» »

Burger king v btc

Burger king v btc

««
16 / 20
»»

Gregor P ::

Meni sploh me uspe priti v ljubljanski BK, ker je odprt ob nemogočem času:))
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

zmaugy ::

nekikr je izjavil:

Bravo. Sedi, pet. Dal sem ti eno primerjavo za vina, ZPS ima objavljeno glede plenic, Nutele in podobnega, za kar je splošno sprejeto, da je švabsko boljše. Če te pa tema ne zanima niti malo in samo trolaš, potem pa trolaj še naprej. V nasprotnem primeru si pa le vzemi 5 minut in poglej še kaj sam. Velika večina je prosto dostopnega, ZPS ima veliko stvar zastonj.


To mi je trenutno maksimum časa, ki sem ga pripravljen porabiti za tole.

Tody ::

Meni pa ni jasno kaka je to obsedenost s temi znamkami.

Subway so predragi sendviči, ki niso nič posebnega.

Burger king je pa še slabša varjanta, vsaka beznica ima danes boljše hamburgerje za enak ali cenejši denar. Koji kurac vam bo Burger King pol?

mtosev ::

BK ima onion rings npr. men so dobri
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

perci ::

City park je neprimerna lokacija za BK. Je kar nekaj boljših restavracij tam, poleg tega je koncept hitre prehrane ravno to - hitrost. Iti v Citypark pa je vse prej kot hitro.

bambam20 ::

mtosev je izjavil:

BK ima onion rings npr. men so dobri



In sestavine so v njihovih burgerjih lično zložene. Samo za vzgled ostalim, ki namečejo kot da bodo jedli prašiči.

111111111111 ::

Najboljši burger je v Plazi, če ste že v BTC-ju. Ampak je malo dražji. :D

bambam20 ::

111111111111 je izjavil:

Najboljši burger je v Plazi, če ste že v BTC-ju. Ampak je malo dražji. :D



To je tvoje mnenje. Najboljšega si naredim lepo doma.

fosil ::

A je še kdo opazil da je pijača v BK-ju zadnje čase brez mehurčkov?
To se mi je že parkrat zgodil.
Tako je!

111111111111 ::

bambam20 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Najboljši burger je v Plazi, če ste že v BTC-ju. Ampak je malo dražji. :D



To je tvoje mnenje. Najboljšega si naredim lepo doma.


Če si doma v BTC-ju. Moje mnenje je da je v Plazi najboljši burger v BTC-ju, drugače pa prisegam na Lars and Svena pri Leclercu.

ahac ::

Subway enako brez študenskih bonov neb bil rentabilen,

To velja za polovico restavracij v LJ. Čeprav meni se zdi, da so v Subwayu tudi vedno kakšni tujci, ki verjetno ne plačujejo na bone.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

LeQuack ::

Po drugi strani pa gostinci nočejo dati iste cene kot študentom tudi ostalim ljudem. Se pravi da dobijo isto porcijo vsega, samo brez tistih 3EUR subvencije. Tko da ko jih jebe, dokler bodo tako diskriminirali proti delovnim ljudem.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Matev ::

Tko da ko jih jebe, dokler bodo tako diskriminirali proti delovnim ljudem.


tu se ne gre za diskriminacijo

študentom plača država razliko

delavcem pa ne

ahac ::

Se mi zdi, da on govori o tem, da je že osnovna cena različna oz. da ne dobiš iste stvari kot študenti, tudi če si pripravljen doplačat tisto razliko (v enaki vrednosti kot sicer da država).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

LeQuack ::

ahac je izjavil:

Se mi zdi, da on govori o tem, da je že osnovna cena različna oz. da ne dobiš iste stvari kot študenti, tudi če si pripravljen doplačat tisto razliko (v enaki vrednosti kot sicer da država).


Tako je. Če hočeš dobiti isti obrok kot študent plačaš dosti več kot subvencija + doplačilo študenta. Odtod diskriminacija.
Quack !

Matev ::

Če hočeš dobiti isti obrok kot študent plačaš dosti več kot subvencija + doplačilo študenta. Odtod diskriminacija.


ok

ampak vseeno je to zgolj marketinški pristop - kako pridobiti nove stranke ki se bodo vračale

kot popust za prvih par mesecev naročnine na karkoli...

LeQuack ::

Diskriminacija proti delovnim ljudem, ne pa marketing.
Quack !

Matev ::

ja enako kot je diskriminacija za stalne naročnike
če dajo akcijo za nove

imaš prav

MadMen ::

LeQuack je izjavil:

Diskriminacija proti delovnim ljudem, ne pa marketing.

