» »

Burger king v btc

Burger king v btc

««
2 / 20
»»

Arto ::

Ma McD je enak povsod.

Veron ::

particle je izjavil:

Mah js sm v slabih desetih minutah prišel do hamburgerja. Naokoli je bilo precej brhkih deklin, dolgčas mi ni bil. Saj ti je jasno kam ciljam ane? ;)

you're gey? :P hehe hec

djordjevic ::

xeon je izjavil:

ne vem, ste jedli v MC'D kje drugje razen v Sloveniji? Baje so v tujini veliko boljši in so šrot samo pri nam. Seveda, ker nimamo nobene prave konkurence. Končno je Burgerking tle, in upam da se bojo v MC'Dju mal izboljšal.

Ko sem jedel v McD v Dublinu, me je bilo groza, kakšno svinjarijo so imeli. Naši, vsaj mariborski, so zgled čistoče proti tistemu.
No grave is deep enough to keep us in chains.

xeon ::

No pol je isto sraje povsod :)

Gregor P ::

V enem McD mislim, da v Nemčiji, če ne v Avstriji, sem malo opazoval delavce v kuhinji in kar nekaj jih je nosilo nakit (prstane) na rokah medtem ko so pripravljali hrano kar je popolnoma proti pravilom higiene v kuhinjah (v gostinstvu):8) ... ampak še huje je bilo pa v neki drugi navadni restavraciji v tujini, ko je je kuharju padel zrezek na tla in ga pobral in vrgel v vrelo olje, torej kuhal dalje (sicer je res da je tako pobil vse bakterije, ampak vseeno se ne počutiš ravno dobro, ko ti postrežejo s tem zrezkom):(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

particle ::

Ah, kar se dogaja v 80% kuhinj, bolje da ne veš :D .. lahko pa kar takoj prenehaš z naročevanjem jedi po telefonu. ;((

Pri teh plačah, ki jih imamo v slovenskem gostinstvu, se sploh ne čudim ljudem, ki naredijo in rečejo: pfuj *pljunek v skledo* jebemti posao! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: particle ()

technolog ::

Ja, dogaja se svašta... Podgane v kuhinjah, vsi mogoči izločki v hrani in še več...


Pri teh plačah, ki jih imamo v slovenskem gostinstvu, se sploh ne čudim ljudem, ki naredijo in rečejo: pfuj *pljunek v skledo* jebemti posao! :D


Ali pa drk, drk v skledo...

Ampak - če ne veš, ne boli :D

Tarzan ::

Ko hebe fast food, Starbucks naj se končno primaje v naše kraje!

Gregor P ::

Starbucks je v bistvu kar drag, če redno piješ kavo. Meni se zdijo posrečene tudi McCafe kavarne, ki so sedaj v McD; nikoli si v bistvu ne bi mislil, da bi to lahko tako dobro delovalo (pol hitra hrana/pol kavarna). V Rimu, kjer je skodelica kave običajno od 4 do 10 (ali več evrov, odvisno od lokacije), je pa McCafe itak idealna rešitev.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

knesz ::

Ena redkih z pozareport, s katerro se strinjam.

Gregor P ::

Če so ljudje stali mirno v vrstah in se niso prerivali, torej so se vsi obnašali kulturno, da je lepo vsak prišel na vrsto, potem se nimamo ničesar sramovati:)



The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

dela ::

knesz je izjavil:

Ena redkih z pozareport, s katerro se strinjam.


Bizarno, saj nihče od čakajočih ni bil videti niti malo lačen, kaj šele podhranjen, in zato nujno potreben doze burgerja ali pomfrija.


Požar očitno zna na obrazu videt, ali je nekdo lačen ali ne, in očitno še mnenja, da moraš biti podhranjen, da lahko ješ burger in pomfri. :))

Gregor P ::

Dejstvo je, da vsakega izmed nas nekje dobijo, da bi čakali v vrsti za nekaj (nekdo za hrano, drug za Apple produkte, tretji za kino, četrti za muzeje itd.), tako da ni potrebe po neki vzvišenosti (mišljeno na pazareport).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PARTyZAN ::

Valda, Red Cross z letalom na kritična območja meče zaboje Big Macov in krompirčka.

