» »

Sci-Fi

Sci-Fi

sazn ::

Zanima me če kdo pozna kakšen film v stilu Alien, Event Horizon, Pandorum,... in pa naj ne bo preveč star, tam od 1980 naprej bi se še dalo..
lahko je tud recimo podobno kot film Moon, ni nujno da je grozljivka, srhljivka...

Se opravičujem če je podobna tema že bila, sem nov na forumu.

LP, S

Izi ::

Za take stvari se uporablja IMDb

Najprej izbereš najprimernejši keyword, na primer Alien, potem izbereš samo filme, da serije odpadejo, nato izbereš žanr Sci-Fi, in še oceno določiš na najmaj 6, da izpustiš vse slabe filme in še dodaš najmanj 10000 glasov, da ostanejo samo najbolj gledani filmi.

Prideš do tega: Best "Alien" Sci-Fi Movies (at least 10,000 votes; rated at least 6.0/10)
Imaš 81 odličnih "Alien" Sci-Fi filmov, spodaj nato lahko izbiraš še dodatne žanre in dodatne keyworde.

Namesto "Alien" lahko izbereš drugo začetno besedo, ker vesoljčke vsebujeta samo 2 od tvojih štirih navedenih filmov. Preveč različnih žanrov si izbral, imaš 2 grozljivki, 1 fantazijo in 1 dramo.

Izmed "Alienskih" moraš pogledati vsaj sledeče:
The Thing (1982)
District 9 (2009)
Star Trek (2009)
Predator (1987)
The Abyss (1989)
The Fifth Element (1997)
Total Recall (1990)
.
.
.

guest #44 ::

sazn je izjavil:

Zanima me če kdo pozna kakšen film v stilu Alien, Event Horizon, Pandorum,... in pa naj ne bo preveč star, tam od 1980 naprej bi se še dalo..
lahko je tud recimo podobno kot film Moon, ni nujno da je grozljivka, srhljivka...

Se opravičujem če je podobna tema že bila, sem nov na forumu.

LP, S


Lol dude, jaz imam identičen okus. Ljudje se neki zmrdujejo nad Pandorum-om, jaz pa sem kar užival.

@Izi

vse naštete filme sem prevečkrat si ogledal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sci-fi predlogi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
579311 (2038) Apofis
»

Elysium (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14538524 (17612) oo7
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532067 (26647) AlienRR
»

Katero grozljivko mi priporočate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12924552 (12914) barocco
»

Grozljivke in znanstvene fantastike?!

Oddelek: Sedem umetnosti
303051 (2394) BigWhale

Več podobnih tem