» »

bin &cue

bin &cue

mmisv ::

kako zapečt cd iz dveh fajlov s končnicama bin in cue? poskušal sem s cdrwin vendar mi ne deluje. a se da to narest z nerotom??
Čist trivialna stvar...

JLP ::

S CRWin more delat. Odpreš CUE file (Cuesheet). A si kak error dobu al kaj.
Live long and prosper!

Sumo ::

Tud z Nerotom se naceloma da (razen ce mas ksn MIXED mode isote). Ti sam izber Burn Image, pa dej da ti pokaze vse fajle (*.*) pa odpri .bin datoteko, potem te pa vprasa po nastavitvah isota, ki jih pa najdes v .cue fajlu (ga odpres npr z notepadom). Ponavadi je mode 1 in pa cluster size 2352.

mmisv ::

tole z nerotom bom probu. a mi kdo ve povedat zakaj mi računalnik včasih med pečenjem zamrzne??

zdele sm dvakrat tole probu z nerotom pa mi je 2x zamrznu računalnik in 2 cdja uniču. nero 5.5.2.4, teac 8/8/32
Čist trivialna stvar...

JLP ::

Ja jest mam iste izkušnje k pečem cue+bin u Nerotu. Večkrat se kr obes. U CDRWin se mi ni še nkol.
Live long and prosper!

mmisv ::

sam men kr ene errorje vn meče pa sploh nč ne dela. neki load error al neki tacga
Čist trivialna stvar...

JLP ::

Če ti reče da ne more nalodat bin fajla je problem v tem da je u cue fajlu nrpravilna pot do tega bin fajla. Recimo maš Nekej.bin in Nekej.cue. In če odpreš v CDRWin Nekej.cue in ti zateži pol greš lepo v Nekej,cue in si tm ogledaš kakšna je pot do Nekej.bin datoteke. Recmo da piše C:\Nekej.bin ti maš pa vso zadevo v D:\Pot\Nekej.cin. Sam odstran tist C:\ tko da bo pisal samo Nekej.bin in zadeva bi mogla delat.
Live long and prosper!

mmisv ::

hvala. uspešno sm zapeku ta cd
Čist trivialna stvar...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BIN datoteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
204977 (4417) elninko
»

Kako zapeči BIN file na DVD

Oddelek: Igre
121770 (1616) mtjz33
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353824 (2841) Soni
»

bin, cue

Oddelek: Pomoč in nasveti
6873 (772) krneki
»

Bin file

Oddelek: Programska oprema
81686 (1568) kljukec

Več podobnih tem