» »

Problem pri snemanju

Problem pri snemanju

smarty ::

kaj ve kdo kaj bi blo narobe da mi ne zapece prav CDja z CDRWIn programom? Sem loadal .cue in zapekel. Napisalo je completed in potem sem testiral kaj je na CDJu in mi ga sploh ne zazna. Imam pa Teac 40/12/48.

AlienGT ::

Če ti pekač dela sicer v redu in si zdaj snemal na novo vrsto CD-jev, je to vzrok, zato ponovno posnemi na drug CD medij(vzemi firmo ki ti ni delala težav). Me se namreč isto dogaja z nekaterimi mediji. Paziti je potrebno še na številko dovoljenega snemanja hitrosti na CD jih.

smarty ::

Snemal sem na FUJIFILM 700 mega 1-32x hitrost. Snemal sem na 24x in ni posnelo, ter na MAX in tud ni posnelo. Sedaj sem probal se na Traxdata in ni spet nic posnelo. Normalno mi vse javi, da je completed. Na cdju je vidit da je nekaj posneto samo ko ga dam v CDROM mi ga pa ne zazna. CDRWIN pa podpira moj Teac 40/12/48. Z east cd creatorjem lahko pecem normalno samo tale [cue, bin] file mi pa noce zapect.

Han ::

CDRWIN ima vgrajeno zaščito pred ukradenimi oz. piratskimi ključi, ki registrirajo program. Poleg tega tudi legalno kupljen ključ zastari po enem letu...

mato22 ::

Probi z Nerotom zapečt. Men je do zdej zapekel vse cue. in bin. fajle brez problema.

smarty ::

OK star sem uredil z Daemon programom. Zdej dela normalno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BIN datoteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
204977 (4417) elninko
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776260 (4171) pingo76
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353822 (2839) Soni
»

V kolikšnem času vam posname poln 700MB CD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
644726 (3835) Lime
»

bin &cue

Oddelek: Programska oprema
7773 (700) mmisv

Več podobnih tem