» »

Fast Five...... yeah baby xD

Fast Five...... yeah baby xD

Valvoline ::

Še eno hardcore nadaljevanje,baje najboljše doslej:


:)

Nikec3 ::

Na rottentomatoes ima film oceno 79% 8-O Kar je nenormalno visoko za te vrste film.

Nikec3 ::

Ravno sem prišel iz ogleda Fast 5.

Film je OK, ne zdi se mi pa nek grozen preskok iz prejšnjih filmov. Veliko je akcije in nikakor ne poskušajte filma jemati resno, saj temu ni namenjen, niti najmanj. Nujno je potrebno ostat v kinu do konca creditsov, vas čaka presenečenje 8-)



SPOILERS!

Han je še kar živ, kar pomeni, da se tudi peti film dogaja pred Tokio Driftom.

Nikec3 ::

Še malo reklame za film:

Gal Galot



Miss Izraela 2004 8-)

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

;-) ::

Gledal. Boljši od prejšnjih vsaj meni.

Film je OK, ne zdi se mi pa nek grozen preskok iz prejšnjih filmov. Veliko je akcije in nikakor ne poskušajte filma jemati resno, saj temu ni namenjen, niti najmanj. Nujno je potrebno ostat v kinu do konca creditsov, vas čaka presenečenje 8-)


Pri nas se je že dvorana izpraznila, na koncu nas ostane enih 20 še (prej nabito polno) pa smo se kar nazaj vsedli :)

Nikec3 ::

Franšiza Hitri in drzni je v zadnjih letih dobesedno eksplodirala. Za nov film se že sedaj ve, da bo prinesel največ denarja od vseh delov do sedaj, tako da lahko pričakujemo še vsaj 3 filme iz te franšize.

Me zanima v kolkih bo Han še živ.

Berserker ::

;-) je izjavil:

Gledal. Boljši od prejšnjih vsaj meni.

Film je OK, ne zdi se mi pa nek grozen preskok iz prejšnjih filmov. Veliko je akcije in nikakor ne poskušajte filma jemati resno, saj temu ni namenjen, niti najmanj. Nujno je potrebno ostat v kinu do konca creditsov, vas čaka presenečenje 8-)


Pri nas se je že dvorana izpraznila, na koncu nas ostane enih 20 še (prej nabito polno) pa smo se kar nazaj vsedli :)



Tudi jaz sem si danes pogledal v kinu in folk je podobno odšel iz dvorane, nakar si nas je še nekaj pogledalo ta prizor. Včasih se splača počasi zapuščat dvorano.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Once Upon a Time In Hollywood (Tarantino ) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19331357 (12487) oo7
»

Deadpool (2016) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9423117 (16570) oo7
»

Nova anketa: kolikorat ste bili letos v kinu

Oddelek: Novice / Ankete
394424 (2906) zee
»

The Dark Knight (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11117244 (12378) Nikec3
»

Kvaliteta filmov, ki jih gledate

Oddelek: Loža
102214 (425) BlackHole

Več podobnih tem