» »

uTorrent vprašanje....

uTorrent vprašanje....

Yoxi ::

Na prenosnika sem na novo naložil win7 zaradi virusa.Vse zadeve ki sem jih porenesel sem shranil na zunanji disk,sedaj pa bi jih rad nazaj na prenosnika.
Kaj moram storiti, če je sploh možno, da bom lahko te prenešene stvari seedal dalje? Moram v programu uTorrent kaj narediti da jih bo program prepoznal in da jih lahko delim dalje zaradi razmerja ? Je to sploh možno ali ne....
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

makaveli312 ::

ja, če so ti ostali torrenti v utorrentu je lažje. pol sam desn klik, napredno, izberi mesto za prenos pa najdeš to mapo oz. datoteko.
če so se pa zbrisal pa lepo use v eno mapo, pa v utorrentu izbereš mesto za prenose (za use torrente) in lepo sam še enkrat odpreš torrent datoteko.

amigo_no1 ::

Yoxi ::

Kaj pa če sm prenesel samo mapo z prenosi na zunanji disk...."%userprofile%\Application Data\uTorrent\" pa ne ???
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

amigo_no1 ::

Ne vem kaj ni jasno ?

Yoxi ::

Kaj ni jasno...nič mi ni jasno. tudi če v utorentu nastavim mapo kjer imam prenose, mi le te ne pokaže oziroma mi jih ne zazna da bi jih lahko seedal dalje. Očitno ni dovolj da samo določim mapo kjer imam prenešene datoteke in mape ampak bi moral še kakšne druge povezave dodat al kaj da bi program videl kaj je v mapi kjer imam prenešene stvari. Kapiš v čem je problem ?
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

rogi2010 ::

Pober se enkrat torrent dol iz kjerkoli ga pač si (če imaš različne site in ne veš točno iz kje si ga - shit happens). Nastavi da ti shranjuje v mapo, kjer že imaš prenešene stvari. Ko bo zaključil preverbo, ti bo lepo seedalo dalje.

Yoxi ::

ojej.... to pa bo mučos dela :-( qrc bom za drugič vedu.
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

amigo_no1 ::

Imaš napisano kje UT shranjuje
1. torrente
2. svoje nastavitve

Oboje moraš skopirati na HDD v sedanji uporabniški profil.

Yoxi ::

ja to j pa šlo s format c: /s žal....
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Assass1n ::

Ne sekiraj se, uporabljaj iz nule ;)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

krepki ::

Zanima me če kdo pozna postopek,kako uporabljat utorrent ob ugašnjenem računalniku,recimo zunanji disk bi imel priklopljen na router linksys EA 4500.

eric_cartman ::

Se pravi, ti želiš, da bi ti router poganjal uTorrent? Tole bo pa težka... :)

krepki ::

Zunanji disk imam priklopljen na router na usb port,in normalno lahko v utorrentu označim da nalaga datoteke v mapo utorrent na zunanjem disku prav tako deluje uplaud,zanima me samo,kako bi naštimal da bi začeto dolvleko nadelejvalo tudi ob ugasnjenem računalniku.

GTX970 ::

krepki
Na stock fw to ni mogoče:
http://downloads.linksys.com/downloads/...

Če imaš v1.0 lahko naložiš openwrt http://wiki.openwrt.org/toh/linksys/ea4... , nato transmisson oz kaj podobnega.

Ddwrt ne podpira.
http://www.dd-wrt.com/site/support/rout...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utorrent problem...

Oddelek: Pomoč in nasveti
185093 (4405) Mare2
»

Izguba podatkov uTorrent Win10: SSD, i7

Oddelek: Programska oprema
163562 (2714) Wakiii
»

Utorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7413685 (9240) Brainstorm
»

Prenos Partis torrentov na drug računalnik

Oddelek: Omrežja in internet
193150 (2439) joker16_7
»

Utorrent-update

Oddelek: Programska oprema
111971 (1692) betko007

Več podobnih tem