» »

Mass Effect 3

Mass Effect 3

««
10 / 14
»»

Timurlenk ::

"YO DAWG, I heard you don't wanna be killed by synthetics so I made some synthetics to kill you every 50k years so you won't be killed"


WHAT THE HELL BIOWARE


neverjeten šolski primer, kako lahko potencialno najboljši špil ever made spremeniš v kup dreka

in to zgolj v nekaj minutah

Gizm0 ::

Tr0n je izjavil:

Konec je bil primeren oz. to, kar sem pricakoval. Saj pa ne potrebujemo vedno hollywoodskega happy endinga, kjer vsi odkorakajo v soncni zahod. :)

Mene nebi motil tako črni konec, če nebi imel toliko lukenj v zgodbi.


Če je takšna posledica, ko raznese Mass Relay, ne vem zakaj imamo sploh možnosti izbire na koncu. Ter zakaj potem pokaže, da je Shepard celo živ, kar je še bolj nesmiselno. Kar pomeni, da je tista stargazer scena na koncu enako brezvezna.

Pa sploh konec v stilu Deus Exa - pritisni na gumb za izbiro konca, nekako ni najbolj primeren za zaključek Mass Effect serije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gizm0 ()

Tr0n ::

Gizm0 je izjavil:

Pa sploh konec v stilu Deus Exa - pritisni na gumb za izbiro konca, nekako ni najbolj primeren za zaključek Mass Effect serije.

Kako da ne? Vsa igra je temeljila na tvojih odlocitvah. Se mi zdi dokaj primerno, da je tudi na koncu tako. :)

Timurlenk ::

Tr0n je izjavil:

Gizm0 je izjavil:

Pa sploh konec v stilu Deus Exa - pritisni na gumb za izbiro konca, nekako ni najbolj primeren za zaključek Mass Effect serije.

Kako da ne? Vsa igra je temeljila na tvojih odlocitvah. Se mi zdi dokaj primerno, da je tudi na koncu tako. :)


oh come on


kakšno vezo ima catalyst s čemerkoli, kar si počel


uuuuu, detonacija ali ohranitev reaper baze na koncu 2. dela ima vpliv, ali vidim animacijo sheparda, ki zadiha, ali pač ne



res wow

Bolf3nk ::

ma konec je trollasti :D. Niste opazili, da shepard v "sanjah" kao doživi konec?
pravi konec še prihaja, ma 100% kak dlc.
):

PacificBlue ::

mah ja, dober spil, zelo raznovrsten..po dolgem času sem spet nekaj igral. čeprav sem opazil par hroscev pa tud zgodba malo sepa na trenutke, me je presenetil z globino in samim gameplayem. Na koncu sem umrl in rešil Zemljo. Order out of Chaos(ordo ab chao, out of chaos, comes order, one of the oldest mottos of Craft Freemasonry)moto reaperjev dela vzporednice z iluminati skupinami, ki imajo isti slogan...Illusive man s cigareto v roki je kot smoking man pri dosjejih X, reaperji so kot the machines pri matrici...očitno nosi zgodba s seboj idejo...
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Tr0n ::

Timurlenk je izjavil:

kakšno vezo ima catalyst s čemerkoli, kar si počel

Kaksno vezo bi pa moral met? :) It's sci-fi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

kmetek ::

Gizm0 ::

Tr0n je izjavil:

Gizm0 je izjavil:

Pa sploh konec v stilu Deus Exa - pritisni na gumb za izbiro konca, nekako ni najbolj primeren za zaključek Mass Effect serije.

Kako da ne? Vsa igra je temeljila na tvojih odlocitvah. Se mi zdi dokaj primerno, da je tudi na koncu tako. :)

Izbira konca je le navidezna, praktično zbiraš le med rdečo, modro in zeleno barvo ozadja zadnjega filmčka :)
Ampak sej po svoje bi to bilo ok, če bi ti un casper na koncu rekel, da je pač bilo vse zaman, da ni važno, kaj si počel, pač galaksije nisi moral rešiti na noben način. Jaz sem imel občutek, da je bioware dokaj šlampasto zaključil zadevo, ker je preveč plot hole-ov s trenutnim koncem igre. Ali pa je EA rekel, da želijo nadaljevanje oz., da boš novi konec videl pri 14.95$ DLC-ju, kar nebi bilo nobeno presenečenje (tudi na koncu stargazer scene reče, da želi slišati še eno zgodbo) :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gizm0 ()

Berserker ::

Tr0n je izjavil:

Konec je bil primeren oz. to, kar sem pricakoval. Saj pa ne potrebujemo vedno hollywoodskega happy endinga, kjer vsi odkorakajo v soncni zahod. :)




Se ti sanja, da so z takšnim koncem popolnoma uničili Mass effect univerzum (tudi ime igre bi morali zamenjati).

