» »

sem skuril grafično??

sem skuril grafično??

Vegi ::

Grafična matrox millennium G200 8mb. Ko sem update-ov bios grafične, mi je napisalo da ni uspelo, potem pa sem restartal računalnik. Rezultat: tema, 10*beep malo pavze in še 3*beep. Če vzamem kartico ven, mi integrirana normalno dela. Obstaja še kakšna rešitev za grafično?

TylerDurden ::

Nastavi v biosu init display first na pci, da se ti bo računalnik zbootal z integrirano kartico, nato pa poskusi še enkrat naložit bios matroxa.
Let\'s make some soap ...

Vegi ::

Problem je, da moj bios(plata pc chips m810lmr, amibios) nima te opcije. Lahko nastavim le Primary Graphics Adapter: Onboard/PCI. Ampak ni nobene razlike, samo piska. Dela le, če vzamem matroxa ven.

Slavček ::

Booti mašino iz diskete in v temi napiši ukaz za bios update. Probi dat nazaj star bios. Mislim, da sem nekje že bral podoben primer in da je zadevo rešil na tak način.

Vegi ::

sem probal, pa nč, sploh ne zažene biosa, ampak že na začetku piska, takoj ko prižgem računalnik.

Bahula ::

Na Matrox-ovi strani imaš programček "Matrox Recover Utility" preberi navodila pa mora delat. Isto ti naredijo na servisu.
Intel C2D E6400, P5W DH Deluxe, 2x512 MB DDR2 800Mhz GOODRAM pro,
HITACHI 250 GB SATA2, GIGABYTE 7800GT, ENERMAX Liberty 620W, ...

Matty ::

Pobrskaj ali povprasaj se malo po matroxovem forumu... Mislim pa, da je pravilni odgovor ta, ki ga je povedal moj predhodnik: Matrox recover utility...

njok ::

Pa v BIOSu vključi možnost Halt on: no error.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dve grafični kartici in problem

Oddelek: Programska oprema
112671 (2442) bluefish
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318271 (11787) Ursus
»

Ali sem pokvaril Osnovno ploščo ???

Oddelek: Strojna oprema
71147 (916) x45
»

Hercules 3D Prophet All in Wonder 8500 DV - slika na dveh monitorjih

Oddelek: Zvok in slika
291173 (1006) Senitel
»

Disk!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91087 (962) Elemen_T

Več podobnih tem