» »

HTC HD 7

HTC HD 7

Axl Rose ::

Kakšen se vam zdi ta telefon?
Ga kdo ima mogoče... me zelo zanima, vendar nevem kako kaj deluje in kakšen je kaj windows 7 :)
Na splošno če mi lahko kdo pove kaj o tem telefonu, ki ga uporablja ali pa ga je že probal... in ve dobre in slabe lastnosti telefona :)

Yoni ::

Sicer imam Trophy-ja tako, da lahko povem samo kar se tiče WP7. Osebno sem navdušen nad njim. Telefon je imelo v rokah tudi nekaj zagrizenih android userjev in vsem se je na obrazih videlo, da so navdušeni nad njim. Eni so to odkrito priznali, drugi ne. Odzivnost je odlična. Baterija mi ob povprečni uporabi zdrži dan in pol, slike iz fotoaparata so ok. Aplikacij na marketplaceu je pa tudi že kar nekaj.

Axl Rose ::

pa so zastojn aplikacije?
je res da je cena pri mobitelu za ta htc tako nizka?

Yoni ::

Free aplikacij je kar nekaj ja...

katimm ::

Ja pri mobitelu je tako poceni. če imaš vklopljeno opcijo internet (1gb interneta) za še +20EUR naročnine ali nekaj takega

ZuPk0 ::

Se pravi za mobitelovo ceno 129EUR (đabest) rabš nujno uzet še +20EUR 1gb interneta drgač ni 129EUR ? dejte mi to razložit k se mi 130EUR res đabe zdi :D

katimm ::

Tako je, potem te pride to okoli 39EUR naročnine za ta telefon in vse skupaj ni tako za đabe če daš še 130EUR za telefon :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6316576 (14800) boris82
»

Itak džabest! - novo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
25845890 (19768) profii
»

Nerazumljive (oz. sumljive? )ponudbe telefonskih operaterjev

Oddelek: Mobilne tehnologije
252978 (1792) ivanuscha
»

menjave mobilnih operaterjev

Oddelek: Mobilne tehnologije
254230 (3739) Lonsarg
»

Apple klecnil pod navalom prednaročil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10334243 (31014) thezerox

Več podobnih tem