» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
3 / 36
»»

LuGi ::

Se tus od ponedlejka dalje

Redna cena 679,00€

Ob 24 mesečni vezavi;

V Brezmejnih 200 je 499,00€

V Brezmejnih 1000 je 429,00€

V Brezmejnih 2000 je 299,00€

V Brezmejnih X je 129,00€

V Vesolju je 379,00€

V Klasik 5 je 529,00€

V Klasik 20 je 429,00€

V Klasik 30 je 299,00€

@tusmobil forum

gimnazija123 ::

Lion29 je izjavil:

gimnazija123 je izjavil:

ma to ni res, na ptuju so bili trije in tip ki je prišel pred mano not kakih 15 sekund prej ga je še dobil, jaz pa več ne. zopet pa jih dobijo v sredo, če koga zanima.



kje na ptuju? v qulandiji?

na glavnem trgu. pomoje, da je mela prodajalka kak telefon prišparan, kr mi je blo glupo, da mi reče da ob 11ih dobijo telefone, jaz sem pa tja prišel 15 do 11. v qulandiji pa jih dobijo naslednji teden, vsaj tako je meni rekla tam. nikjer se pa ne da rezervirati, razen če verjetno koga od mobitelovcev poznaš..

Lion29 ::

kaj pa tam zgoraj... una cesta ko gre proti bolnici....zraven unga parkirisca za postajo... tam je tut en mobitel
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Brane2 ::

Pi*da, saj to ni res. Znaj je brez vezave že za €522.

Tle se pa moraš pustit je*at, da ti ga dajo za _večji_ denar. 8-O
On the journey of life, I chose the psycho path.

gimnazija123 ::

@Lion29 sem mel namen še tja pogledat, pa sem potem pozabil, drugače pa nisem s ptuja, da bi zdaj šo vprašat. samo predvidevam da ga tam nimajo, če je imel tisti mobitel v centru mesta samo 3, da bi pa mel nek mali posrednik kakega pa se mi ne zdi preveč verjetno. vem pa da je v Novi vasi neka trgovina, kjer je moj prijatelj kupil prvega galaxya, ko ga ni dobil nikjer drugje na ptuju takrat. bi ga mogo vprašat.

Mare3 ::

Kaj ste navalili kot da je nevem kaj lol... Pač isto sranje kot sgs sam da je hitrejš vse skupi nevem pa kaj ti to pomaga ker je že sgs odpiral kot strela če se ti tisth 0,001s zdi pomembnih in boš zato dal 600€ za telefon pol je neki narobe.

LuGi ::

Ne prosim primerjat SGS z dvojko, ki rabi lagfixe in ostale bedarije da leti kot mora (pa se to preslabo). Nekaj so se le naucili in popravili tist kar je muclo SGS 1 8-)

gimnazija123 ::

Glede na to, da telefon menjam na vsake 2 leti se mi zdi bolj smiselno, da si sedaj kupim dvojko in plačam malo več. Zraven tega mi je zelo velik plus bliskavica pri 2-ki, drugače pa sgs odpira kot strela? V mojem razredu ga imata dva, en z samsungovim uradnim OS-jem, drugi pa ima nekaj z xda in noben od njiku NE odpira kot strela, posebej tisti z uradnim ne, je pa res da tisti z neuradnim romom deluje hitreje. Pač vsak kupi to kar sam hoče, meni se tale zdi bolj smiseln nakup, ker na stvari tudi pazim in vem, da mi bo zdržal dve leti, razen če bo seveda crknil sam od sebe. Drugače ima pa na gsmareni zelo pozitiven review in verjamem, da so večino prejšnjih manjših težav od 1-ke popravili.

Bolf3nk ::

Heh berem da se telefon na veliko pregreva in zanič baterija, damn, pa sem imel namen kupit :S

Mare3 ::

Kot kaže v Sloveniji recesije še ni ;)

Brane2 ::

Dobro, zdej me pa firbec matra. Na kero foro ga boste nabavili v paketu, da je to za vas bolj ugodno kot €522 za nevezan aparat zunaj ?

Mislim, za tiste, ki rabite tako zadevo... :|
On the journey of life, I chose the psycho path.

dbevfat ::

Bolf3nk je izjavil:

Heh berem da se telefon na veliko pregreva in zanič baterija, damn, pa sem imel namen kupit :S

Imaš kakšen link? V nobenem od reviewov nisem zasledil ni nič o pregrevanju, glede baterije pa same pozitivne stvari. Traja recimo precej dlje od SGS1, pa že ta ni imel ravno kratkega trajanja.
nvr2fat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dbevfat ()

Lonsarg ::

Brane2 je izjavil:

Dobro, zdej me pa firbec matra. Na kero foro ga boste nabavili v paketu, da je to za vas bolj ugodno kot €522 za nevezan aparat zunaj ?