System ::

McDonalds je iz države v državo drugačen... Ok sosednje države imajo dokaj podobne, če ne iste stvari ampak moram povedat, da sem že jedel v McD v Egiptu, Turčiji, Londonu, Španiji, USA in moram povedat, da je hrana čisto drugačna. Okej cheesburgerji pa BigMac-i so enaki vse ostalo pa nima primerjave.

Tero ::

Danes bil tam (no glede da je že čez polnoč, pravzaprav včera). Whopper je slasten in zelo dober. Moti me pa guuužva in čaaakanje....
Čakal sem v vrsti približno 40 minut. :S
Upam da kmalu odprejo kakšnega v Mariboru.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Matev ::

Moti me pa guuužva in čaaakanje....


40 minut si čakal za en sendvič?

a je bil zastonj?
a so ti plačali zanj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

IvoJan ::

Jaz sem vceraj bil spet. Cakal sem max 15 min, triple whopper je pa nenormalno dober :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

IvoJan ::

Folk je neumen in ne opazi cisto zadnje blagajne na kateri je vedno max 5 folka, ampak se raje guzvajo na prvih 3h kjer je se 20 folka pred njimi.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

kihc ::

Jaz sem pred enim letom enemu Singapurcu, ki se je čudil da nimamo BK in KFC, razlagal, da v Sloveniji folk enostavno ne žre take svinjarije.

I stand corrected.
x

gendale ::

no sej kfcja nimamo
pa pizza hut tud ne
pa še ogromno ostalih fast food verig
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

BigWhale ::

Res ne morem verjeti kako lahko ljudje jedo tako svinjarijo!!! OMFG!!! ZOMG! Umrli boste! Sem preprican!!!!

Zakaj se ne pridruzite nam, boljsim ljudem, nam, ki pa te svinjarije ne jemo! In jemo samo kvalitetno hrano in v restavracijah kjer je priprava hrane na nivoju! Kjer so kuharji ni natakarji zaupanja vredni ljudje, njihova dobrota, usluznost in prijaznost se jim vidi v oceh. V hitri restavraciji ne boste tega NIKOLI doziveli. Nic ni lepsega, kot prijazen kuhar, ki tvoj dunajski zrezek pripravi z ljubeznijo in natakar, ki ti ga prinese, se nasmeji. In njegov smeh je kot topot kopit samoroga, ki je ob soncnem vzhodu prisel iz gozda. Ob pogledu v natakarjeve oci pa vidis mavrico v vsej njeni mavricni lepoti. Double rainbow all the way!

Matev ::

ki tvoj dunajski zrezek pripravi z ljubeznijo


neopisljiv občutek

djordjevic ::

Kupite baterije za sarkazem detektor. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Matev ::

kupi ti baterije za sarkazem detektor djordjevic

djordjevic ::

Meni deluje AOK, sem Kita čist okej razumel. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Steinkauz ::

kihc in podobni so itak nadljudje, ker ne jedo svinarije narejene za rajo

Drugač pa mekič ni povsod enak.
V grčiji je pomfri full bolj slan pa large je tut skor 2x večji
Ob super meniju dobiš 0,7 pijače ne 0,5
Meso mi je blo boljše naše.

V francijo dobiš avtomatsko ob pomfriju omake, meso je blo precej bolš kot naše, ostalo pa isto kot pri nas

kihc ::

Se nimam za nobenega nadljuda, tudi sam grem občasno v Mc-a in najbrž bom tudi ob priliki šel pogledat v BK, ker še nikoli nisem bil.

Me pa čudi prav ta naval in galama, ki se zganja zaradi tega.
x

BigWhale ::

kihc je izjavil:

Se nimam za nobenega nadljuda, tudi sam grem občasno v Mc-a in najbrž bom tudi ob priliki šel pogledat v BK, ker še nikoli nisem bil.
Me pa čudi prav ta naval in galama, ki se zganja zaradi tega.