Kar je najbolj butasto, je to da uničijo mass relaye. To je enako kot bi v star wars onemogočil FTL drive ali pa v Stargate obroči nebi delovali...

Vseeno je Mass effect tipična igra, po kateri pričakujemo nekakšen dober konec, ki poplača trud igralca. Kot smo to dobili v Halo-tih, Gow , Starcraftu in podobnih špilih. Preprosto nam ne morejo pol ekipe pobit, ostalo polovico pa pustit neznano kje v vesolju...


"3) Look at the hints, threads,conversations etc through out the game closely."

Kaj točno je mišljeno z tem ?

Tr0n ::

Kaksen Mass Effect univerzum? Trilogije je konec. :) Nove igre pa so se zmeraj lahko v starem, kot tudi novem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Timurlenk ::

Tr0n je izjavil:

Kaksen Mass Effect univerzum? Trilogije je konec. :) Nove igre pa so se zmeraj lahko v starem, kot tudi novem.

kar me moti (ČE še nisi ugotovil iz prejšnjih postov) je premali vpliv vseh odločitev na končni, finalni razplet

saj je vse fino, da je nekaj več misij zaradi starih prijateljstev in več dialogov, ampak moralo bi se poznati tudi v finišu


morali bi dati konkreten razlog za uničenje relejev, razlog, zakaj je normandi svetlobna leta proč od bojnega polja in pa seveda

pred ubijalsko AI vas bomo rešili tako, da vas bo AI ubila vsakih X let


rubbish piece of shit ending

mislim, da nas je 99 % pričakovalo špil v stilu, kot je opisoval Izi v svojih postih, kajti to je to, kar smo hoteli, kar so nam nenazadnje tudi v 2h delih že deliverali



bioware ima še rešilno bilko, da je bil sheprad dejansko indoktriniran, in se to v resnici ni odvilo, ampak so ga skušali reaperji na ta način onesposobit

that would at least make some motherfucking sense

Zgodovina sprememb…

Timurlenk ::

The ending sucked on so many levels.

There assertion that synthetics would always destroy their creators was not proven. In fact the game goes through great pains trying to stress the idea that sytnthetics were not the real bad guys. The Geth did not start the War with the Quarians. They did not even destroy them when they had the chance. Edi is an AI and she fought against the reapers for the sake of sythetics.

It seems to me that the only synthetics who are a Menace to Organics were the reapers themselves. Their reasoning for killing off galactic civilizations made no sense.

Tr0n ::

Jaz ocitno nisem bil tako zelo investiran v ME zgodbo, da bi me motil konec. :) Se vedno ena izmed boljsih sci-fi iger out there.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ZaphodBB ::

Ne vem kaj jamrate. To da Sheparda ubijejo, ne pomeni nič - kot da ga niso že enkrat revival.

Se bo pa treba navadit, da bodo tudi špili postali na vižo losta.

kmetek ::

Kje najceneje do Collectors?

yoco ::

Mislm, da nekateri ne razumete zakaj se folk tok pritozuje. Meni osebno je vseeno, če Shepard in ostali umrejo, ampak na kakšen način so oni to nardil. To mnoge moti in mene tudi. Zadnjih 15 minut se zdi kot da so naredili čisto zadnji možn dan in so neki skupi spacal.

def0r ::

kmetek je izjavil:

Kje najceneje do Collectors?

Ni povsod razprodano ze?

kmetek ::

Žal je....hehe

Timurlenk ::

yoco je izjavil:

Mislm, da nekateri ne razumete zakaj se folk tok pritozuje. Meni osebno je vseeno, če Shepard in ostali umrejo, ampak na kakšen način so oni to nardil. To mnoge moti in mene tudi. Zadnjih 15 minut se zdi kot da so naredili čisto zadnji možn dan in so neki skupi spacal.

saj poudarjam to, da me nič ne moti, da shepard umre, da je konec v bistvu žalosten etc., it's cool


samo ne, da je pa vse kar iz riti privlečeno

Berserker ::

No ja, če je tole pravi konec, Shepard preživi, ter gre iskati svojo posadko ---> nov špil ali dlc.


