» »

bolhi se trga

bolhi se trga

#000000 ::

Pred pol leta so mi zatežili za osebne podatke drugač mi bodo kr račun ukinl, sem dal vse podatke, danes dobim mail in ista pesem, spet rabijo moje podatke in to za isti račun kot pred pol leta. Počas mi gredo na živce in ne vem če niso zreli za kakšno prijavo, ker tole je pa že najedanje, v bistvu sem že od več folka slišal (sem tudi sam izkusil) da so jim težili naj odprejo trgovino za mislm da 36 evrov na mesec, al pa jim brišejo račun.

Dobr jest jih po eni strani zastopim, pač je treba plačat vse te ljudi in na koncu treba tud lastnik imet dobiček. Ne razumem pa da hočjo met denar za tako bugasto stran ki ponavad ko jo rabiš niti ne dela tko kot treba, naj zadeve porihtajo in oglase zaračunavajo po neki normalni ceni, al pa kasirajo oglede.

kmetek ::

bolha je propad, ebay/amazon FTW

#000000 ::

No ja če bi jest rad prodal en računalnik za 30 evrov ga bom prej in lažje prek bolhe kot pa ebay-a, je pa res da sem prodal par stvari tud čez ebay, ampak tam je jeba ker je ponavad poštnina dražja kot roba.

Sem pa opazu da se zgodi brisanje računa takrat, ko imam med oglasi par stvari ki bi se jih rad čimprej znebil in je temu primerna tudi cena, tko da imam občutek kot da nekdo apelira na bolho naj me ukinejo, ker verjetno po on ne more prodat svojega precenjenega šrota, No lahko da se motim ampakk mam tak filing.

Heisenberg ::

Ravno danes sem prejel povabilo na beta testiranje novega internet oglasnika ... Diler.si ....vsecno mi je ker so uvedli sistem "karma" - kot ebay za feedback kupcev

#000000 ::

No fajn da je konkurenca, samo tale diler ima porodne krče že skor dva mesca.

Heisenberg ::

tole z beta se mi ne dopade...naj naredijo zadvo do konca in urihtajo vse kar je treba potem pa na veliko oglasevalska akcija!
Samo sistem mora biti hiter in na hitro sprejeti veliko kolicino oglasov in obiskovalcev, da ne bodo potem po dveh mesecih omagali ker jih bodo dajale tehnicne tezave ali pa preprosto izgubili interes ker pac ne bo ze prvi mesec stotisoc obiskovalcev ipd..treba je vstrajati, ker ljudi iz bolhe je tezko prepricati za zamenjajo ponudnika....
a scasoma bodo a samo ce bo konkurenca boljsa!

Ice-Heki ::

Ravno zato je najprej beta faza. Da ljudje, ki so pripravljeni vložit nekaj svojega časa, preizkusijo in poročajo o napakah, ki so se pri razvoju mogoče pojavile.
Ker - če bi takoj oglaševali izdelek, ki bi imel še tu in tam kakšno napako ... potem je to skoraj enako, kot če ostanemo na Bolhi.

ShowDown ::

Tudi meni so težili, da si moram odpret spletno trgovino. Težili so seveda s tem, da je prodaja na črno prepovedana in če sem s.p. naj registriram spletno trgovino preko njih. Sem jim lepo povedal, da če prodajam tri stvari naenkrat še ne pomeni, da prodajam stvari na črno. Zahteval sem odgovor, kaj me je naredilo tako sumljivega uporabnika bolhe in zakaj iz mojih treh oglasov sklepajo na preprodajo. Odgovora nisem nikoli dobil. :)

Da ne omenjamo linkov iz bolhe, ki v večini primerov privedejo na prazno stran oz. na tvoj home screen od bolhe.

#000000 ::

Ja jest sem mel mislm da okol 12 oglasov, so pa ble to večinoma komponente, ampak sem videl da folk ima tud po 50 oglasov in to večinoma cele računalnike oz. bolj prenosnike, pa mu ne ukinejo računa.

Pomojem bolho bolj kot ne boli K kolk mam jest oglasov in a sem al nisem S.P. pomojem da je problem v ljudeh ki dejansko delajo na črno oziroma jim prodaja preko bolhe in bolšjaka prinese precej velik dodatni vir zaslužka, imam občutek da taki ljudje težijo adminom bolhe v smislu preprečevanja dela na črno, ter s tem mečejo polena pod noge drugim.

