» »

masažna blazina

masažna blazina

Presky ::

Hej. Ker imam pač občasne bolečine po hrbtu, zaradi dosti vožnje v avtu-služba, me zanima nakup masažne blazine, ki baje pomaga in spošča mišice.

Ogledal sem si to: http://www.medicomfort.si/masazni-progr...

Zanima me če ima kdo kakšno podobno masažno blazino in kako se obnese ter kakšna se vam zdi ta na linku? Upam samo da je dovolj velika zame, ker imam višino telesa 190cm, se pravi nimam majhnega hrbta (okoli 70cm višina hrbta), ampak tudi ful velikega ne.

hvala za odgovore!
BIOHAZARD 4

Gregor P ::

Takšne oz. podobne blazine prodajajo npr. tudi v ljubljanskem Big Bangu (City Park), kjer jih lahko vse preizkusiš (kar moraš storiti tako ali tako pri teh vrstah produktov).

Obenem morda ni odveč informacija, da kar veliko teh novejših blazin uporablja tehnologijo enega proizvajalca; torej v tvojem primeru, najdeš enake "shiatsu" masažne kroglice ipd. npr. tudi v HoMedics produktih, v Big Bangu imajo Imatecove (ta italijanska firma sicer proizvaja gospodinjske aparate ipd.) ter še marsikje ...

... sam sem preizkusil te blazine tam in meni so se zdele povsem v redu, torej dejansko mi je bila masaža všeč (sam sem imel rad malo tršo različico masaže, medtem ko sem opazil, da so imele ženske rajši bolj nežno različico - namreč je več modelov teh blazin, ene imajo več programov, druge manj); kako se pa obnese to na daljši rok oz. kako zdravo je, pa na žalost ne vem. Vsekakor pa je obenem zelo pomembno, da jih položiš na ustrezen stol, ker sicer se ti lahko zgodi, da ti bo precej neprijetno (bodisi boš imel premalo prostora za sedenje, ali pa boš moral sedeti povsem pokončno, boš drsel iz blazine itn.).

Toliko zaenkrat, dokler ti kakšen bolj izkušen forumaš ne pove več o tem:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Presky ::

ja sej jaz hočem močnejšo verzijo in ne mehkejšo masažo, stol oz. fotelček pa že imam kamor postavim lahko blazino.

katera blazina pa ima to močnejšo različico masiranja?

bom šel tudi v bigbang gledat, ampak tam v tem BTCju sme že bil 1x in spraševal o teh masažnih blazinah in niso imeli pojma, niti kater model imajo na stolici za stranke kjer sem se useedel da preizkusim,, vse morajo gledat na etikete, da odgovarjajo.
BIOHAZARD 4

gruntfürmich ::

doma imamo eno, staro recimo 5 let. praktično neuporabljeno, ker se je nobenmu ne ljubi devat ven.
če te zanima, sporoči, pa bom videl kaj se da narediti.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Gregor P ::

Presky je izjavil:

bom šel tudi v bigbang gledat, ampak tam v tem BTCju sme že bil 1x in spraševal o teh masažnih blazinah in niso imeli pojma, niti kater model imajo na stolici za stranke kjer sem se useedel da preizkusim,, vse morajo gledat na etikete, da odgovarjajo.

To imaš popolnoma prav, prodajalci ti ne vedo nič povedati o tem produktu kot da ni iz njihovega asortimenta; popolnoma zavedajoč tega dejstva sem jih vseeno vprašal, če mi lahko karkoli povedo in sem naletel celo na prodajalce, ki so mi za to Imeteceovo blazino dejali, da je japonski produkt ipd. (kot sem že dejal prej je italijanski), ampak kljub temu jim vseeno štejem v plus, da so si vzeli časi in mi potegnili vse modele iz škatel ter smo skupaj preizkusili, kako delujejo.

Ne spomnim se pa več kateri model je imel tršo masažo (sicer sta bila dva z njo, eden cenejši in pa dražji model, ki je imel več programov ter gretje), ampak to ti bo takoj jasno, ko se boš usedel in vklopil masažo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

zuz3k ::

zanimam se za nakup, sicer rabljene blazine a vseeno

važno mi je da ima več krogljic, v Big bangu sem zadevo sprobal in je fenomenalna,
predvsem pri tistih z več krogljicami, kjer ti masira cel hrbet.

katere karakteristike naj bi bile še pomembne?
katere firme so ok in katere ne?
kaj je fora gretja?

edino čudno mi je, da se dosti teh rabljenih blazin prodaja praktično
še neuporabljenih, zgleda ljudje ne rabijo masaže :|


lp
Life is a psychological game.

zuz3k ::

+kaj menite o tej "top shop" blazini

Shiatsu-masažna-blazina

lp
Life is a psychological game.

;-) ::

Kolega je v ldlu kupil masazno blazino za 15€ kolikor se spomni, je veliko boljsa od moje ki je stala preko 100€. Komaj cakam akcijo v lidlu, ko bojo spet blazine ker vedno ko sem pri niem se razvajam z njo.

...:TOMI:... ::

En kolega prodaja tole. Baje, da pomaga...

http://www.natego.si/
Tomi

zuz3k ::

LANAFORM masažna blazina SWEET MASS
12 masažnih glav

al pa
LANAFORM Masažna blazina HOME MASS
4 vrtljive masažne glave

kaj je fora tega, sicer ma več vrst masaž ampak samo 4 vrtljive glave


lp
Life is a psychological game.

DamirP ::

Mi pa imamo tole: https://www.bfcshop.si/promassage-7200ir
Zanjo smo plačali čez 900 € prodam pa jo zaradi neuporabe. Kupljena ja bila za babico, ki pa je žal preminila in blazina je tako 2 leti zapakirana v škatli (Še neuporabljena)...

Prodam za enako ceno, kot jo imajo na tej trgovini.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vračilo blazine za telovadbo - vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
396818 (5409) opeter
»

Naprava za merjenje sevanja

Oddelek: Loža
287369 (6738) DOOM_er
»

Pridobivanje energije iz vozečih avtomobilov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
747851 (5359) Pyr0Beast
»

Masažni stoli

Oddelek: Loža
144327 (2465) Pyr0Beast
»

Home-made HOVERcraft ... vsaka pomoč dobrodošla ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
6213333 (9713) hoverboy

Več podobnih tem