» »

Namestitev aplikacij iz Ovi Store-a na SD kartico na Nokia 5230

Namestitev aplikacij iz Ovi Store-a na SD kartico na Nokia 5230

javed ::

Zanima me ali jemogoče namestiti aplikacijo iz Ovi Stora na SD kartico na Nokia 5230. Privzeto je, da se aplikacije namestijo na pomnilnik telefona in ker je zelo majhen in dragocen bi rad poiskal alternativo.
Ima kdo izkušnje s tem?

A. Smith ::

Če prav vem, te ob namestitvi vsake aplikacije telefon vpraša, kam jo boš namestil (telefon ali kartico). Izbereš kartico.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

js osebno ::

Prižgi Ovi store. nato klikni "možnosti", "Account" (račun), "Settings" (nastavitve), "installation preferences", nato pa obe možnosti prestavi na "Memory Card" in pritisni na "Save".

javed ::

Odlično, hvala za odgovor.

smucarlikx ::

Imam nokio 5530 XM.
kupil sem novo mini SD kartico in kopiral vse datoteke iz stare kartice na novo.Aplikacje ki so bile na pomnilniku so ostale tiste na kartici pa ne.Ko si hočem iz ovi stora downloadati aplikacjo, ki je že bila na stari kartici jo nemorem. Ikona "download" se neda klikniti.
Nevem kje je problem.


lp.

js osebno ::

Planko, Pojdi v Meni, Nastavitve, Upravit. aplikacij, Nam. datoteke in namesti manjkajoče aplikacije...

smucarlikx ::

Hvala ampak tu ni nobene aplikacje ki je bila na stari kartic...

Zgodovina sprememb…

js osebno ::

Na kakšen način si kopiral iz stare kartice? (preko telefona ali si dal staro kartico v računalnik?)

smucarlikx ::

Iz stare kartice sem preko mobitela kopiral na računalnik in na novo kartico iz računalnika preko kabla v novo kartico v mobitelu.

js osebno ::

Aha. Tukaj je torej problem. Očitno je, da so aplikacije še vedno v indeksu telefona. Če kopiraš preko telefon (oziroma z računalnikom pregleduješ datoteke na njem), se v explorerju (ali bilokaterim drugim file-managerjem) ne pokaže mapa "Private". V tej so nameščene aplikacije... Če stare kartice še nisi zavrgel, potem prekopiraj mapo "Private" iz telefona, povezanega na računalnik v "Mass memory mode" oziroma "Masovni pomnilnik".

Spyro ::

Zanima me ali kdo mogoče ve kako se odpravi napako v Ovi storem, ker ko hočem downloadat aplikacije mi na koncu napiše 100% nato pa download faiL :S A kdo ve rešitev na to?

Hvala

primozzzz ::

Hmm.. A med upravitelj aplikacij --> namestitvene datoteke ti kaj pokaže? Če pogledaš tja.. Drugač pa naloži najnovejši Ovi store, če že nimaš..
NI PODPISA

zvezda1996 ::

ali je registracija na ovi store brezplačna?

primozzzz ::

Da
NI PODPISA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482066 (40081) mailer
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4041358908 (99564) WaterBoy
»

Android ICS: Move apps to SD card in menjava SD kartice

Oddelek: Mobilne tehnologije
6793 (770) Hayabusa
»

Nokia E7 končno prihaja v nekatere trge

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
318494 (7216) Poldi112
»

Nokia N8 prihaja konec avgusta

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
207956 (6572) Xgeneration

Več podobnih tem