» »

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Temo vidijo: vsi
««
15 / 16
»»

stajerckozu ::

Da se tuki vprasam ker v namenski temi nisem dobil odgovora.

Opazil sem da se je Huaewi tablicam ponekod konkretno znizala cena, pa me zanima ce bi se jo splacalo kupt glede na njihovo trenutno politicno situacijo??

klinker ::

Glede tablic...ce jo res potrebujes, je iPad brez konkurence. Tu Apple-u ne gre res nic ocitat, ker tudi cenovno niso blazno drage glede na to kako zadeva dela in kako je narjena. Sem sicer zvest androidas, ampak ce bi rabu tablico bi pa vsekakor iPada vzel.

krepki ::

louser je izjavil:

Dobiš posodobitve.

Za maj posodobitev na voljo, za junij je v pripravi.

Dvomim,ker tudi naš Huawei Mate 20 lite ni dobil nobene posodobitve od 8.0 naprej.

GRT ::

krepki je izjavil:

louser je izjavil:

Dobiš posodobitve.

Za maj posodobitev na voljo, za junij je v pripravi.

Dvomim,ker tudi naš Huawei Mate 20 lite ni dobil nobene posodobitve od 8.0 naprej.

Če je ni bilo je pač ni bilo. Huawei telefoni dobivajo posodobitve povsem normalno mogoče še več kot prej.
Od Lite verzij pa itak ne moreš kaj preveč pričakovat, to bi pa moral vedet, ko si kupoval.

stajerckozu je izjavil:

Da se tuki vprasam ker v namenski temi nisem dobil odgovora.

Opazil sem da se je Huaewi tablicam ponekod konkretno znizala cena, pa me zanima ce bi se jo splacalo kupt glede na njihovo trenutno politicno situacijo??

Ne priporočam nakupa kitajskih telefonov(še posebej ne Xiaomijev:P) dokler se stvari ne razčistijo, če.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

SmeskoSnezak ::

S prijateljico bi radi posodobili najine Huawei telefone. Obe imava SCL-L21 model (Y6 Julij 2015), EMUI 3.1
Smeska
@ Pusti soncu v srce... @

P3Hi ::

Meni se je P20 lite včeraj posodobil na Android 9.0. z EMUI 9.1.0, P9 lite pa je že kakšni dve leti na Android 7 u EMUI 5.0.3 ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: P3Hi ()

GRT ::

SmeskoSnezak je izjavil:

S prijateljico bi radi posodobili najine Huawei telefone. Obe imava SCL-L21 model (Y6 Julij 2015), EMUI 3.1
Smeska

Glede na to kako si pameten-a, kako pametne komentarje imaš po celem forumu, od tebe kaj takega ne bi pričakoval.

P3Hi je izjavil:

Meni se je P20 lite včeraj posodobil na Android 9.0. z EMUI 9.1.0, P9 lite pa je že kakšni dve leti na Android 7 u EMUI 5.0.3 ;)

Za P9 lite ne pričakuj kaj preveč, mogoče samo še kakšne varnostne posodobitve. Že P9 je prežvet projekt, da o lite ne govorim, že kot nov ni bil vreden nakupa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: klinker ()

krepki ::

P3Hi je izjavil:

Meni se je P20 lite včeraj posodobil na Android 9.0. z EMUI 9.1.0, P9 lite pa je že kakšni dve leti na Android 7 u EMUI 5.0.3 ;)

Tudi ženin Huawei Mate 20 lite je včeraj dobil posodobitev.

strom_15 ::

urosh ::

Sem ravno vceraj zasledil, da bodo vsi novejsi dobili update na 9.1. Vse od Mate 9 naprej (za lite ne vem). Moj mate 9 je trenutno na 9.0 in dela se zmeraj odlicno.
Vir: https://blog.notebooksbilliger.de/huawe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urosh ()

maticm ::

Katerega Huaweia se splača do 300€?

