» »

HTPC Ohišje microATX/miniITX?

HTPC Ohišje microATX/miniITX?

Primoz78 ::

Trenutno si lastim ohisje Silverstone Sugo-06, ki je sicer odlicno in sem super zadovoljen, a razmisljam o prehodu na microATX sistem v kratkem (vecja izbira maticnih z 115x podnozjem) zato se odlocam za menjavo ohisja...a mi lahko kdo priporoca ohisje v stilu Silverstone Sugo, v katero lahko sestavim tako ITX kot microATX sistem?

Lp primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Matek ::

Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Primoz78 ::

Matek na uradni strani Silverstone pise, da je kompatibilno samo za mATX...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

SimplTech ::

Za velik izbor ohišij si poglej caseking.de . Za "pomoč" pri dostavi pa se obrni na GSCopmuters (več v tej temi: link)

klinker ::

Primoz78 je izjavil:

Trenutno si lastim ohisje Silverstone Sugo-06, ki je sicer odlicno in sem super zadovoljen, a razmisljam o prehodu na microATX sistem v kratkem (vecja izbira maticnih z 115x podnozjem) zato se odlocam za menjavo ohisja...a mi lahko kdo priporoca ohisje v stilu Silverstone Sugo, v katero lahko sestavim tako ITX kot microATX sistem?

Lp primoz


ANTEC Mini P180

Matek ::

Primoz78 je izjavil:

Matek na uradni strani Silverstone pise, da je kompatibilno samo za mATX...

Lp Primoz
Saj Mini ITX plošče so manjše od Micro ATX. Tako kot da bi rekel, da imaš mATX ploščo in bi bil problem, ker je ohišje kompatibilno samo z ATX.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Primoz78 ::

@Matek vse lepo inprav ampak eno je ATX drugo ITX. Kar gledam po straneh proizvajalcev vsi striktno pisejo ali je za mATX ali za MiniITX...ce je pa za oba formata je pa napisano da je za oba. Nocem kupit mATX in da ne bom mogu dat noter ITX plate pol.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Matek ::

Citat z wikipedije:
The four mounting holes in a Mini-ITX board line up with four of the holes in ATX-specification motherboards, and the locations of the backplate and expansion slot are the same (though one of the holes used was optional in earlier versions of the ATX spec). Mini-ITX boards can therefore often be used in cases designed for ATX, micro-ATX and other ATX variants if desired.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Majhno, lično in dobro premišljeno ITX ohišje - izbira? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
32951699 (10409) ZandorV2
»

Katero malo mAtx ohišje

Oddelek: Pomoč in nasveti
183324 (3068) opeter
»

manjše ohišje

Oddelek: Pomoč in nasveti
274451 (3967) opeter
»

Gaming HTPC

Oddelek: Kaj kupiti
272222 (1868) delfinus
»

Albatron ponudil mini-ITX ploščo za AMD-jeve Turione

Oddelek: Novice / Matične plošče
315048 (3997) sidd

Več podobnih tem