» »

Spletno gostovanje

Spletno gostovanje

emo panda ::

Pozdravljeni!

Želim dodati spletno stran na net. Razmišljam o gostovanju in registriranju domene pri prasicek.si, ker so precej ugodni. Zanima me ker piše da lahko gostujem eno spletno stran, jaz pa imam več html datotek za različne kategorije oz. podstrani na moji spletni strani. A moram potem vzeti paket z več spletnimi stranmi?

Hvala, sem še bolj začetnik in je to moja prva spletna stran.

LP

bluefish ::

Če imaš več html datotek, je to še vedno ena stran.

emo panda ::

hvala, kako pa potem ko zakupim določen paket gostovanja na njihovem serverju uploadam spletno stran na njihov strežnik da bo vidna?

hvala

bluefish ::

Preko FTP ali spletnega vmesnika. Vse potrebne podatke za dostop dobiš po registraciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

emo panda ::

aha se pravi bi lahko z filezilla server to naredil?

To kjer piše FTP dostop 5 pomeni da bo lahko samo 5 ljudi naenkrat dostopalo do spletne strani ane?

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Da, to lahko narediš s Filezillo in ne potrebuješ Server variante.

Podatek o FTP dostopu se nanaša na FTP protokol. Do same strani lahko dostopa poljubno število uporabnikov.

emo panda ::

Hvala zaenkrat, sporočim če bom še kaj potreboval.
LP

emo panda ::

Zdravo, spet imam težavo...kupil sem gostovanje in domeno ter plačal včiraj in sicer na domovanje.si, danes so odprli domeno itd...tako da sem lahko s preko ftp-ja naložil datoteke na server v mapo kamor je pisalo.
imam sledeč problem da ne prikaže vseh datotek na spletni strani, recimo en gumb se ne prikaže in 2 spletne strani. Ker je moja 1. spletna stran in sem jo naredil za neko žlahto ker so pač hoteli je vse delano zgolj v html datotekah brez css, javascript, php...

Tukaj si lahko pogledate kakšna je težava

http://www.pletarstvo-kastelic.si/

Če mi bo kdo znal pomagati bom zelo vesel. :)

JayKay ::

kar se slike za meni tiče je nimaš uplodane na strežnik. isto velja za strani. ponovno jih prenesi na strežnik

emo panda ::

JayKay je izjavil:

kar se slike za meni tiče je nimaš uplodane na strežnik. isto velja za strani. ponovno jih prenesi na strežnik

Vse sem že večkrat prenesel na strežnik in tudi posamezno sliko in strani posebej prenesel pa še 2 različna programa sem probal pa kaže da je vse gor samo ne dela tako kot je meni na računalniku delalo

any ideas? :/

Zgodovina sprememb…

JayKay ::

link Pehar.html imaš z veliko, ima strani pa je dejansko pehar z malo, to popravi, isto za kontakt (maš z malo namesto z veliko kot je v linku)
predvidevam da je enaka fora s sliko.
preglej vsa imena html strani in slik ter kako imaš link v a href

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

fosil ::

Ni vseeno ali so velike ali male črke.
Ime slike je Izdelki.jpg ti imaš pa napisano izdelki.jpg
Tako je!

emo panda ::

O hvala! Sedaj pa deluje! Hvala JayKay in fosil. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
294272219 (1637) edi123
»

Izdelava spletne strani za podjetje z bresplačnimi orodji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5014656 (7293) Tody
»

Postavitev spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
152265 (1952) Goran's Blog
»

cPanel dostop

Oddelek: Izdelava spletišč
111346 (1024) Millikan
»

Kako nardit, da bi lahko samo z geslom prišel na neko stran???

Oddelek: Izdelava spletišč
262013 (1591) kunigas

Več podobnih tem