Mislim, za tiste, ki rabite tako zadevo... :|


Ena šansa je Tušmobil Vesolje 380EUR., ali orto 440 EUR(+ kak mobilni net pa še ceneje). Jaz pa bom vzel pri mobitelu na kredit:D Paket NAJNAJ19, pa še osnovni paket 9EUR, ker NAJNAJ ne mroe bit samostojen, torej 28EUR/mesec = 672 v dveh letih. No je več kot 522 EUR prosta prodaja, ampak sej pri kreditih je vedno tako. Aja plus to da vprosti je 1 leto garancija, tako pa bom imel 2 leti:) Aja za redni paket bom imel pa Tušmobil Vesolje, ker bom z prodajo aneksa pokasiru kakih 150EUR, tak da končna računica je še bolj ugodna,če še to upoštevam hehe:)

Brane2 ::

Zdaj ne vem a jaz to prav razumem, a na simobilu hočejo zanj €70 ob kateremkoli paketu "Zame", kar pomeni lahko tudi €5/mes.

Kje delam napako ? - KLIK!
On the journey of life, I chose the psycho path.

JerryP ::

Zgleda da še niso dodal cen, lenobneži eni ;-)

MOBIKING ::

Ravno prebiram temo. Glede na to da večina prehaja na nov model in če kdo prodaja tastarega Galaxy S in da ima garancijo ga kupim za cca. 200 EUR

Lahko me kontaktira na email: mobiking@live.com ali ZS.

LP

BigSmoke ::

evo prva primerjava HTC Snsation vs Samsung Galaxy s II:

Lion29 ::

noro kolko ima sgs2 boljsi zaslon... 100x bolj konstrastna slika, zive barve... pravi gust je gledat.... edino kar mi je bolj vsec tam je resolucija, ki je mal vecja...no, tudi sense je bolj eye candy
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BigSmoke ::

meni isto moti ker ima galaxy s II v primerjavi s HTC-jom nizko resolucijo
zaslon pa je 100x boljši

Bolf3nk ::

dbevfat je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

Heh berem da se telefon na veliko pregreva in zanič baterija, damn, pa sem imel namen kupit :S

Imaš kakšen link? V nobenem od reviewov nisem zasledil ni nič o pregrevanju, glede baterije pa same pozitivne stvari. Traja recimo precej dlje od SGS1, pa že ta ni imel ravno kratkega trajanja.



veselo branje

http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...

gimnazija123 ::

prebral zadnje 3 strani tiste teme, dejansko me je minlo do nakupa. kaj je mogoče, da bi tip tam karnekaj nabijal o temperaturah pa telefona sploh nima? namreč v reviewih nikjer nič ne piše o velikih temperaturah..

Major ::

Baterija je po prvem polnjenju zdržala 48 ur, kar je impresivno (inštalacija appov, spoznavanje telefona itd.). Glede "pregrevanja" lahko povem, da je občutiti toplo zadnjo stranico telefona, če nabijam angry birds 1 uro. Ni vredno omembe.
IT Developer & Photography enthusiast.

bluefish ::

Eh, tisto pisanje ignoriraj. Morda se gre za osamljeni primer, še bolj verjetno pa je, da tip naklada. Do sedaj bi se o tovrstnem problemu že pisalo po kopici tujih straneh, pa ni nič.

jazbec ::

Bolf3nk je izjavil:

http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...


nakladanje, kateremu ni za verjet
če bi bilo res bi pisalo vsepovso, tako pa ne piše nikjer

Stipex ::

Mene pa pri telefonih tipa Galaxy S, iPhone 3GS (spraskal sem ga v nekaj tednih) itd. moti slaba kvaliteta ohišja in izdelave na splošno, proizvajalci pozabljajo da je to kljub vsem funkcijam še vedno "le" GSM aparat, izpostavljen fizičnim poškodbam. Pričakoval sem tudi malo več izvirnosti v samem dizajnu.

fingerling ::

Stipex je izjavil:

Mene pa pri telefonih tipa Galaxy S, iPhone 3GS (spraskal sem ga v nekaj tednih) itd. moti slaba kvaliteta ohišja in izdelave na splošno, proizvajalci pozabljajo da je to kljub vsem funkcijam še vedno "le" GSM aparat, izpostavljen fizičnim poškodbam. Pričakoval sem tudi malo več izvirnosti v samem dizajnu.


Čemu pa je namenjen etui?

GeForce ::

Etui? To je enako kot da bi imel čez cel avto nalepljeno prozorno folijo, zato da ga nebi opraskal in umazal :D
...nepraktično

fingerling ::

GeForce je izjavil:

Etui? To je enako kot da bi imel čez cel avto nalepljeno prozorno folijo, zato da ga nebi opraskal in umazal :D
...nepraktično

Verjetno praske izstopajo na majhnih stvareh. ;)

In na nekaterih telefonih etui še dodatno izboljša oprijem, kot je Samsung galaxy S, ki je brez le-tega zelo drseč in ti hitro pade iz rok.