GRT ::

P20 PRO
Načeloma pa trenutno sploh ne bi kupoval Huaweiev.

Djole ::

GRT je izjavil:

P20 PRO
Načeloma pa trenutno sploh ne bi kupoval Huaweiev.


Kje ga pa dobis za ta denar? :)

GRT ::

Bolha, letgo.

louser ::

GRT je izjavil:

P20 PRO
Načeloma pa trenutno sploh ne bi kupoval Huaweiev.

Zakaj ne?
Aparati so solidni, Honor serija še kar ugodna, podpora je in bo.

AnjaNja ::

Zdaj še komot vzameš novega Huaweia. Zakaj pa ne. Drgač pa P9 Lite je bil vreden nakupa, gospe mami še vedno dela po 2.5 leta (pa ne samo za klicat. Zadnje čase uporablja še viber, in celo kak smeško zna poslat) drgač pa je za fotkat in navigacijo, prebiranje e-mailov in na vsake kvatre se spomni, da pogled ana svoj FB in mesenger. Tako da ja. Še vedno je čisto OK pameten telefon, za nezahtevne uporabnike. Tud fotke nardi solidne.

Je pa hudič kar ima ZDA s Kitajsko in če ne bojo razrešli v korist potrošnikov, naslednji telefon žal ne bo Huawei...Pa sem zadovoljna z njimi. Cena/kvaliteta/meniji. Samsungi so mi sploh bruh in ne in ni šans, LG caplja nekje zadaj, Nokia v tem cenovnem rangu (do 300eur) tudi ni nekaj kar bi imela, Iphona v tem rangu sploh ni...Mogoče bo ostal še kak Lenovo K serije. Ki ga pa pri nas itak ne pordajajo, bo treba prek meja nabavit.

violamb ::

Prosim za nasvet če je kdo že testiral huawei p30 pro za slike pod vodo.
Ima standard ip68 za katerega berem da zdrži pod vodo do določenih m do pol ure.
Na enem ocenjevanju telefona pa je pisalo da ta standard velja za sladko vodo.
Ampak a ima to kako vezo kaka voda je v primeru da bi crknilo in bi uveljavil garancijo?

Serija P30 prinaša še nekaj sladkorčkov, med katerimi velja omeniti vodotesnost po standardu IP68 za P30 Pro (omogoča potop telefona v sladko vodo do globine 2 m, kjer naj bi zdržal do 30 minut

starfotr ::

Ma ne se hecat. Kupi akcijsko kamero z ohišjem in se potapljaj. Telefon ni namenjen temu.

Če bo karkoli garancijskega, boš verjeno izgubil bitko.

starfotr ::

Glej, če samo šnorkljaš v morju, telefon že ni primeren za uporabo.

Kaj šele, da bi se hotel kaj potopit.

Tako, da če se želiš omejit samo na sladke vode in na nikakve globine, prav.

Machete ::

Ne poslušaj nekoga, ki piše slatka voda.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gusto ::

Najprej si preberi drobni tisk in boš začuden ugotovil, da garancija ne krije okvar zaradi vode, kljub temu, da ima telefon opevani standard. Tako da vse pod vodo delaš na svojo odgovornost in morebitne stroške.

Ganon ::

Prihaja Harmony OS in sliši se izredno obetavno.

GRT ::

Ganon je izjavil:

Prihaja Harmony OS in sliši se izredno obetavno.


Za to že obstaja tema!

https://slo-tech.com/novice/t749368#crta

Askrat ::

Zanima me katero steklo imate nameščeno na P30Pro? Gledal sem DomeGlass z UV lučko, ima kar visoko ceno (skoraj 60 eur), ampak je vreden nakupa? Steklo je navsezadnje le steklo in skoraj vsako steklo poči ob padcu.. Sedaj imam neko cheap alternativo za nekaj evrov za prvo silo in mi ne deluje čitalec prstega odtisa ob direktni sončni svetlobi. Prosim za kakšna dobra priporočila, razmerje med kvaliteto in ceno.. hvala

GRT ::

Že dalj časa naročam od tega prodajalca:
phone-natic
https://www.ebay.co.uk/itm/2-x-P30-Pro-...
Hitro in kvaliteno.