Še ena luknja. Kaj imaj unčenje mass relay-jev veze z uničenjem ali podjarmljenjem Reaperjev ? Navsezadnje so zgrajeni s strani Protheanov, ki nimajo dobene veze z tehnologijo Reaperjev.

kmetek ::

Pa saj bo ziher kak dodatek.....na BIOWARE forumu je dost negodovanja.

yoco ::

Berserker je izjavil:

No ja, če je tole pravi konec, Shepard preživi, ter gre iskati svojo posadko ---> nov špil ali dlc.


Še ena luknja. Kaj imaj unčenje mass relay-jev veze z uničenjem ali podjarmljenjem Reaperjev ? Navsezadnje so zgrajeni s strani Protheanov, ki nimajo dobene veze z tehnologijo Reaperjev.

Pa nekje sem še prbral, da naj bi v prejšnji igri sami rekli, da ko eksplodira Mass Relay, da naj bi bila tako močna eklopsija kot pri supernovi. Ne vem, če je to glih res, sam je pa zanimiv.

Berserker ::

kmetek je izjavil:

Pa saj bo ziher kak dodatek.....na BIOWARE forumu je dost negodovanja.


Res upam na dodatek, čeprav sem nastrojen proti dlc-jem, ampak res hočem, da se konča, pač tako kot se more.

Zelnick ::

Berserker je izjavil:

Še ena luknja. Kaj imaj unčenje mass relay-jev veze z uničenjem ali podjarmljenjem Reaperjev ? Navsezadnje so zgrajeni s strani Protheanov, ki nimajo dobene veze z tehnologijo Reaperjev.

Oni jih niso zgradili in mislijo, da jih je rasa pred nijimi zgradila.

wiki naj bi izjavil:

The mass relays, despite common belief, were not created by the Protheans but by the Reapers.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Timurlenk ::

ne bi si mislil, da bom v forbesu kaj takšnega lahko prebral, lol

http://www.forbes.com/sites/insertcoin/...


http://www.forbes.com/sites/erikkain/20...

The situation has escalated further over the weekend, as Bioware's claim that the content wasn't stripped from the title, and was developed as an entirely different storyline after completion of the game, has been apparently proven false. In actuality, the new squad member was already on the disc at launch, and with a few tweaks of code, is available without purchasing the DLC at all. A video exists of the process here.


Without giving too much away, the issue is that after 100 hours of story driven gameplay across three games, the end is split into three rather nonsensical choices, and picking each of them results in largely the same ending which is light on resolution and not what most fans were looking for from their beloved series. .

MrBrdo ::

Berserker je izjavil:

Res pogrešam stare karakterje na ladji. Bi bilo kar boljše če bi ostala posadka iz konca dvojke...:8)

Jaz tud. Trenutno sm pri Rannoch misiji in zaenkrat mi je bila dvojka bolj všeč (sem bolj not padel v posamezne like). Pri meni sicer ni dosti starih karakterjev umrlo, kdo pa ti je umrl? Mogoče nisi imel narejenih loyality misij v dvojki, al si pa bolj naprej pa kasneje umrejo. Zaenkrat sem srečal (in so živi): garrus, zdravnica, jack, un črnc, miranda, zaeed, legion, tali, kasuni (al kako se napise ze), samara, liara. Na pamet, te so še vsi živi pri meni. Edini ki mi je umrl je un "lizard-man", ki je imel že v dvojki neko kronično bolezen in se je itak vedlo da bo umrl.

frudi je izjavil:

Glede From Ashes DLC pa tako - kolikor vidim, tale hack zgolj odklene lik Javika. Ne vem, ali so s tem omogočeni tudi njegovi dialogi; dvomim, da so. Vsekakor pa ni na voljo celotna misija, kjer sploh prideš do njega.

