» »

polet v london, ipd.

polet v london, ipd.

823483 ::

Razmišljamo, da bi šli za kakšen dan v London, Pariz, ali kaj podobnega :>
Mislim predvsem na potovanje, kjer bi poleteli zgodaj zjutraj, pozno zvečer pa bi se že vračali v Ljubljano, oz. tam bi ostali še maksimalno 1 dan.
Malo sem pogledal po Adriini strani in nekaj tistih straneh, ki naj bi "kao" našle poceni karte, pa vsi taki povratni leti stanejo čez 2000€. Kam so zginile tiste ponudbe s povratnimi kartami po 20€-50€, ali samo ne vem kje iskati?
Vsi zainteresirani smo dijaki, zanima me, če je problem, če je kdo star 17 let(ali rabi kakšno posebno dovoljenje staršev ipd.?

sebamatko ::

OrkAA ::

Iz Ljubljane ima v London in Pariz najcenejse lete Easyjet.

genesiss ::

Problem pri teh nizkocenovnih je, da imajo dosti letov ob neugodnih urah, torej tja poletiš popoldan, vračaš pa se zjutraj.

fosil ::

To, da bi se vračal isti dan je nesmisel, razen če bi bil rad v mestu samo kakšne 3 ure.
Je pa varianta ena druga, nizkocenovniki imajo dostikrat lete zgodaj zjutraj v obratni smeri, recimo iz londona proti benetkam ob 6h zjutri.
V takem primeru greš lahko na letališče pozno zvečer (pač takrat ko je zadnji prevoz) in potem na letališču zadremaš za par ur in potem zjutraj odletiš.
Tako je!

bajsibajsi ::

genesiss je izjavil:

Problem pri teh nizkocenovnih je, da imajo dosti letov ob neugodnih urah, torej tja poletiš popoldan, vračaš pa se zjutraj.


Ravno tako nimas glih neke casovne garancije za povraten let v primeru odpovedi tvojega leta. Vsaj ne tako, kot je to urejeno pri drazjih ponudnikih (npr. pri Adriji).

Zgodovina sprememb…

Šimpanz ::

Za 1 dan iti v London je brez zveze, ker boš v centru popil eno kavo pa boš že moral nazaj domov.

Malajlo ::

Jaz sem enako razmišljal, da bi mulce odpeljal na sok v London, pač nekam. Si tavelika grozno želi letet z avionom, pa zdaj, ali Gardaland ali pa z avionom - avion je cenejši ;)

JayKay ::

maš v centru Easy hotel, kjer se da dobiti poceni prenočišče za familijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Malajlo ::

Bom pogledal. Prevoz do centra je vprašljiv. Ideja je bila samo na sok (fotr na pir, itak). Malo čudno, ampak taka familija smo ;)

lonz ::

Niti ne; čudno je če se pelješ v Prago na 1 pir in pol takoj domov.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lonz ()

SleepLess ::

Pa ne pozabit računat v ceno prevoza iz letališča v mesto, ker je poceni in počasen ali pa hiter in zelo drag :) En dan je resnično brezveze, ker če všteješ vsa čakanja, prevoze, podzemno, izčrpanost od potovanja ti še pomoje energije za 1 pir ne ostane, kaj šele kaj drugega.

fosil ::

London Stenstead, kamor letijo nizkocenovniki je na sred polja, eno uro stran od Londona, še bolj bogu za ritjo kot na primer Brnik. Skratka tam ni nič. Če greš samo nazaj sploh ne moreš rečt da si bil v Londonu :)
Tok pocen spet ni, ker ti nabijejo še takse, tako da moraš računat vsaj kakšnih 80 eur za povratno karto.

Če bi se otroc radi pelal z avionom, pejte na morje z avionom, ne pride nič dražje koker hrvaška z avtom.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

genesiss ::

Easy hotel soba

:D

OrkAA ::

BTW, nekateri omenjate neke takse..

Pred dobrim tednom sem 3x letel z easyjetom, placal pa nisem nobenih dodatnih taks. Prislo me je tocno toliko kot sem placal prek interneta.

bajsibajsi ::

Ja, ker je bila taksa najbrz vkljucena v ceno.

Pri nizko cenovnikih se po mojem mnenju najbolj splaca rezervirati karto cca. dober mesec pred zeljenim rokom in pa lete, ki so v sredini tedna (tor, sre, cet). Ryanair ima vcasih akcije brez taks. Pa vcasih (ne vem kako je sedaj) so racunali provizijo pri placilu z dolocenimi kreditnimi karticami. Nizko cenovci imajo praviloma nizje takse, ker te poberejo/odvrzejo na XY letaliscih, medtem ko so takse drazje pri letih ostalih ponudnikov, ki uporabljajo "boljsa" letalisca.

eidos2000 ::

Jaz sem šel že nekajkrat v London z Ryanairom. Včasih je iz Trsta najceneje, včasih iz Celovca, včasih pa iz Pule ;) Zanimivo, vendar cene so različne tudi za več kot je cena prevoza.
Včasih sem tudi jaz razmišljal, da bi šel samo tja in nazaj - na kavo, vendar te enostavno preveč stane:
- prevoz na letališče
- parkirnina na letališču
- letalo
- bus do centra (14 funtov)
- oyster kartica oz. bus
razen, če si želiš prebiti nekaj časa na letališču

Varianta, ko bi šel nazaj z istim avionom pa itak odpade.

Malajlo ::

V Rim smo predlani leteli za 30 EUR tja in nazaj. Parkplac v Trevisu je bil dražji (4 dni). Pravzaprav Rim niti ni slaba ideja. Letališče je relativno blizu, avtobus je pa tudi skoraj zastonj.
Edino kar me je motilo, so piloti Ryanaira, ki avion dobesedno vržejo na pisto pri pristajanju ;)

lonz ::

Letališke takse so po novem zakonu vračunane v ceno karte.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Klemenn ::

ryanair

trst - birmingham 29€
london - trst 12€

30€ sicer še za prtljago

--------
72€ na osebo. meni se zdi kr u redu?

koyotee ::



Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

tx-z ::

Koyotee, s kje pa je to?
tx-z

koyotee ::

rumbo.com
oz s trsta če misliš letališče :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj je letalski promet tako poceni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548669 (2624) fosil
»

Najceneje do Londona

Oddelek: Loža
4410154 (7642) innerspace
»

EasyJet?

Oddelek: Loža
82904 (2793) Jan987
»

Adria vs. Ryanair - kateri je boljši?

Oddelek: Loža
374912 (4064) BigWhale
»

Let z letalom na Irsko.

Oddelek: Loža
304045 (2034) MitjaM.

Več podobnih tem