Ti se najprej izobrazi kaj dejansko pomeni diskiminacija. A v Špar pa Mercator tud ne hodiš, ker ima oba namreč upokojenske popuste, torej sta po tvoji logiki diskriminatorna do preostale populacije.

LeQuack ::

MadMen je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Diskriminacija proti delovnim ljudem, ne pa marketing.

Ti se najprej izobrazi kaj dejansko pomeni diskiminacija. A v Špar pa Mercator tud ne hodiš, ker ima oba namreč upokojenske popuste, torej sta po tvoji logiki diskriminatorna do preostale populacije.


Seveda, vse to je diskriminacija. Samo pri nas smo že navajeni, da je to normalno in noben ne reagira.
Quack !

ahac ::

Konec januarja se v centru Ljubljane na Slovenski ulici 1 odpira druga Subway franšizna restavracija v Sloveniji.

https://www.facebook.com/subwayslovenij...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mtosev ::

kdaj pa pridejo v MB?:8)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

tomy5 ::

Preseli se že,če ne zdržiš brez te hrane oz. če ti je težko se usedet na vlak ;-)

radmannsdorf ::

Sicer smo vsi offtopic, z adminom vred, ampak ali so te Subway sendviči res tako dobri?

mtosev ::

jedo jih v ZDA nonstop in ja so dobri
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Dr_M ::

radmannsdorf je izjavil:

Sicer smo vsi offtopic, z adminom vred, ampak ali so te Subway sendviči res tako dobri?


So dobri, ampak predragi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MadMen ::

radmannsdorf je izjavil:

Sicer smo vsi offtopic, z adminom vred, ampak ali so te Subway sendviči res tako dobri?

So boljši v primerjavi z Mercator sendviči, ampak za svojo ceno niso nič posebnega.

tomy5 ::

Nič posebnega, doma si kamot kadarkoli narediš boljšega ki bo bolj po tvojem okusu.
So pa in in fensišmensi, pa lahko daš na FB da si v Subewayu ;-)

Superboyy ::

Subway sem obiskal samo v US. Vzel sem grilled chicken. Pričakoval sem sveže pečeno meso, bilo je pa vnaprej pripravljeno in samo površinsko pogreto v tisti pečici, ko ti stopi sir na kruhu. Ni bil lih gurmanski presežek.

Še vedno najboljši fast food, ki sem ga jedel v US je In'N'Out burger :)

fosil ::

Sendviči so dobri, ampak predragi za to kar dobiš.

Poleg tega je slovenska podružnica enako neresna kot burger king.
Kako je možno da ena taka veriga nima svoje slovenske spletne strani s ponudbo in cenami?
Čez 2 tedna odpirajo in še iščejo vodjo izmene?
Njihova edina obstoječa poslovalnica deluje na pol v ilegali, razen redkih izjem, noben ne ve da sploh obstaja.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

nekikr ::

Superboyy je izjavil:

Subway sem obiskal samo v US. Vzel sem grilled chicken. Pričakoval sem sveže pečeno meso, bilo je pa vnaprej pripravljeno in samo površinsko pogreto v tisti pečici, ko ti stopi sir na kruhu. Ni bil lih gurmanski presežek.

Še vedno najboljši fast food, ki sem ga jedel v US je In'N'Out burger :)

Si probal five guys burgers and fries?

ahac ::

Five Guys so dobri, ampak In-N-Out je pa brez konkurence.
Nič od tega sicer še dolgo ne bo v SLO...

Njihova edina obstoječa poslovalnica deluje na pol v ilegali, razen redkih izjem, noben ne ve da sploh obstaja.
Kako noben ne ve, da obstaja?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

otago ::

A ni imel Subway poslovalnice na Bavarskem dvoru? Ker cudno da jim pri Mercatorju laufa.

bambam20 ::

otago je izjavil:

A ni imel Subway poslovalnice na Bavarskem dvoru? Ker cudno da jim pri Mercatorju laufa.



Čudno, da jim v SLoveniji sploh laufa, ker si znamo sami senviče delat.

mtosev ::

in kaj je tak posebnega pri in-n-out burgerjih?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BigWhale ::

Noben fast food se ni bil nek gurmanski presezek. Noben. Pa naj gre za burgerje, pizze, sendvice al pa krofe.

Dobis boljsi burger kot v Burger Kingu? Seveda. Vendar placas zanj 8 EUR in cakas 10-15 minut, da ga naredijo. To ni vec fast food. Lahko dobis boljsi sendvic kot v Subwayu? Seveda, vendar spet, za kaksno ceno in kako hitro.