Tista misija ni vredna 5 EUR, samo ena boga mapa z par stavbami in 30 minut igranja, sploh ni nič posebnega edino kar je kaj vredno je uvod in zaključni dialog.
MrBrdo

MrBrdo ::

ZaphodBB, yoco: HVALA DA STA MI SPOILALA KONEC PI**A
MrBrdo

kmetek ::

lizard-man to verjetno Mordin? Kje hudiča si srečal Zaeeda in Kasumi?
Črnec = Jacob.

ZaphodBB ::

@MrBrdo: A je ta tema tvoj edini stik z internetom?

MrBrdo ::

kmetek: Ja jacob ja :) Lizard-man sem mislil Thane Krios (sm šel pogledat).
Ok Mordin mi je umrl, mislim da je skoraj nemogoče naredit da ne umre (ali pa nemogoče, čeprav se mi zdi da sem nekje bral nekaj).
Kasumi sem srečal v Citadel v Embassies, tam kjer jo en hoče aretirat, pa še neki druzga raziskuje pa ona pomaga, ne spomnem se točno. Pol na koncu kao umre ampak pol ko gre ta inšpektor vn pride nazaj iz stealtha tko da je še živa. Sm pa naredu v ME2 loyality misije za vse razn za Jack.
Zaeed se pa ne spomnem kje sm ga srečal, ampak zdej je v Citadeli tm k so zasilni prostori. Edit: zaeed je bil pr eni misiji v citadeli, mislm da se isto začne v embasies, k enga tega embasadorja ugrabjo in pol dobiš nek bug (audio) in slišš da je zaeed, pol greš pa tja v commons v sobe, pa je notr ta zaeed pa pol tega spusti. drgač pa nč posebnga zaenkrat sam pogovarju sm se z njem lah.

ZaphodBB a si ti tok nesposoben da ne moreš tako kot vsi ostali tukaj napisat spoiler kadar pišeš tko like največji spoiler ever? Pač do zdaj sem se lahko izognil da bi to zvedel, tukaj sem pa nič hudega sluteč prebral ker se vsi ostali razen vaju znajo držat tega dogovora. Isto kolega je prebral tvoj post in tudi pred tem ni vedel! Tko da se pejt solit prosim.
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

Berserker ::

Kasumi se sreča pri C-sec na ambasadi, ampak nisem imel pojma, kaj početi pri njenem questu, navsezadnje se ti tako ali tako noben ne pridruži, bemti. Sem komot pričakoval, da bom zbral se zadnjič obe posadki iz ME in ME2, navsezadnje pa nisem srečal ne Zaeda, ter ne Jack.

Mi lahko kdo razloži, kaj točno je fora z "indoctrinated". Kolikor berem in vedno bolj zastopim, je kao fora da smo pod vplivom Reaperjev, ter da imaj ovendo večji vpliv na nas, seveda tudi haluciniramo.
Vsaj po tej temi sodeč je tako: http://social.bioware.com/forums/forum/...

Ter zakaj ne morem izbrati zelene opcije (ta srednje, sicer nevem kaj ta opcija pomeni sploh) ?

MrBrdo ::

Js sm od ME2 ekipe dobil Garrusa, Ashley (čeprav enke nism igral), Liaro, Tali. A mogoče veš ali je Jack možno dobit? Ker js sm tam pri njeni misiji rekel da njeni kadeti še niso pripravljeni, pa se sprašujem če bi izbral drugo opcijo če bi jo dobil v team...

Drugače pa ja, lahko bi ful bolše nrdil 3ko. Recimo res tako, da bi celo ekipo nazaj zbral. Že v sami zasnovi je slabše, ker ni tok usmerjeno na posameznike kot v 2ki, ampak na te "armije" in nekak RP element zato trpi. Men je bla dvojka ful epska :)
MrBrdo

def0r ::

Ales320 ::

Def najlepša hvala za link, jst sm zbiratelj orožja v ME3. :D

kmetek ::

drugače ta rifle se dobi gratis :p

def0r ::

Kje pa kmetek :)

Ales320 ::

kmetek ja sej je bil gratis. Klikneš na get key in to je to. :)

ZaphodBB ::

ZaphodBB a si ti tok nesposoben da ne moreš tako kot vsi ostali tukaj napisat spoiler kadar pišeš tko like največji spoiler ever? Pač do zdaj sem se lahko izognil da bi to zvedel, tukaj sem pa nič hudega sluteč prebral ker se vsi ostali razen vaju znajo držat tega dogovora. Isto kolega je prebral tvoj post in tudi pred tem ni vedel! Tko da se pejt solit prosim.

