane zeleno in tudi sovražnih patrulj iz baze ni več.
Ko osvojiš vse baze na določenem delu zemljevida je ta lepo zelen in popolnoma svoboden.

Tiso območje kjer ti manjka zemljevid pa moraš najprej splezati na stolp in ga vključiti, da dobiš osnovni zemljevid območja. Nato pa lahko še kupiš podrobne zemljevide z vsemi destinacijami in celo z vsem označenim bogastvom.



je kakšna možnost da ti zavzamejo nazaj ta območja?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

svenica ::

Ka je to fora, da vidiš sovražnike skozi zid? A to zato, da ne bi bilo komu pretežko. :S

Berserker ::

Nevem zakaj je špil tako zahteven, FC2 sem brez problema igral na končnih nastavitvah na stari radeonki 4850 1gb.

Jaz imam raje tih pristop z nožem. Najprej poskeniram, potem uničim vse alarme, če je močna postojanka, pa še spustim kakšno zverco. Nekajkrat se mi je celo zgodilo, da sem ubil vodjo brez vednosti ostalih piratov. Lepo sicer da ni zgolj samo brezglavo cod streljanje, da imaš še druge pristope. Čeprav kasneje na drugem otoku dobiš precej futurističnih krepel in te čaka pravi pokol,

Sicer sem od igre pričakoval en survival action game, pa malo bolj zaprt hribovit teren z pragozdom do obale ter pečinami, manj zaveznikov, tale tvoja frakcija malo razvrednoti vse skupaj. Če je kdo gledal film The Beach z Leonardom potem ve kaj mislim.

cordoba ::

Ok igra mi dela, ampak sploh ne morem uporabljat orožja... Ko izberem mačeto, da bom klal in klikam se sploh noče nč zgodit, samo mal trzne. Imam pa naštimano action button na miški...

Zgleda nek bug?

Sssaga ::

Zakaj ne narediš screenshota pa prilepiš? Kot vidiš je cela štala ratala okol tega, lol.

Izi ::

fireX88 je izjavil:

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

A imate vsi tako čuden zemljevid?Pol ga manjka po lej pa rdečega?Al to meni šteka ali pa je zelo grdo narejeno.

Hehe, ti pa si pravi gamer ;)
Vse je tako kot mora biti. Rdeče območje pomeni, da je v sovražnih rokah. Baze imajo sovražniki in tudi patrulje prihajajo iz sovražnih baz.
Ko osvojiš bazo, se dvigne tvoja zastava, območje okoli nje postane zeleno in tudi sovražnih patrulj iz baze ni več.
Ko osvojiš vse baze na določenem delu zemljevida je ta lepo zelen in popolnoma svoboden.

Tiso območje kjer ti manjka zemljevid pa moraš najprej splezati na stolp in ga vključiti, da dobiš osnovni zemljevid območja. Nato pa lahko še kupiš podrobne zemljevide z vsemi destinacijami in celo z vsem označenim bogastvom.



je kakšna možnost da ti zavzamejo nazaj ta območja?

Ne, na osvojenih zelenih območjih ni nobenih sovražnikov več. Nikoli.
Dokler pa baze ne osvojiš pa iz nje prihajajo patrulje na vsakih nekaj minut. Tako da sovražnikov ne zmanjka, če tega nočeš.

Nemixxx ::

Sam zgodba je pa top 10/10 vsaj zame.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Kurzweil ::

+1 tudi jay nimam pojma zakaj ni te funkcije za vse poste. Mimogrede, kdor se na novo registrira da bo trollal [e nima statusa persona non grata. Kdo bi razumel...

Far Cry 3 pa zaenkrat lahko samo rečem super! Kdor spoila je debil in upam, da tudi njemi kdo pokvati užitek, da mu kapne kako se počuti človek, ki da 50€ za špil - kreten!

Berserker ::

Sicer pa ne se sekirat toliko, saj zgodba tudi ni ne vem kako na nivoju.

Je že kdo sprobal editor ? Mislim da lahko celo dodaš AI nasprotnike. Vsekakor upam da se iz tega razvije kakšna mod scena kot za crysis 1 in 2. Potem pa udarijo z kakšnim survival špilom tipa DayZ z omejeno municije, iskanje hrane, namesto zombijev pa kar divje živali. Tole bi bil še najbolj realen scenarij.

Oktan ::

Še komu zelo dolgo nalaga med fast transportom (3-5 min). Zelo čudno glede na to da mi igra dela tekoče na ultra, 1920x1080 dx11 z intel core 2 duo (e8200 navit na 3.2) in gtx 560ti, 8gb rama... drugače pa zelo navdušen nad špilom :D

Nemixxx ::

Ne to maš ti nek problem :S

V glavnem preigral igro.Lahka samo račem ,da je to kar ena iz med mojih najljubših iger sedaj.Igra je fenomenalna iz vseh strani.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

Nemixxx ::

SPOILER!

P.S Ne glejte ,če še niste preigrali igre oz.nočete vedeti konca!

Tu sta prikazana oba konca.