Stipex ::

GeForce ti je lepo odgovoril.
Če pa je telefon drseč po defaultu potem očitno nima dobrega ohišja.

GeForce ::

Pa poskusi narediti sorazmerno glede na velikost telefona proti avtu tudi prasko na avtu toliko večjo. Tudi tam bo bolj izstopala mar ne? :P
Ne da ima slabo ohišje ampak je potem že po defaultu nekoliko "štorast"...nepraktičen :D

js osebno ::

Se strinjam. Etui je brez pomena. Še to, prejšnji telefon mi je največkrat padel na tla ko sem ga vzel iz etuija ;)

Terman ::

Na simobilu so mi javili, da je moj (rezerviran) telefon že na voljo, sam cen na spletu pa še kar ni in ni. :|

LuGi ::

Terman je izjavil:

Na simobilu so mi javili, da je moj (rezerviran) telefon že na voljo, sam cen na spletu pa še kar ni in ni. :|


Smeh :))

Keyser Soze ::

Terman je izjavil:

Na simobilu so mi javili, da je moj (rezerviran) telefon že na voljo, sam cen na spletu pa še kar ni in ni. :|

Kaj se sekiraš. Tistga jurja boš pljunil pa je. Kurc, ekskluziva stane. :D
OM, F, G!

blaz87 ::

SiMobil

XS = 490
S = 450
M = 420
L = 380
XL = 330
OUN = 440
MUZIQ = 390

LuGi ::

Očitno so le spravili cenik na stran http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c...

Matjaz79 ::

SiMobil naj izbira: XL zame + Maksi Plus = 64 EUR/mesec

24x 64 EUR = 1536 EUR + 130 (Galaxy S II) = 1666 EUR

WTF???
Samsung UE49KS7002, Yamaha RX-V463, Infinity Beta HCS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matjaz79 ()

Lion29 ::

dajte nehajte v koncno ceno se racunat narocnino...

po 2h letih ni cena aparata 700+ kot nekateri racunate...


je pa res, da ste tako primorani vzeti visjo narocnino.... ampak v tej narocnini dobite veliko prenosa podatkov, veliko klicov zastonj, sms-ov, etc...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lonsarg ::

Sej je prav, da se računa končno ceno po dveh letih. Edino pravilno! Vendar v pravem kontekstu moraš gledati to končno ceno. Ker ta cena pomeni tako aparat, kot tudi storitev, torej moraš za primerjavo zbrati samo pakete, ki ustrezajo tvoji potrebi po količini storitev.

laibachnsk ::

Kje pa je v prosti prodaji 522€?

Brane2 ::

IDEALO

Ajde, €3 več. Close enough.
On the journey of life, I chose the psycho path.

keitai ::

Geizhals Evo 513€ (sam je potrebno še poštnino računat)

mare96 ::

včeraj sem kupil ta telefon in to je moj prvi android
zaenkrat zelo zadovoljen me pa zanima kako se nalaga aplikacije
če mi je kdo pripravljen pomagati-lahko tudi preko zs

Lion29 ::

zelo preprosto.... samsung ima svojo app store aplikacijo... zalaufas..izberes kaj zelis in nalozis... simple....

seveda moras biti prijavljen na net

enako velja za android market... imas pod aplikacije to ikonco... zalaufas... in pobrskas po marketu... das install in ze je gor!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mare96 ::

to sem se povezal z google računom in mi zdaj dela
wifi pa mi ne najde domačega omrežja-denarja pa nebi hotel trošit

je kakšna možnost, da povlečem na pc potem pa na sd kartico in potm na telefon

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare96 ()

mare96 ::

evo kako si npr. od tukaj dam na telefon
http://androidapplications.com/134805-w...

bluefish ::

Skeniraš tisto kodo, ki se nahaja zgoraj desno ob opisu programa. Je pa Winamp sigurno na Marketu.

mare96 ::

kako pa jo skeniraš
trenutno vlečem z marketa angry birds
kaj ko vlečeš dol je za plačat-če je koliko

JerryP ::

Če ne prenašaš preko wifija bo za plačat bo po ceniku operaterja, oz. če imaš v naročniškem paketu kaj interneta se odšteva od tega 8-)

matej14 ::

@mare96 Ukradu ti ga bom sam da te najdem xD :D:D:D Prek kerga operaterja si ga uzeu pa kolk dnarja si odšteu?
««
3 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747324197 (70707) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275570 (4339) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028295 (22458) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711061 (8641) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123719 (19515) roli

Več podobnih tem