Žališ me brez potrebe, to da je Shepard na koncu ME1 umrl pa ja ni več neka skrivnost, to je danes folklora gejmerske pop kulture. Kaj se pa v ME3 zgodi, pa pojma nimam ker sem komaj 15 ur v igro. Zapisal sem zgolj, da ubitje Sheparda in njegova resurekcija v ME4 pač ni nek hud Deus Ex Machina, ker so ga enkrat že.

Kaj si pa ti predstavljaš v svoji glavi pa res ne razumem.

MrBrdo ::

Potem sva pa s kolegom oba narobe razumela, ker sva mislila da si napisal da Shepard umre na koncu ME3. No v glavnem lahko bi napisal spoiler. Če je to bilo glede ME1 potem ni tok grozno, to vemo vsi ki smo 2ko igrali :)
MrBrdo

Berserker ::

Eno vprašanje.
Kolikor vem da so določeni questi omejeni na čas, torej če se jih čim prej lotim, je možno, da opravim vse ? Vem da je na začetku prava norišnica (pojdi k ranjeni Ash, dobi se z Mirando, zbobnaj najemniško vojsko, kontaktiraj Ario)...

Sicer me je malce minilo da bi šel še vse enkrat obračat, sploh tisti ko poznamo fake konec...

todman74 ::

Mene pa zanima, kako je Shepard (v mojem primeru je zraven "ova") s celo vesoljsko ladjo vred, brez posadke, prišel(a) od Cerberusa nazaj k Alliance....ni nobenega pametnega pojasnila, ali pa sem jaz začetek prespal....

VelikiTun ::

Delno je razlaga v DLC-ju Arrival iz drugega dela. Je pa res, da določena povezava med deloma manjka.

Berserker ::

todman74 je izjavil:

Mene pa zanima, kako je Shepard (v mojem primeru je zraven "ova") s celo vesoljsko ladjo vred, brez posadke, prišel(a) od Cerberusa nazaj k Alliance....ni nobenega pametnega pojasnila, ali pa sem jaz začetek prespal....


Luknja ki je takšna, da se Shepard preda, prepusti ladjo zavezništvu, posadka pa se razpusti...

To je druga največja zamera poleg konca trojke...

MrBrdo ::

Ja manka popolna razlaga. V introtu nekej povejo v smislu da so ti alliance neki sodil al neki tazga, pol ti pa nazaj priznajo spectre status, nekak tko sm jaz razumel, v glavnem zelo "bledo".
MrBrdo

kmetek ::

def0r je izjavil:

Kje pa kmetek :)


ja piratska a ni?

Mass Effect 3 - N7 Weapons & Armor Bonus Unlocked rar

Weapons
N7 Hurricane Submachine Gun
N7 Crusader Shotgun
N7 Valiant Sniper Rifle
N7 Eagle Heavy Pistol
N7 Valkyrie
AT-12 Raider
M-55 Argus
M-90 Indra :D
Chakram Launcher

Armor
N7 Defender Armor
Reckoner Knight Armor
N7 Hoodie

Installnotes
Copy to \ Mass Effect 3 \ BIOGame \ CookedPCConsole \ and replace file

To activate a weapon, press F12

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

def0r ::

Ok... :P Imam Collectorja, DLCjev ne nameravam kupit tudi ne piratizirat. Edino upam da se k sebi spravijo in ending... spremenijo. Ne pa da zdaj ljudje ugibajo ali je shepard samo sanjal ...

kmetek ::

Berserker ::

Kmetek

Katera na tvojem seznamu je N7 jurišna puška, ki naj bi jo dobili v CE ? Je to M-55 Argus ? (ki je odlična puška, z premočnim recoil-om, iščem modul da ga zmanjšam).

Je možno N7 pack uporabit v mp ? Ne razumem katero tele, si je izmislil random metanje opreme za cekine.

Če se komu da igrati mp, me prosim dodajte pod: Comitatenses

kmetek ::

M-90....
««
10 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513554 (12168) nooby
»

Dragon Age 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17529873 (23123) todman74
»

Mass effect in moderne streljačine

Oddelek: Igre
223681 (3120) Berserker
»

Mass Effect 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25236974 (23209) lopov

Več podobnih tem