Mislim ,da sem se sam prav odločil. Kaj pa vi ?

|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

D3m ::

Hmmm usmiljenje ali sex. Težka izbira :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

yoco ::

Živjo! Igro sem včeri inštalirov na laptop, ki pa žal nima preveč dobre grafične, zato morm imet vse na low! :(
Edin ena stvar me kr moti. In sicer kadr premikam miško se mi zdi, da je v igri ful preveč na hitro naštimano. Kadar morm streljat komi kj zadanem, ker mi zmer leti levo, desno, gor, dol, ful težko "ustavim" direkt na tarčo in streljam normalno. Mejbi ma kdo kakšn nasvet?

kriko07 ::

yoco je izjavil:

Živjo! Igro sem včeri inštalirov na laptop, ki pa žal nima preveč dobre grafične, zato morm imet vse na low! :(
Edin ena stvar me kr moti. In sicer kadr premikam miško se mi zdi, da je v igri ful preveč na hitro naštimano. Kadar morm streljat komi kj zadanem, ker mi zmer leti levo, desno, gor, dol, ful težko "ustavim" direkt na tarčo in streljam normalno. Mejbi ma kdo kakšn nasvet?

Sej tut men tako,tako je narejeno,oziroma resnično

yoco ::

kriko07 je izjavil:

yoco je izjavil:

Živjo! Igro sem včeri inštalirov na laptop, ki pa žal nima preveč dobre grafične, zato morm imet vse na low! :(
Edin ena stvar me kr moti. In sicer kadr premikam miško se mi zdi, da je v igri ful preveč na hitro naštimano. Kadar morm streljat komi kj zadanem, ker mi zmer leti levo, desno, gor, dol, ful težko "ustavim" direkt na tarčo in streljam normalno. Mejbi ma kdo kakšn nasvet?

Sej tut men tako,tako je narejeno,oziroma resnično

Sj je lepo, da zgleda čim bolj resnično, sam men je tko ful gadn igrat. :|

Oktan ::

mouse sensitivity?

Berserker ::

Meni se zdijo da imajo vse moderne igre podn od podna streljanje in edino v BF3 je tisti tapravi občutek...

krispe ::

Mene še nobena igra ni tako not potegnila kot Far Cry 3 in moram priznat, da je NAJBOLJŠA SHOOTING IGRA KAR SEM KDAJ IGRAL. COD se ne more primerjat, niti BF. Pa še v tako lepem okolju se dogaja :D

Jaz ji dam 10/10!
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

stalker ::

@krispe: Ti pa nisi igral veliko FPS-jev, ane?

D3m ::

Smo igrali že boljše ;) tako, da nič novega napram Far Cry 2.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Sssaga ::

krispe je izjavil:

Mene še nobena igra ni tako not potegnila kot Far Cry 3 in moram priznat, da je NAJBOLJŠA SHOOTING IGRA KAR SEM KDAJ IGRAL. COD se ne more primerjat, niti BF. Pa še v tako lepem okolju se dogaja :D

Jaz ji dam 10/10!


Tudi sam ji prisodim visoko oceno, morda pa spet ne lih 10.
Mau pogrešam določene elemente iz Crysisa, recimo da bi lahko podrl drevo, kako loputo razgnal... Ne vem no, zmeraj nekje nekaj pozabijo, kar je nekdo pred njimi zelo oglaševal.
Ali pa jih sam men ne zdemolira (kot recimo v BFBC2) :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

amacar ::

Drevo vem da mi je ratalo podret, sam neko manjše po pomoti.

Bolf3nk ::

Žal ima tudi FC3 določene omejitve zaradi konzol.Pa je je razlika 5 let. Crysis zgleda boljše kot fc3. Tudi sama fizika je bolja.

Ima pa FC3 druge lasnosti kot so zgodba in način igranja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Machete ::

Eno hecno vprašanje, kako pobereš kamen in ga vržeš.
Meni se je že v uvodu ustavilo ker nikakor nisem mogu vrečt kamna da zavedeš uno gnido od spečega stražarja.
Proval vse tipke seveda najbolj tisto, ki je bindana.. :)

M-XXXX ::

Machete je izjavil:

Eno hecno vprašanje, kako pobereš kamen in ga vržeš.
Meni se je že v uvodu ustavilo ker nikakor nisem mogu vrečt kamna da zavedeš uno gnido od spečega stražarja.
Proval vse tipke seveda najbolj tisto, ki je bindana.. :)

Meni je T deloval normalno. Probaj nastavit kar neko tipko, potem pa nazaj na T spremenit, mogoče pomaga.

yayo ::

Ok, dejte prosim še kaj napisat o grafičnih nastavitvah na katerih igrate, pa model grafične in resolucijo :)

Spock83 ::

1920x1200, GTX680 Mslim pa da je vse na high bom moral še preverit.

Enron x86 ::

1280x1024, 9600GT SLI. Sem pustil na "optimized", pa lepo teče in tudi nekateri napredni efekti so vidni (godrays, ao ...).

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

D3m ::

1920 x 1080, HD 6850, nisem ga "še" dljal. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

amacar ::

yayo je izjavil:

Ok, dejte prosim še kaj napisat o grafičnih nastavitvah na katerih igrate, pa model grafične in resolucijo :)


amd 6000+, hd 4850, 4gb ram
Resolucija: 1680*1050
Nastavitve: Vse medium
Grafika: zelo všečna

Primoz78 ::

Kje se ga da pa najceneje dobit? A je ok tale verzija od Ubisoft...downloader mislim ali naj raje Steam verzijo?

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

m0f0x ::

Q6660 @ 2,8GHz
4GB Ram
Sapphire 7850
1680x1050

Custom (DX11) ampak večina na High ali Very High

Post FX, MSAA in Shadows nižaj, se kar pozna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085135 (10341) oo7
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616055 (9642) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326740 (13612) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793361 (60567) krefi
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
849895 (8117) fruchty

Več podobnih tem