» »

Comming soon... Radostna destrukcija II

Comming soon... Radostna destrukcija II

ali3n ::

Vsakemu dobremu filmu prej ali slej sledi nadaljevanje. Ker sem na to stran zašel preko članka Radostna destrukcija (produced by Ma[JST]er, Freez|e, ^GanJA^) sem se odločil za nadaljevanje.

Po mobitelu, Gameboyu in modemu bo tokrat prišel na vrsto hard disk WD Caviar 31200, P/N 99-004181-000, SN WT302 049 9344, kapacitete 1281,9 MB.
Disk je odpovedal med vožnjo abaka na servis.;( Morda je vzrok to, da je abak stal na tleh za prednjimi sedeži in ne na sedežu, pa saj ni važno... bastard must die the hardest way possible!!>:D .

Na plan s predlogi! Kako, kje, s čim,... (prosim, naj bo poceni in izvedljivo, v okviru zakona, po možnosti brez mrtvih, pohabljenih,...).
Najboljši in izvedljivi predlogi bodo upoštevani, nagrad pa žal ne bo;( .

Umor bo dokumentiran s fotografijami, morda celo z video posnetkom.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Brane2 ::

Baje dobiš v cvetličarnah soliter.

Mogoče bi odpr disk, zmešal KNO3 z recimo benzom, nalil mešanico v disk, privil pokrov nazaj in ga od daleč priklopu na 220V ?
Prej bi blo seveda nekako treba zračunat razmerja, alpa kar probat z nekaj probnimi polnjenji >:D

Pojma nimam, če je stvar legalna, bi pa lahko bila nevarna, sploh enkrat, ko je disk zaprt. Pravzaprav bi ti bilo težko zagotavljat varnost med šraufanjem pokrova nazaj, saj te stvari ne marajo zaprtih prostorov. N aprostem bi mogoče bolj ali manj pohlevno gorele, ko so pa zaprte pa postanejo bolj agresivne...

Ne vem. Ideja pač. Težko je nardit atraktivno eksplozijo ob razumni varnosti.

Karbid mogoče ?

Daš nekaj kamnčkov not, v pokrov zvrtaš majhno luknjico (recimo 1mm). Priviješ pokrov nazaj. Z injekcijsko šprico vbrizgaš vodo... Edino varen vžig je problem.

Kakorkoli že, pazi na svojo varnost in varnost ostalih. Leteči kovinski kosi so lahko zelo nevarni ali pa vsaj neprijetni. Definitivno nočeš met na vesti vida mimoidočih, če že drugega ne....

BTW pa ne vidim vrednosti v tem početju. Stvar je prenevarna, če hočeš da kolikorkoli dobr zgleda, pa tud takrat ni pravega užitka.

Raj ga fukn u kanto, tko ko vsi ostali- ta sistem dela čist O.K.
Pred tem mu lahko snameš stalne magnete, ki so SVINJSKO močni in se jih da ponucat za zanimive stvari.

Če bi res rad ponižu proizvajalca, naredi iz hard diska brusilnik (za nože, škarje in ostalo) >:D

To sem vidu pr tipu v ModulCentru in sem umrl od smeha. Najboljš dela na starih hardih, bi pa moral bit O.K. tud na novih. Če se stvar še vrti, snameš pokrov, snameš glave in na vrhnji talar zalimaš šmirgl papir. Ker ima jasno vsak hard več krožnikov in vsak krožnik dve strani, maš lahko različne gradacije :D




Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

McKinda ::

Prvež zadevo za avto in dragej naokol, pol pa stop do enih cestarjev z valarjam pa jih lepo poprosi za uslugo :D

Kaboom ::

hja moj nick ti pove kaj bi takšna moja komponenta spustla za en zvok. brane2 je bil na pravi poti...

v glavnem jaz sem s ptuja, varnost ni problem, se vedno da poboljšat...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Vanich ::

Že dalj časa se spravljam demolirat ene par kosov hardwera, in sicer z Termitom.
Mešanica Aluminijevega prahu, železne rje v prahu in pa magnezija (predvsem za vžig) Pravo razmerje se da dobit v vsakem anarhističnem priporočniku. Baje pa da bi morala že ena manjša količina (reci ene par dek) prekurit haubo od avta + blok od mašine dol do blajarce.
Mam ves materijal in pripomočke + kvaliteten fotoaparat & kamero, pa se mi ne da . Mogoče pozimi.

the_unborn ::

skoda da nisem slikal radostne destrukcije mojega gf3:D
mi je bilo kar tesno pri srcu, kjub temu da stvar ni vec delovala:)

Tic ::

kaj si naredu? jst bi si jo dau u okvir :}
persona civitas ;>

CaqKa ::

če maš možnost ga spusti ze ene fajn višine
ali pa če imaš kje v bližini kakšen stroj na gosenice.. da bi čez peljal :) (nikoli nebom pozabil na vivi2 pri kamikaze ko je z bagerom pelal čez radio s cdjem >:D )

exe ::

ej, jst to zdele nameravam naredit enmu kaput disku, pa sm takle študiro:

-ofneš disk
-mal potolčeš plošče, glih tolk, da mal popokajo
-zrihtaš en PSU do tam ene 50V
-pa vštekaš na disk
-vžgeš PSU
-višaš voltažo, dokler glava diska ne pokne, pa jo odnese v tri PM>:D >:D >:D

probi

p.s.: ka ve kdo kak bi lahk destroyu en 386 proc, sm mislu kej podobnga kot z diskom?

lp SancoS
Both Nietzche and God are dead.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: exe ()

sketch ::

Kupi raketo, priveži na raketo, spusti (pred tem take cover >_<)

lp
s.
Adapt and overcome.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fujitsujev "eliminator" magnetnega zapisa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
657668 (5066) Wolfman
»

Kako odstraniti prilepljeno avtomobilsko šipo ?

Oddelek: Na cesti
121568 (1381) Azrael
»

Pecka sla v maloro!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
171057 (793) Tr0n
»

Modifikacija diska...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
331940 (1470) tec
»

Radostna Destrukcija II ?

Oddelek: Loža
301317 (1072) Caboose

Več podobnih tem