MrStein ::

A ne gre BlueTooth dati v način "ON, but not discoverable" ?

V nastavitvah nič takega ne najdem. Gre za Huawei P20 Lite.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Konlov ::

Na P20 mi gre osvetlitev zaslona v auto režim?

Netrunner ::

violamb je izjavil:

Prosim za nasvet če je kdo že testiral huawei p30 pro za slike pod vodo.


Jaz imam p20 pro in pod vodo ne moreš nič delati z njim ker touchscreen ne dela. Sicer nisem probal default dvoklika na ono tiko kjer odpre fotoaprat in takoj slika. Kakorkoli obrneš, to so telefoni za se poslikat ob vodi, nad gladino oz. tam kjer je nevarnost da se zmoči ni pa direktno pod vodo.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Konlov ::

P20. Pogosto me pri pogovoru prekinja oziroma me ne slišijo. Ima kdo mogoče podobno težavo oziroma jo je rešil?

louser ::

Poglej če si na meji med dvema baznima postajama.

Konlov ::

In kaj lahko storim če sem?

mat11 ::

Ali imaš mogoče Volte vklopljeno? Sam sem imel podobne probleme, ga izklopil sedaj vse ok.
mat

Konlov ::

Sem izklopil, bom poročal.
Hvala.

PunkDude ::

Askrat je izjavil:

Zanima me katero steklo imate nameščeno na P30Pro? Gledal sem DomeGlass z UV lučko, ima kar visoko ceno (skoraj 60 eur), ampak je vreden nakupa? Steklo je navsezadnje le steklo in skoraj vsako steklo poči ob padcu.. Sedaj imam neko cheap alternativo za nekaj evrov za prvo silo in mi ne deluje čitalec prstega odtisa ob direktni sončni svetlobi. Prosim za kakšna dobra priporočila, razmerje med kvaliteto in ceno.. hvala

Tole
https://www.svet-telefonije.com/izdelek...
Zadovoljen.

bastadu ::

Mi lahko kdo objasni, zakaj moj P30 Pro (kupljen pri TS) ne prikaže posodobitve na android 10, čeprav je zaslediti, da je le ta prišla ven že oktobra? Sem poskusil posodobitev najti tudi preko HiCare aplikacija pa nič ...

Ganon ::

Telefon si kupil pri Telekomu, zato si glede posodobitev odvisen od njih. Kdaj ti jo bodo servirali, ne ve nihče.

GRT ::

To seveda ni res. Posodobitev nima veze z operaterjem. Tudi telekomovi telefoni so že na 10ki8-)
Samo ti kar poslušaj strokovnjake ala Ganon in še malo počakaj.

modelno1 ::

P30 od fotra ima telekomov rom gor, tko da ja, je odvisno od njih ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Ganon ::

Imam izkušnje z dvema Huawei telefonoma, kupljenima pri Telekomu. Čakalo se je dolge mesece, da je bila nadgradnja na voljo.

Dimnik ::

GRT je izjavil:

To seveda ni res. Posodobitev nima veze z operaterjem. Tudi telekomovi telefoni so že na 10ki8-)
Samo ti kar poslušaj strokovnjake ala Ganon in še malo počakaj.


Kaj če bi mu raje povedal kaj naj naredi, če se mu ne posodobi...
Sicer pa kot so napisali....odvisno od operaterja, eni prej eni poznej

GRT ::

Govorite nekaj kar nimate pojma.
Itak, da eni prej eni pozneje.
Samo v tem primeru ni vse odvisno od operaterja kot zavaja Ganon, ker vem, da so telekomovi P30 Pro že na 10ki.
In telefon se da posodobit ne glede na to, da je bil kupljen pri njih in ne glede na to, da imaš njihovo SIM;)

Ganon ::

GRT je izjavil:

ker vem, da so telekomovi P30 Pro že na 10ki.


