» »

slušalke ne delajo???

slušalke ne delajo???

saleen ::

pozdravljeni!
imam en problem!slušalke se ne odzivajo...zvok se sliši mikrofon je pa mrtev...nekaj sem že gledal kaj in kako samo ne najdem nobene uporabne informacije.
zanimivo je to da v nastavitvah med zvoki ni niti slušalk uklopljenih niti mikrofona...kaj lahko storim oz kaj ni bilo storjeno pa bi moralo biti?
hvala za odgovor!
Saleen

Gapi ::

Prvo povej kam imaš priklopljene slušalke. Če so priklopljene v zvočno kartico na plošči ali so priklopljene na sprednji strani računalnika. In povej še ali ti je stvar kdaj prej delala.
No person is rich enough,to buy back his past.

saleen ::

slušalke so vklopljene na zadnji strani (se pravi direkt na ploščo), slušalke v zeleno lukinjo, mikrofon v roza...ne spomnem se da bi na tem računalniku uporabljal že te slušalke...se mi zdi da sem jih na starem na tem pa mislim da ne še...ker mi jih niti ne zazna ko jih uklopim v rač.zazna mi zvočnike ko uklopim slušalko tako da zvok slišim ampak mikrofona mi pa ne zazna...mi kaže kot da napra ne deluje...

DeeCoy ::

Probaj z drugim mikrofonom, če bo delal, potem veš, kaj sledi ;)

kita ::

katero zvočno imaš?

saleen ::

ja zdej je pa kr nek čudežnu začelu delat halo!!!kr neki, sej ne da mam kaj proti sam useenu bi rad vedu zakaj se gre... kiro zvočno imam?dobru uprašanje :))js pa računalniki :P.bi mogu koga uprašat d mi pove...sam mord bo pa delalo zdele ...useeno hvala usem za skrb se še priporočam ;)...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z mikrofonom iz slušalk

Oddelek: Pomoč in nasveti
5921 (831) legokocka
»

Kako usposobiti mikrofon na slušalkah

Oddelek: Pomoč in nasveti
101516 (1228) solatko
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727040 (16835) jaot
»

Zvočniki in slušalke istočasno?

Oddelek: Zvok in slika
494780 (4373) eric_cartman
»

Katere GAMING slušalke kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
294140 (3547) Yohan del Sud

Več podobnih tem