» »

Problem downloada utorrent na routerju

Problem downloada utorrent na routerju

insane79 ::

Pozdravljeni!

Če mi lahko kdo pomaga pri seledčem problemu... Doma imam dva prenosnika, imam optiko t2 10/10 in sem pred keatkim kupil router cisco linksys e1000 in sm kar se signala tiče zadovoljen, problem nastane ko prižgem utorrent in mi po cirka 40 min vrže dol z interneta ter se nato nikakor ne morem povezati z internetom, čeprav mi zazna signal/povezavo ter se lahko spet zopet povežem če zaženem računalnik.
Kje je problem? Nakup bolšega routerja, čeprav naj bi ta bil kos optiki/hitrosti?

Hvala za vaše odgovore!

lali12 ::

Poskusi s povečanjem števila vrat v routerju. V mojem primeru sem privzeto 512 vrat povečal na 4096 in deluje.
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

insane79 ::

Hvala za odgovor!
Kako povečam vrata na routerju?

Nikonja ::

to niso "vrata" ampak povezave "connections" in nimajo vsi ruterji to opcijo tko da pošči če tvoj ima in zvišaj.

lali12 ::

Nikonja: Mogoče si drugi Bill, vendar v prevodu piše VRATA, zato sem tudi napisal vrata. Če bi mu napisal povezave in v routerju našel vrata, spet ne bi vedel ali je na pravi poti ali ne.
 Slika

Slika

INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

amigo_no1 ::

S slike se nič ne vidi brez mikroskopa (sklepam da imaš dd-wrt fw).

Prevod da te kap FTW .. vrata so pravilno porti.

@avtor
Kupil si kot kaže en jajc od routerja, ki ga preveliko število p2p povezav zacikla..
Lahko bi prej vprašal, kaj kupiti in nebi imel problemov z odkrivanjem Amerike.

Buffalo WHR-HP-G54 ali wrt54gl (+tomato fw) ali kaj od N serije (recimo Netgear WNR3500L).


Par sorodnih tem o izbiri routerja:
keri ruter do 100€ z mnogo featursi?
Wireless N Gigabit Router
Čimhitrejši wireless access point(ali router)

Zgodovina sprememb…

insane79 ::

Poz!

Najlepša hvala vsem za pomoč!
Sm pogledal za vrata/connections pa kokr sm vidu nimam te opicje da bi povečal.Tu so screeni routerja pa če kdo mogoče vidi,da sm spregledal kaj naj javi.

http://screenshots.portforward.com/Cisc...

Lp

Lonsarg ::

Prvo probaj firmware posodobit, če mogoče ni najnovejši.
Druga stvar, ki jo lahko probaš naredit je naložit DD-WRT firmware gor. Tukaj sem našel da E1000 v1 podpira, medtem ko v2 ne podpira, tako da se morašnajprej pozanimat, ali imaš v1 ali v2 revizijo. Seveda priporočam, da tega ne delaš sam, če nis tok spreten pri zelo natančnem branju navodil, ker komot tut kaj pokvariš.
Tretja stvar, ki jo lahko narediš pa je še to, da omejiš število povezav v utorrentu na manj in vidiš, če se ti problem ponavlja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys WRT160NL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7222169 (9137) betko007
»

Zaflashan router TP-link wr741nd

Oddelek: Omrežja in internet
161828 (1040) wilson
»

uTorrent vprašanje....

Oddelek: Omrežja in internet
141491 (948) GTX970
»

Kateri ROUTER za cim večjo hitrostjo prenosa (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7021752 (15953) broken/link
»

keri ruter do 100€ z mnogo featursi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7415481 (13228) neres

Več podobnih tem