Lahko gres tudi v menzo in se za 3.5 EUR najes pasulja in kruha, tolk da bos komaj hodil.

Delam od doma in mi na kraj pameti ne pade, da bi si za malico delal svoj burger. Gre prevec casa. Sendvic si ze naredim ampak sendvic, ki ga jaz naredim v desetih minutah ni primerljiv s tistim, ki ga naredijo v Subwayu. Piscanec v curry omaki?! Ja, ce bi ga eno soboto naredil za deset sendvicev skupaj in zmrznil. :)

bambam20 ::

BigWhale je izjavil:



Dobis boljsi burger kot v Burger Kingu? Seveda. Vendar placas zanj 8 EUR




Mislu si za 4 max 5 €. kaj sanjaš ti o 8€. ..

Matev ::

Mislu si za 4 max 5 €. kaj sanjaš ti o 8€. ..


poglej cenik od hood burgerja

ahac ::

in kaj je tak posebnega pri in-n-out burgerjih?
Okus. ;)
Ne vem... zadel so pravo kombinacijo mesa, kruha, sira in dodatkov. Imajo pa ful majhno izbiro burgerjev. V bistvu imajo na meniju samo hamburger, cheeseburger in double-double (kar je njihov double cheeseburger). Sicer potem lahko malo zakompliciraš naročilo po želji, ampak osnova je vedno ista. Nobenih chicken burgerjev, nobenih wrapov in nobenih posebnih sezonskih stvari nimajo.



A ni imel Subway poslovalnice na Bavarskem dvoru? Ker cudno da jim pri Mercatorju laufa.
Tisto franšizo je imel verjetno nekdo drug kot to zdaj.
Sicer Subway ne rabi ful obiska, da laufa. Po svetu so tudi na manj obiskanih (in manjših) lokacijah, pa zraven ob bencinskih črpalkah, itd.


Čudno, da jim v SLoveniji sploh laufa, ker si znamo sami senviče delat.
Evo, tole je super primer. V Sloveniji prevladuje miselnost, da vse znamo boljš kot cel svet. Zato tudi ni zanimanja investitorjev v franšize.
Npr. z lahkoto bi nekdo z dovolj denarja odprl svoj Subway v Mariboru, ampak... zakaj, če lahko delaš svoje sendviče al pa še boljš... en bar odpreš? :P


Mislu si za 4 max 5 EUR. kaj sanjaš ti o 8EUR. ..
Jaz sem dal danes 8.30EUR za double smokeya pri Lars&Sven...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ahac ()

bambam20 ::

Matev je izjavil:

Mislu si za 4 max 5 EUR. kaj sanjaš ti o 8EUR. ..


poglej cenik od hood burgerja



A to ti je kvaliteta :)).

Več k 5EUR burger ne sme bit. Dobr vas nategujejo v lj. Pač bogataši ste, ki pobirate keš iz dreves.


Sej klime za avto vam tud v Ljubljani filajo po 80-100EUR, ker vam lahko!


V celju pa za pol cene :).

Lp.

ahac je izjavil:


Čudno, da jim v SLoveniji sploh laufa, ker si znamo sami senviče delat.
Evo, tole je super primer. V Sloveniji prevladuje miselnost, da vse znamo boljš kot cel svet. Zato tudi ni zanimanja investitorjev v franšize.



brez zamere ampak senvič si pa znam naredit in precej boljšega, kot jih delajo v subwayu.

To0 ste v ljubljani mal posebni v razmišljanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

ahac ::

brez zamere ampak senvič si pa znam naredit in precej boljšega, kot jih delajo v subwayu.
Jah... kaj naj rečem...
Dobro, da imaš normalno razmišljanje. Če bi imel posebnega, bi začel te tvoje sendviče prodajat in naredu miljonski biznis. Ampak kdo bi se ukvarjal s tem? Rajš normalno razmišljat in se pritoževat, če ti nekdo poskuša predrago prodat burger.:P;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

bambam20 ::

ahac je izjavil:

brez zamere ampak senvič si pa znam naredit in precej boljšega, kot jih delajo v subwayu.
Jah... kaj naj rečem...
Dobro, da imaš normalno razmišljanje. Če bi imel posebnega, bi začel te tvoje sendviče prodajat in naredu miljonski biznis. Ampak kdo bi se ukvarjal s tem? Rajš normalno razmišljat in se pritoževat, če ti nekdo poskuša predrago prodat burger.:P;)


:D

BigWhale ::

bambam20 je izjavil:

Matev je izjavil:

Mislu si za 4 max 5 EUR. kaj sanjaš ti o 8EUR. ..

poglej cenik od hood burgerja


A to ti je kvaliteta :)).