Heisenberg ::

sem oddal svoj prvi oglas na diler.si in moram reci da sem pozitivno presenecen!!! Odlicno delo ekipe!
Zelo se mi dopade google iskalnik slik kjer samo kliknes na sliko in ze je dodana v oglas!
Mogoce bi jaz samo ukinil moznost komentiranja na oglase, a to je moje mnenje...

mticev ::

Heisenberg je izjavil:


Mogoce bi jaz samo ukinil moznost komentiranja na oglase, a to je moje mnenje...



Ziv,

oglas nima možnosti 'komentarjev'. Opcija je, da kupec pošlje vprašanje prodajalcu, ki je lahko javno ali zasebno. Če je javno, vprašanje in odgovor vidijo vsi. Pošiljanje javnih vprašanj lahko prodajalec po želji izklopi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

Heisenberg ::

mticev je izjavil:

Heisenberg je izjavil:


Mogoce bi jaz samo ukinil moznost komentiranja na oglase, a to je moje mnenje...



Ziv,

oglas nima možnosti 'komentarjev'. Opcija je, da kupec pošlje vprašanje prodajalcu, ki je lahko javno ali zasebno. Če je javno, vprašanje in odgovor vidijo vsi. Pošiljanje javnih vprašanj lahko prodajalec po želji izklopi.


Se toliko bolje! Vsaka cast!

antireal ::

Ima se kdo probleme z bolho? Kot bi nekdo programsko bombo vrgel vanjo;)

SimplTech ::

Se pridružujem splošnemu menju, da je Bolha popolnoma izgubila na uporabnosti. Kar so naredili v zadnjem času iz nje je prava katastrofa. To je sedaj stran napolnjena z oglasi, objava oglasa v določenih kategorijah je plačljiva (gradbeništvo...). Hkrati ni nikakršnega mehanizma, ki ločil dobre prodajalce/kupce od takih, ki hočejo samo nekoga nat... Na kratko: po moje so zaspali ob misli, da so edini v slovenskem prostoru.

Tako sem z veseljem sprejel novico, da so ljudje z novimi idejami in delajo na Diler.si. Prošnja za beta testiranje je že poslana.

Zgodovina sprememb…

Heisenberg ::

kdaj zalaufa Diler.si uradno ?! Mogoce ze kak datum! Upam da cim prej! Imam veliko robe za prodati pa seveda ze dolgo sirim okoli dober glas o konkurenci bolhi! dajmo dajmo! ;)

mticev ::

Zdravo,

zahvaljujemo se vsem, ki nam želite pomagati s širjenjem glasu in testiranjem strani. Kot že omenjeno prej, želimo uporabnikom ponuditi dovršen produkt, tako da bo uradna otvoritev when its done. Da vas potolažim, ne bi smelo več dolgo trajati. Poleg testiranja nam lahko pomagate tako, da oddate vse svoje oglase in ne čakate javne otvoritve, saj delamo tudi na tem, da bo ob odprtju na strani čimveč vsebine. (Reklamirati 'prazno' stran je slabo) Če oglas poteče pa brez skrbi, obnovite ga lahko z enim klikom.

Hvala vsem zainteresiranim, veseli bomo vaših oddanih oglasov, kritik in predlogov.

c3p0 ::

Tudi mene so izbrisali na podlagi "dela na črno" in v isti sapi prikladnega izsiljevanja z najemom spletne trgovine. Predrago in itak nič ne deluje kot bi moralo. Še ko pride obiskovalec iz Googla, ga ne usmeri na pravi oglas, kar še dodatno zmanjša obisk in št. nakupov.

Upajmo, da bo čimprej kaj iz tega Dilerja.

Good Guy ::

c3p0 je izjavil:

Tudi mene so izbrisali na podlagi "dela na črno" in v isti sapi prikladnega izsiljevanja z najemom spletne trgovine. Predrago in itak nič ne deluje kot bi moralo. Še ko pride obiskovalec iz Googla, ga ne usmeri na pravi oglas, kar še dodatno zmanjša obisk in št. nakupov.

Upajmo, da bo čimprej kaj iz tega Dilerja.


haha isto pri meni...

upam da bolha propade... sploh ker furajo bedno politiko
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935677 (13030) kamiKaZaA
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24050278 (24202) Blinder
»

Izbris uporabniškega računa na Bolhi

Oddelek: Loža
116340 (5883) klihk
»

Bolha...Diler...Kibi ?

Oddelek: Loža
405080 (3403) Heisenberg
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419530 (15164) Ziga Dolhar

Več podobnih tem