» »

The Dark Knight

The Dark Knight

1 2
3
»

Nikec3 ::

Meni osebni HL ni bil čisto nič posebnega...


Si prepričan da si gledal isti film?

Gregor P ::

Sem, pa se danes komaj kaj spomnim njegove igre; v bistvu mi je še najbolj ostal v spominu Morgan Freeman.:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Keyser Soze ::

Gregor P je izjavil:

Ne razumeš. Catwoman je po definiciji prava odrasla zrela ženska, ne neka najstniška ljubezen;)

To je samo deformacija. Ker si preveč povezal lik Catwoman z Michelle Pfeiffer, ko si bil še mulc. In je bila s svojimi mal čez 30 zate "zrela ženska".

Velik femme fatalk je mlajših oz. bolj, po tvoje, "najstniških". Sploh tele stripovske junakinje, ipd.

Ni važna starost, važen je odnos.

Gregor P je izjavil:

mi je še najbolj ostal v spominu Morgan Freeman.:D

Meni pa Bale. Go figure.:D

Ledger je bil IMO tako "zelo" dober zato, ker je makeup "ubil" tisto njegovo deškost, ki jo je izžareval s svojim babyfaceom. Brez tega bi bila zadeva katastrofa. Pač, imam občutek da liki v tem filmu niso dost odstopali en od drugega, po kvaliteti.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

AmokRun ::

Gregor P je izjavil:

A tista punčka na slikci v članku bo catwoman? Pa kaj bo tretji del res namenjen samo najstnikom8-O

Helen Mirren bi mogla bit catwoman.:))

Tr0n ::

28 let pa res ni vec najstnisko.

Gregor P ::

Keyser Soze je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Ne razumeš. Catwoman je po definiciji prava odrasla zrela ženska, ne neka najstniška ljubezen;)

To je samo deformacija. Ker si preveč povezal lik Catwoman z Michelle Pfeiffer, ko si bil še mulc. In je bila s svojimi mal čez 30 zate "zrela ženska".
Velik femme fatalk je mlajših oz. bolj, po tvoje, "najstniških". Sploh tele stripovske junakinje, ipd.
Ni važna starost, važen je odnos.

Dobro dopuščam možnost, da res mora biti "najstnica"; čeprav se mi je tudi v stripih zdela malo bolj "zrela ženska", ne rečem da ni imela take atletsko izklesane "najstniške" postave, ker je pač morala zgledati "mačje" ... pomembno je pa tudi, da mora biti tudi catwoman malo "utrgana":D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

Da ne bo tema zamrla:P

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nikec3 ::

Joseph Gordon-Levitt will appear in The Dark Knight Rises

http://www.totalfilm.com/news/joseph-go...

Želim si, da bi on igral glavnega antagonista, ker je po mojem boljši igralec od Hardyja. Drugače pa sem mnenja, da bi lahko Nolan izbral koga starejšega, pa čeprav še ne vemo koga bo igral.

Berserker ::

Ko sem gledal Inception mi je bil ta igralec zelo podoben HL.

Nikec3 ::

Oh moj bog!

http://www.empireonline.com/news/feed.a...

Hollywood je potrebno prepovedat! >:D

ahac ::

Nikec3 je izjavil:

Oh moj bog!

http://www.empireonline.com/news/feed.a...

Hollywood je potrebno prepovedat! >:D


Ne, ne...
It's good.

Sicer nisem največji fan rebootov, ampak ravno danes ali včeraj sem bral nekaj glede tega in se kar strinjam. Zdaj sicer ne najdem linka, ampak...

Stripi imajo že sami razne reboote, menjajo se avtorji, itd... V stripih je Batman tud že umru, obstajajo alternative universe in cel kup podobnega sranja. Torej ni tak problem, če se tudi filmi stripovskih junakov rebootajo.

Hkrati je pa kul, da bo Nolan lahko svojo trilogijo zaključu z resnim koncem. Sej smo vidl kaj se zgodi z serijami, ki jih probajo vlečt naprej. Naj se Nolanov Batman konča in potem lahko nekdo drug posname drugačnega Batmana (drugačen stil, drugi igralci, ...) brez problemov, ki bi jih imel, če bi moral delat pravo nadaljevanje. Ni šans, da bi bil Batman Begins tolk dober, če bi moral nadaljevat za Batman & Robin...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Nikec3 ::

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18546087 (18591) opeter
»

Man of Steel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11724616 (19879) Gregor P
»

The Dark Knight Rises 2012 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14119857 (13261) T-h-o-r

Več podobnih tem