Več k 5EUR burger ne sme bit. Dobr vas nategujejo v lj. Pač bogataši ste, ki pobirate keš iz dreves.


Hood burger nima slabih burgerjev in kvaliteta ni vprasljiva. Tako kot niso slabi v Pop's Burgers al burgerji pri Fanny & Mary, pa se kaksen burger plac bi se nasel. Cene imajo pa vsi podobne, za tak hamburger placas priblizno toliko kot za kako drugo malico.

bambam20 je izjavil:


brez zamere ampak senvič si pa znam naredit in precej boljšega, kot jih delajo v subwayu.
To ste v ljubljani mal posebni v razmišljanju.


Resno? V tako kratkem casu, kot ga dobis tam? Imas vsak dan doma na zalogi sveze ocvrte rezine slanine in koscke piscanca v curry omaki? Pa tri ali stiri razlicne vrste sira, ocvrto cebulo in tako naprej. Saj ne pravim, da sendvic, ki ga ti naredis doma, ni tako okusen. Verjetno je precej okusnejsi, sploh zato, ker je bil narejen z ljubeznijo, bos pa za tak sendvic porabil vsaj pol ure in narediti jih moras pet, da se ti to sploh splaca. Preden se tebi pecica segreje v Subwayu ze pol sendvica pojes. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

balluf ::

Mater ste in, če cel svet je svinjarijo jo morajo tudi LJ....., dejte si raje kaj skuhat bo bolj zdravo.
In ne glumit, da nimate časa ker imate lenobo...
Ste pa trendy..
Pa brez zamere...:D

LeQuack ::

Okus je itak subjektiven, tako da ne moreš rečt da je nek burger boljšega okusa, razen zate osebno. Očitno je McDonalds burger zelo okusen (veliko ljudem), ker sicer ga ljudje ne bi kupovali.
Quack !

mtosev ::

jaz sem v ZDA jedo pri Carl Jr in mi je burger bil dosti slabši kot tisti v Mcdonald'su
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Excalibrus ::

Lars & Sven so daleč najboljši burgerji pr nas :)

Matevz96 ::

ahac je izjavil:

Konec januarja se v centru Ljubljane na Slovenski ulici 1 odpira druga Subway franšizna restavracija v Sloveniji.

https://www.facebook.com/subwayslovenij...


Glede na lokacijo verjetno ciljajo predvsem na študente, vendar dvomim da jim bo uspelo (100 m stran imajo sendviče (naredijo ga pred tabo) na bone brez doplačila https://www.facebook.com/pages/Kavarna-...

Glede na stran študentska-prehrana pa bodo oni želeli 1,37€ doplačila za praktično enako stvar.

http://www.studentska-prehrana.si/Pages...

bomo videli...
#hooldthedoor

tikitoki ::

Matev je izjavil:

Tko da ko jih jebe, dokler bodo tako diskriminirali proti delovnim ljudem.


tu se ne gre za diskriminacijo

študentom plača država razliko

delavcem pa ne


Se enrkat preberi kaj je napisal. Ker ima, po svoje, prav.

Superboyy ::

nekikr je izjavil:

Superboyy je izjavil:

Subway sem obiskal samo v US. Vzel sem grilled chicken. Pričakoval sem sveže pečeno meso, bilo je pa vnaprej pripravljeno in samo površinsko pogreto v tisti pečici, ko ti stopi sir na kruhu. Ni bil lih gurmanski presežek.

Še vedno najboljši fast food, ki sem ga jedel v US je In'N'Out burger :)

Si probal five guys burgers and fries?


Samo v Dubaju, tko da ne vem, če je primerljivo.

Krompirček je zakon slana začinjena bomba, burger je pa ok, ni pa noben presežek.

Pri In'N'Out mi je fajn to, da je naraven kruh (brez ogromno cukra kot v McD), pa tud krompir olupi in razreže pred tabo - ni zmrznjenih kašastih replik. Ko ene 3x to ješ, pa probaš še animal style in protein style :) Pa fajn so uni vloženi feferoni, ki jih lahko neomejeno nabereš ob kečapu.
««
16 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41443491 (26195) D3m
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417725 (13085) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527835 (24927) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143091 (117151) Spock83

Več podobnih tem