» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
36 / 36
»
»»

klemenSLO ::

CM mislim da nima podprtega FM radia. Probaj naložiti Spirit FM Radio. tega sem enkrat testiral in je delal na CM.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

chesn ::

Hvala kle presenetliu deluje za free zadeušno sam med priljubljene postaj mi pa še ni ratal dodat ampak to so malenkosti

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Lonsarg ()

Daniel ::

Tvoje pisanje sem dal čez google translate, pa še sedaj ne vem, kaj si želel povedati... Si že kdaj slišal za Slovenščino? Ali pa vsaj Angleščino, tudi tisto večina Slo-Techa razume, tole kar si ti spisal pa malokdo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

chesn ::

Oprosti Daniel te pa ti jaz nea moram pomagat čuj odgovor sem pa dobo pole me razume nej? :) hvala za pomoč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chesn ()

Daniel ::

Verjamem da ne. Še ene par takih komadov, pa lahko uvedemo regionalne forume, da se bodo po regijah med sabo razumeli...

klinker ::

Pa kak nea stekas cuj :D

vaiosony ::

Zdravo!

Včeraj mi je popolnoma crknil S2. Izklopil se je sam in po ponovnem prižigu je obstal na prvotnem logotipu (galaxy S2). Baterijo sem vzel ven in jo ponovno vstavil pa telefon se ne prižge več.. Poskusil sem tudi z drugo baterijo ki je bila napolnjena z polnilcem za baterijo ampak nic se ne spremeni. Razni hard reseti; soft reseti nic ne pomaga; telefon se sploh ne prižge..Ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo ?

Phoebus ::

v odin/recovery (volup oz voldn + menu + pwr) se vklopi?

vaiosony ::

Ne, tudi to sem že poskusil.. Zanimivo pa je da je okrog kamere in pa tudi zaslon topel če je vstavljena baterija brez da sepolnjeni.

francek1 ::

chesn je izjavil:

Oprosti Daniel te pa ti jaz nea moram pomagat čuj odgovor sem pa dobo pole me razume nej? :) hvala za pomoč

Eni ste res polpismeni...če se tega ne zavedate še nekako razumem, če pa se pa bog pomagaj....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Daniel ::

Pusti ga malo dlje brez baterije.

DuleKrtola ::

Če bo kdo kupoval baterijo priporočam tole:
http://www.amazon.co.uk/dp/B00567Y7A6/r...
Drži dlje kot je originalna držala na začetku, resno! ;)

Lonsarg ::

Ne vem glede te Anker, ampak jaz imam lepo originalno od Samsunga 2000mh verzijo, kjer dobiš zraven tudi za 1 mm debelejši pokrovček in se pozna, sploh če je stara originalna že stara, po tma okoli 200-300 ciklih pač ratajo betarije boge...

markezii ::

DuleKrtola je izjavil:

Če bo kdo kupoval baterijo priporočam tole:
http://www.amazon.co.uk/dp/B00567Y7A6/r...
Drži dlje kot je originalna držala na začetku, resno! ;)


Koliko časa pa ti sedaj zdrži, če imaš neprestano vključen prenos podatkov / wifi?

DuleKrtola ::

Dobil sem jo v petek, ampak sem od sobote v tujini, tako da je še nisem testiral na "običajen" delavnik. Ampak takole od oka mislm da bo cel dan zdržala brez problema. Večino dneva na wifi, kašna ura na 3g, precej surfanja, IM in mailov, 1h streamanja s spotify, malo navigacije z gmaps, in ostane še precej. Predvidevam da lahkoto preživim od 9h do polnoči brez šparanja, kar je čist dovolj. Cyanogenmod kitkat.

RejZoR ::

Anker kar pohvalijo drugače, tud druge stvari, ki jih imajo (chargerji). Jih imam že dalj časa bookmarkane, če bom kdaj rabil kaj od njih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

markezii ::

DuleKrtola je izjavil:

Dobil sem jo v petek, ampak sem od sobote v tujini, tako da je še nisem testiral na "običajen" delavnik. Ampak takole od oka mislm da bo cel dan zdržala brez problema. Večino dneva na wifi, kašna ura na 3g, precej surfanja, IM in mailov, 1h streamanja s spotify, malo navigacije z gmaps, in ostane še precej. Predvidevam da lahkoto preživim od 9h do polnoči brez šparanja, kar je čist dovolj. Cyanogenmod kitkat.


Če ti ni odveč bi te prosil, da poročaš ko boš stestiral zadevo doma. Imava kot kaže enake navade glede uporabe tel., tako da bi bil več kot uporaben info zame ;)

medenko ::

Se komu sanja čemu se mi danes nonstop vklaplja WIFI/GPS in EDGE sam od sebe?

fujtajksel ::

medenko je izjavil:

Se komu sanja čemu se mi danes nonstop vklaplja WIFI/GPS in EDGE sam od sebe?


VIRUUUSS??? :D
Kej instalaril ali updejtal zadnje dni? Vem da mi navigacija ob zagonu vključi GPS, verjetno obstaja kakšen ustrezen permission tudi za wifi in mobilne podatke. Razni socialni komunikatorji bi znali vzet za samoumevno da za delovanje rabijo podatkovno povezavo in nekaterih ni čisto nič sram ob instalaciji zahtevat dovoljenja za dostop do čisto vsega.
Pa obstajajo tudi neke auto-connect in connection optimizer zadeve v settingsih, kolikor vem vezane na specifične operaterje.

fujtajksel ::

Konkretno, zadnjič nisem updejtal Skypa ker je bil cel ekran novih zahtevanih permissionov. Zraven je tudi npr vklop/izklop wifija. Tango prav tako. Imaš kej takega v avtozagonu?

medenko ::

Danes sem inštaliral/updejtal preko google playa kar je bilo....

kje vidim avtozagon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()
««
36 / 36
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325343 (71853) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275586 (4355) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028472 (22635) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711109 (8689) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123891 (19687) roli

Več podobnih tem