» »

BIN datoteka

BIN datoteka

Klampfer ::

Iz neta sem si potegnil igro, ki je velika cca 770MB in ima končnico *.BIN. Kako naj zdaj to posnamem oz. spravim v pogon, da bo igra delala?
Bogomir

||_^_|| ::

Ker predvidevam da maš original CD ot te igre ampak si ga pozabu pr prjatlu in ti je on zadevo FTPju, ti bom pomagu:)

Z NEROtom. File -> burn image.

McHusch ::

poskusi s programom BIN2ISO

Eagle ::

||_^_|| nero zazna *.bin file-a brez *.cue file-a tak da,
ce mas *.bin pol se rabis *.cue, gres v nerota pa das burn image in nastavs na *.cue in deluje

Klampfer ::

Hmmm... *.cue pa nimam:O Kaj pa zdaj? A ni nobene druge variante?
Bogomir

CaqKa ::

probaš mountat z daemon toolsi ali pa z winiso. pa 'iskanje (psevdo)' uporabi tema že x krat predelana

perci ::

Poglej, mislim da smo bili glede teh stvari dovolj jasni. A je bilo treba omenit, da si snel z neta igro? Lahko bi samo rekel, da imaš bin (image) file in da ga ne znaš zapeči. Sicer pa uporabi program cd rwin, vendar boš moral naresti tudi cue file. Kako narediti cue file malo poglej po googlu.

P.S. Naslednjo temo v tem stilu ti bom zaklenil, če ne boš pokazal več iznajdljivosti.

||_^_|| ::

ni res.

V nerotu greš na burn image. Pol pa daš *.* all files in najdeš ta *.bin. Ga odpreš. Pol pa sam zbereš med 2352 al pa še neki. In če narobe zbereš ti itak napako javi, tko da je druga opcija pravilna. Nerabiš nobenga *.cue.

perci ::

črtica mož: nekaterih bin fileov se ne da posneti v neru. Če ima takega, ki se ga da, toliko bolje, najbolj zanesljiva pa je varianta z cdrwin in cue file-om. Preverjeno.

mirage ::

Lahko pa uporabis program winimage(www.winimage.com) in znjim odpreš bin datoteko brez .cue fajla.

CaqKa ::

če drugače ne probaš v nerotu vse one opcije... seveda snemaš na rw...

Ribicija ::

Ali pa probas s CD MAGE, ki ti zna podobno kot win zip razpakirati .bin in podobne datoteke brez da jih zapečeš na CD.
Dobiš da tukaj klik

BaRtMaN ::

Na CD-RW bo težka, ker je igra velika 770 MB.
S programom WinISO (ali drugim) lahko bin sliko spremeniš v iso sliko, pri WinISO NE rabiš cue fajla. Čeprav si raj nared cue fajl takole:

  • Tole prekopiraj v Notepad:

  • FILE "***.bin" BINARY
    TRACK 01 MODE1/2352
    INDEX 01 00:00:00


  • V 2. vrstico na začetek dodaj 2 presledka, v 3. vrstico pa 4 presledke.


  • zamenjaj tiste tri zvezdice z imenom bin fajla in shrani z istim imenom, kot ga ima bin fajl (brez končnice .bin seveda) in v isto mapo.


  • Poskrbi, da bo končnica .cue in ne .txt!


  • To je vse! Aja, še zapeci.
    :D

    Klampfer ::

    črtica mož je imel prav. Šel sem v Nerota in dal snemat sliko CDja, pokazal na BIN file in se je CD lepo elegantno zapekel. Zadeva deluje. Hvala vsem, ki ste si vzeli čas in mi skušali pomagat.
    :))

    Bogomir

    CaqKa ::

    smo vedno veseli ko lahko komu pomagamo čeprav moramo nekatere stvari 3x ponovit ;)
    ajde

    mojpc ::

    caos mam problem!

    nfsu2 mam bin in cue 2 fajla ko pozenem z alkoholom 120 (to je program) mi zazna cd not in hocem instal dat pa mi se pokaze una pescena ura, kao da neki poganja in potem nic od tega. ne pozene igre oz instalira! kaj nej naredim a je mogoce fajl unicen al mam kak virus?
    sm tud zapeku na cd in ista pesem ce je mel kdo kak tak problem plezzz naj mi pomaga sej to igro sm ze spilu sam bi seenkrat!

    aja se to a je mogoce prej mi je delal ko sm mel graficno ati radeon 7000
    zdej mam pa GeForce4 mx440 a je od gravicne??

    ce je zarad graficne pol bi pa uprasu kaj narest da ne menjam graficne in driverjev zarad spilov??
    res hvala za vsako pomoc iin informacija
    lep dan!!
    lp Dule

    BaRtMaN ::

    kaj narest da ne menjam graficne in driverjev zarad spilov??

    Potem lahko kar nehaš igrat. Dejstvo je, da sta obe omenjeni kartici že zelo stari in kot igričar (?) bi si lahko omislil kaj boljšega. Potem to lahko za sabo potegne cel PC, ampak dejstvo je, da igričarstvo stane. Lahko si kupiš konzolo.

    Po drugi strani pa dela NFSU2 nekaterim tud na GF2MX. Ampak tu je problem drugje.

    Povej, če si zapekel oz. vstavil v navidezni pogon .cue ali .bin od igre?

    mojpc ::

    vstavil sem cue v navidezni pogon in nic od tega
    sam mislim da me nisi razumel mogoc nism jasn fora je sam v tem da mi noce pognat instal spila!!!naj omenim da sm naredu vse isto kot pri prejsnih spilih call of duty in ostalo z iso lai z bin koncnicam!!!mislim da je fora v tem da moram format pcja narest pa bo ;)
    ajd
    lp Dule

    BaRtMaN ::

    Mhm... v takih primerih ponavadi pomaga rest explorerja, torej najbolje, če probaš resetirat računalo. Se da vse zrihtat, čeprav je tale oblika preko forumov bolj zasilne narave, ponavadi zaradi preslabih opisov problema.

    virusss8 ::

    Uporabljajte program Daemon Tools, pa bo vse štimalo ;)
    Tux is my best pal!

    elninko ::

    Imam igro oz datoteko z imenom igre, ki je v ISO formatu. Kako naj jo razpakiram, da jo bom lahko instaliral?

    hvala


    Vredno ogleda ...

    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    »

    Kako posneti image .bin bre .cue datoteke

    Oddelek: Zvok in slika
    51042 (1025) HeiJack
    »

    *.bin , *.cue....kaj storiti

    Oddelek: Programska oprema
    353822 (2839) Soni
    »

    bin filet brez cue fajla.. je mozno kaj s tega vn dobit?

    Oddelek: Programska oprema
    131537 (1373) willson
    »

    Peka .bin oz .cue

    Oddelek: Pomoč in nasveti
    132299 (2007) bf4ed
    »

    bin &cue

    Oddelek: Programska oprema
    7772 (699) mmisv

    Več podobnih tem