» »

Radeon 9700 Pro Problem

Radeon 9700 Pro Problem

Toooooom ::

Hja tako je.
Kupu sm Radeon 9700 Pro sm ga dou notr in formateru disk.
K sm mel lepo na novo instalerane WinXP, dam notr CD k sm ga dobu zravn kartice. Vse lepo instalera, hoce restart ok.
Po restartu dljam 3Dmark in k hocm zagnat, rata slika crna za 20 sec potem se pa racunalnik resetera. Isto se zgodi pr igrci. Dlju sm ze 4 driverje in dela isto. Prosm pomoc.


Hvala

Fury ::

to men delajo 2.4 catalyisti na r8500... sem mogu nazaj 2.3 dat.. nism mogu zamenat resolucije brez freeza

Toooooom ::

kje se dobi 2.3?

jest mam ene par teh stvari, nc od tega ne dela

wxp-w2k-radeon-6-13-10-6200

wxp-w2k-radeon-6-13-10-6200-efg

wxp-w2k-radeon-6-13-10-6178

ubistvu je vse iz ati strani dol sam nc ne dela..
20 sec crna slika, reboot

prejle je blo 10 sec slika, pol je pa zacel stekat zvok, in reboot ;(

boštjan ::

KAJ pa driverji iz proizvajalčeve strani

Sandi79 ::

Nastavi lastnosti,,kartica,, hitrost osveževanja na privzeta za kartico in stvar mora delovat.


easy.:\

Toooooom ::

Sandi mi lahko bl pojasns, sm bl trd v temu :)

boštjan ::

na namizje klikneš z desnim miškinim gumbom,izbereš zavihek lastnosti(properties),greš dol do napredno(advnced) in pol zavihek monitor in tam izbereš hitrost osveževanja na privzeto.

mich ::

Ja ni lahka, sam vem ko sem podobne teme odpiral pred kakšnim dobrim mesecem...nič bat so zmeraj problemi na začetku, vendar se splača mal potrpet...rezultati odtehtajo vse.
1. kakšno plato maš (v mojem primerju je vse zlafalu šele ko sem nadgradiv BIOS plate P4S8X)
2. katerkoli CATALYS ti mora delat...men sedaj delajo vsi do sedaj izdani tudi koncno RCO z demoti vred...rula.(najbolje je da daš gor 2.4 -delajo preverjeno..res da sem v 3Dmark2001 zgubil nekaj slik na defolt,vendar ko daš 6ASS stvar raztura)
3. da bi bili prpblemi z osveževanjem monitorja dvomim, itak pa se malo poigraj v control panelu ATI ki ga naložiš skupaj z gonilniki....

Toooooom ::

tist z refreshom sm ze probu, sm mislu da so ksne posebne funkcije prov za graficno, sicr sm pa dlju refresh program. slisu sm da radeon avtomaticno prepise nastavitve za refresh, tud to sm ustimu.
Sam se zmer ne dela..

mam ABIT TH7-II RAID 850 RDRAM

Mitch : kje bi dobu ta bios upgrade?

Hvala

boštjan ::

bios dobiš na proizvajalčevi strani tvoje matične plošče->abit

Toooooom ::

ok hvala,
prasu bi se kako se imenuje program k ti pove vse o racunalniku (sandra neki)
k nism cist sigurn o plati

Hvala

mich ::

SIS Sandra....

Za verzijo BIOS pa poglej pri zagonu rač. ponavadi v spodnjem levem kotu...primerjaj številko z verzijo na Abitovi strani in če je potrebno nadgradi BIOS...svetujem pa ti, če nisi vešč v tem da ti to naredi kakšen prijatu.Če bios Zjebeš greš lahko sam v štacuno po novo mama plato...
veliko uspeha LP

boštjan ::

Toooooom ::

Hvala vsem, upgrejdu sm bios in zdej dela
:D

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 9100 in Call of Duty

Oddelek: Igre
151342 (1014) ŽirC
»

Radeon9000 - kje obrnem sliko za 90°

Oddelek: Pomoč in nasveti
9790 (740) Zheegec
»

Slika iz TVout na Radeon na tv ne dela

Oddelek: Zvok in slika
152187 (1893) W|ndKiller
»

Za vse lastnike Herc. r8500LE! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
33018936 (11568) sharp
»

Vpršanje glede gonilnikov za Radeona 8500?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141316 (1137) Kriko

Več podobnih tem