Več kot očitno ne.

GRT je izjavil:

In telefon se da posodobit ne glede na to, da je bil kupljen pri njih in ne glede na to, da imaš njihovo SIM;)


Razsvetli nas, kako naj telefon najde nadgradnjo. Po uradni poti, jasno.

louser ::

Huawei izdaja posodobitve po valovih. To je ena stvar. Druga stvar je serija mobilnika.
Telemach dobiva Huaweijev iz Turčije in ti telefoni dobivajo posodobitev kasneje.
Pomaga lahko spreminjanje lokacije v Huaweijevi aplikaciji.

MrStein ::

Menjujejo kje pri nas (Maribor, po možnosti) baterijo za P9 Lite*?

Koliko stane? Lastnik je antitalent**, tako da lastna menjava ne pride v poštev.

* 5% možnosti, da je P9

** vidno tudi po tem v dveh letih uniči baterijo
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GRT ::

MrStein je izjavil:

Menjujejo kje pri nas (Maribor, po možnosti) baterijo za P9 Lite*?

Koliko stane? Lastnik je antitalent**, tako da lastna menjava ne pride v poštev.

* 5% možnosti, da je P9

** vidno tudi po tem v dveh letih uniči baterijo

To, da je šla baterija v dveh letih, ne pomeni, da je lastnik antitalent***
***99,9% možnosti, da govoriš bedarije.

MrStein ::

hvala za 100% nekoristen prispevek
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GRT ::

MrStein je izjavil:

hvala za 100% nekoristen prispevek

Nemogoče.
100% nekoristen je bil že tvoj. Poleg tega, da nekomu rečeš antitalent, pove še marsikaj o tebi.

MrStein ::

Ne, to so dejstva. Vsak ne zna operirati človeka. Ali pilotirati letala. Ali...

Razen seveda forumskih vseznalcev. Ti bi ukinili civilizacijo, in šli v gozd, in si vse sami uredili. (čeprav potem tega nikoli ne naredijo, hecno)

OK, nazaj na temo.

(katero bom zgleda spet sam odgovoril, glede na nivo inteligence tukaj...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

GRT ::

MrStein je izjavil:

Ne, to so dejstva. Vsak ne zna operirati človeka. Ali pilotirati letala. Ali...

Razen seveda forumskih vseznalcev. Ti bi ukinili civilizacijo, in šli v gozd, in si vse sami uredili. (čeprav potem tega nikoli ne naredijo, hecno)

OK, nazaj na temo.

(katero bom zgleda spet sam odgovoril, glede na nivo inteligence tukaj...)

Pa daj nehaj prosim s takimi bedarijami. Kakšna dejstva.
To da je človeku šla baterija v dveh letih in ti mu rečeš antitalent je zate dejstvo.
Daj prosim pa pojma nimaš kaj pišeš, res inteligenca na nivoju ni kaj in to primerjaš z operacijami in vožnjo letal. Halo!
Kaj se sploh bašeš zraven, bogi lastnik, ki se je obrnil na takega "antitalenta".
Kaj več ti pa ne bom razlagal, ker itak ne boš dojel.
Ne bi se basal zraven, samo na tako bedasto vprašanje se nisem mogel vzdržat.
Pa nisem iz Maribora, da bi lahko pomagal, razen če ga pošlješ z avionom v Ljubljano tu znamo zamenjat baterije tudi brez operacije.

MrStein ::

Vuma Tech, Trgovski center City - 30 EUR

Hvala, Stein.
Ni za kaj, Stein.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
15 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814802 (9308) M-XXXX
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014141 (11479) cordoba
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620540 (14502) louser
»

Nakup mobitela, dobra kamera

Oddelek: Mobilne tehnologije
458318 (6516) r3dkv1c4

Več podobnih tem