K ma Toyota dan odprtih vrat in otvoritev novga salona je tud naval in galama. Al pa k je cirkus v mestu. Al pa k Apple izda novga iMaca.

Pa kaj?

kihc ::

Pa nič. Saj pravim, I stand corrected. Očitno v Sloveniji je trg tudi za tak tip restavracij.
x

šernk ::

Čakal sem v vrsti približno 40 minut. :S


ko peljeste avto na servis ali pa greste gume zamenjat, pa vsi: kaaaaaaaaj pol ure za počakat, meni se mudi......
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

RockyS ::

Glede higiene je povsod enako, manj veš boljše je pa tudi če vse izgleda tipi top.

Ampak če pogledate čez lužo, je porcija v MCD za nekega povprečnega slovenca prevelika.

whatever ::

V Mariboru je Bober - slovenski Mcdonalds.:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

fosil ::

V Ljubljani je pa pohan pšanc - slovenski KFC :D
Tako je!

whatever ::

Pol mamo pa seveda še albanski mafijski imperij ali konglomerat Doner Kebabov.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

dukedl ::

Steinkauz je izjavil:


V grčiji je pomfri full bolj slan pa large je tut skor 2x večji


no shit?
a pol ga pr nas ne solijo dovolj?
lp dukedl

Steinkauz ::

Ne pri njih ga čist preveč.

Goldee ::

Js pa čakam, da Big Kahuna burger odpre vrata v Ljubljani :)

And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

BigWhale ::

RockyS je izjavil:

Glede higiene je povsod enako, manj veš boljše je pa tudi če vse izgleda tipi top.

Ne ni. Ena burkedjinica ali pa kitajska restavracija je precej bolj usrana kot McDonalds. To ti bo povedal marsikateri sanitarni inspektor.

RockyS je izjavil:


Ampak če pogledate čez lužo, je porcija v MCD za nekega povprečnega slovenca prevelika.

Jaz sem imel probleme samo s pijacami. Vse ostalo je pa bolj ali manj isto.

823483 ::

Moral sem prečekirat tale Burger King še v Sloveniji :>
Vzeli smo big king xxl hamburger menije in pa enega s tistimi wnb piščančjimi nuggetsi.
Hamgurgerji so bili solidni, čeprav so imeli premalo omake in pa odločno preveč čebule. Pomoje je bila v mojem vsaj polovica cele čebulne glave. V Avstriji sem jedel precej boljšega, ampak mislim, da se bodo tudi tukaj sčasoma natrenirali :D. Pomfri je bil soliden, čeprav premalo slan in res vroč... mislim, da ga v McD dobiš več, če vzameš veliko porcijo. Kokakola je bila ogabna. Nekako voda z malo mehurčki in s toliko kokakole, da je izgledala rahlo rjavkasto. Gospa na blagajni je bila popolnoma zmedena, naredila milijon napak in za naročilo potrebovala okrog 15 minut, čeprav je bilo vse že narejeno in je morala stvari samo zložiti na pladenj. Aja, nuggetsi so bilo precej slabi, spominjali so me na cenene piščančje zrezke iz kakšnega diskonta, kjer je notri več soje kot mesa. Mek jih tukaj popolnoma povozi, pa še slovenske dobavitelje mesa ima.

BK me bo gotovo še kdaj videl, sploh pa moram sprobati še whopperja, ampak dvomim da se mi bo dalo še več kot enkrat voziti do BTC-ja, če bo nivo storitve ostal nespremenjen :>

Ziga Dolhar ::

V BurgerKingu sem jedel dvakrat - nekje v Aziji in nekje v Avstriji. V obeh primerih je mojo izkušnjo zaznamovalo agregatno stanje hamburgerja. Namreč, v sendvič je bil očitno zelo "moker" (masten, whatever) in se je dobesedno "trgal" (torej, ni ostal "skupaj", ampak je razpadal). Poleg tega mi je v dobri minuti uspel premočiti skozi 3 papirnate serviette (po izkušnji v Aziji sem na Dunaju namesto enega vzel tri prtičke, da bi zihr "zdržal"!), tako da sem imel po rokah eno samo packarijo.

Kako je s tega vidika kaj pri nas?

Moram rečt - čeprav je tudi kruh v McD-ju precej "mehak" in se ga precej lahko raztrga, je še vedno neprimerno bolj kompakten kot v omenjenih BK izkušnjah.
https://dolhar.si/

Dr_M ::

se je dobesedno "trgal" (torej, ni ostal "skupaj", ampak je razpadal)


Haha, horseburger :)) Se dobro, da jih dajejo v polivinil, da nisi ves umazan od omak. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

823483 je izjavil:

Pomoje je bila v mojem vsaj polovica cele čebulne glave.


Pics or it didn't happen! Resno. A si ti ze kdaj v zivljenju videl cebulo?

cyber_killer ::

Evo pa sem obiskal tega slavnega kinga. Jedel dabl wopperja - meni. Ocena od 1-5 jaz bi dal čist eno trojko, ker ni bil nič posebnga. Če ga primerjam z okusom meka, je precej slabši. Sam to ni mek, kjer dajo še n dodatkov za boljši okus.

Pomfri je bil srednje slan, sicer nemaram preveč slanega pomfrija, tako da mi paše. Kokakola hmmm, nebi rekel, da je tisto una jača kokakola.

Drugače pa gužva, da je človek dobil misel, da je konece recesije. Računi po mizah vse po 15-20-30EUR pokurjenih.

BigWhale ::

Ce ti mislis, da v Burger Kingu ni ojacevalcev okusa.. hehe. :> Primerjava z okusom Maca je pa tko no. Subjektivna. Meni osebno je BK bolj vsec.

823483 ::

BigWhale je izjavil:

823483 je izjavil:

Pomoje je bila v mojem vsaj polovica cele čebulne glave.


Pics or it didn't happen! Resno. A si ti ze kdaj v zivljenju videl cebulo?

Dobro, mogoče malo pretiravam, ampak verjemi mi, da je bilo notri OGROMNO čebule. Najprej se mi je zdel paket s sendvičem nekam velik, oz. nekako izbuljen na sredini, potem pa sem po ugrizu odkril da je notri nekakšen čebulni žep :D. Kot da nekomu ostalo malo več narezane čebule in bi jo cel kup zatlačil v en sam sendvič

c3p0 ::

BigWhale je izjavil:

Ce ti mislis, da v Burger Kingu ni ojacevalcev okusa.. hehe. :> Primerjava z okusom Maca je pa tko no. Subjektivna. Meni osebno je BK bolj vsec.

Ojačevalci okusa so uporabljeni tudi v pristni slovenski "restan in pečenka" restavraciji. Že žličica vegete ni nič druga kot MSG z dodatki.

V BK sem sicer jedel zadnjič v Grazu. XXL chili bruger z nacho sirom in jalapenoti (nekako tako) je bil kar dober, vsekakor boljši od McD "sendvičev", perutničke zanič (kot da so notri še surove), pomfri preslan... Da bi pa za to čakal 40 minut v vrsti, no comment.

BigWhale ::

Marsikdo je cakal 40 minut samo zato, ker je bil prvic v BK. :)

Zeberdee ::

Vćasih so, vsaj pri McDonaldsih razlike bile. Spomnim se, kako sem bil šokiran, ko sem v NY kot mulc dobil Nagce, ki niso bili panirani. Takrat so pri nas bili, no, sedaj niso več :).

Valvoline ::

Junk food. Aja da ne boš lačen morš 2-3 menuje pojest.
Šiptarji majo 10x boljše hamburgerje.
Najboljši fast food je pica na kos.

Zgodovina sprememb…

««
2 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41444176 (26880) D3m
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417831 (13191) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527979 (25071) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143992 (118052) Spock83

Več podobnih tem