» »

Radostna Destrukcija II ?

Radostna Destrukcija II ?

Caboose ::

Ja... sredstva zelo očitno kažejo v pogubo novega objekta destrukcije. Tokrat bomo pod drobnosek vrgli celotno kišto (386), ki seveda ne opravlja svojega dela kot nekoč... :D
Torej mislim, da ste si dovolj opomogli od prejsnjega dela destrukcije, torej ajm bek po daljšem premoru (btw. vzrok: modem je izdihnil ter šola...) ampak mislim da vam je prav dobro delo ta majhen premor mojega neukrotljivega tečnarjenja.... Mogoče ste že slišali pa vseeno povem. Naslednji LAN-party naj bi bil v rušah (!!!) YuheY. Rušani z odprtimi rokami sprejmemo slo-tech! In če bo RŠT (ruše šlajm team) dobre volje bomo izvedi mega destrukcijo (hehehehe). Torej rulja, kot ste že opazili je do novega dela destrukcije le še nekaj dni (tednov?). RŠT se na vse kriplje trudi , da bi R.D. postala nekakšen kult na slo-techu in z vašo podporo nam bo to zagotovo uspelo.

Hvala...
:)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Huey P ::

Komaj čakam na Radostno Destrukcijo II

..::DOOM III: The Legacy::..

Caboose ::

Lepo to... Pozabil sem povedati, da RŠT sprejema tudi nasvete oz. predloge za R.D. >:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

crusader ::

Norci ste lol:Dčeprav tisto o kutu niti ni slaba zamisel sam kako bi potem ljudje gledali na s-t:\

kuzifix ::

Hmm, ideje ... >:D Ksn tovornjak al pa tank staknt pa cez zapelat >:D. Drgac pa kr tko naprej ... Skoda k nimam nbenih stvari k bi jih lohka prispevu...
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Tomi ::

Kakšna ( kontrolirana ) eksplozija bi bila lepa..
Ali pa iskernje ( en vir napetosti, ki ne sme biti na napeljavi ), potem pa gor voda.. Ali pa vžig navite 386-ke...
Kaj pravite..
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Sprav se nanj z fleksarco in gorilnikom. Pred tem pa ga dej v štrom in poli z vodo. Sam pazi na varovalke. drugač pa ti dam en disketnik in kakih 20-25 cdjev zraven za uničt. Pač če hočš. Pošljem po pošti na moje stroške (no na fotrove),sam dej naslov..:D:D
Go with the flow.

Nemelk ::

ej OZZY!!!!
pliz, če ganja zavrne CD-je jih lahko jst dobim???? plačam pošto! pliz! 0:)
Nemelk ™

OZZY ::

Nemelk: Sej tisti cdji niso več uporabni ampak so bili odpadek pri pečenju (napake itd.). Upam, da nisi mislu, da bom dal dobre cdje. Tok neumen pa spet nisem. :8):D:D
Go with the flow.

tejo ::

Jaz pa ponavadi uničujem CD-je računalniških revij, ki so stari vsaj 1 1/2 leta! :D

A.J. ::

Kaj če bi probal proc polit z nečim vnetljivim (explozivnim), pol pa procu zvišal voltažo na omrežno napetost ? To bi bil najbrž dober burn-proof test.>:D

tejo ::

Glede na to, da imamo doma MHE, bi si takšen test lahko privoščil!

Nemelk ::

OZZY: nismo se razumel, jst RABM točno take cd-je (napake pr peki) za mojo zaveso:D
resno! če ma še kdo kej pliz klikno sm! ali sms na 041838700!
Rabm jih še 20 osov (+-3):))
Nemelk ™

MRtwister ::

meni ni vsec radostna destrukcija, to lahko pac pocne vsak capc...

OZZY ::

nemelk: Ni blema. Pošlji mi po mejlu naslov in ti jih bom poslal. Al me pa poklič po gsmju 031-869422. Boš dubu.
Go with the flow.

Caboose ::

MrTwlster !!!
R.D. je umetnost! In prosim, da ne omenjaš bilokakšnih pikrih na to temo drugače BUM TRESK ČREVA NA PLOT!!!
:D

CD-jev imamo že preveč:D
pa vseeno hvala.

OK dobro R.D. bo kmalu... saj veste šola....

0:)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

MRtwister ::

je pac tako, hoces biti jack. A si jack, ce razbijes, pozges, zlorabis... par nicvrednih cedejev, kartice vredne 100sit(po moznosti zjebane)?

MRtwister ::

se nekej, kaj je to neka degradacija?
Nekoc sem bi menda newtella user, zdaj pa izgubljenec?

OZZY ::

Za to sem jaz kriv z tistim postom v temi slo-tech z naslovom Ni fer... (vsaj mislim). Primož je to zgleda preštudiru. Je pa res degredacija pri nekaterih velika. samo meni ni žal za zgubljene zvezdice.

Upam, da se z tem nisem res komu zameril. To ni bi l moj namen.
Go with the flow.

Nemelk ::

degradacija je ene vrsta razpada, razbitja, sesutja, uničenja, speštanja, zdrobljenja,...>:D
Nemelk ™

Nemelk ::

o ozzy, a si že dobu sliko?
Nemelk ™

OZZY ::

Nemelk: Oprosti kako sliko?:|:|
Go with the flow.

Nemelk ::

iz cd-jev! no ma ni važno! poglej mail proti večeru, k zdej ne morm poslat k ta arnes je čist razf****;((
Nemelk ™

Tomi ::

MRtw|ster: newtella user ne obstaja v Lozi, je samo Gnutella user v oddelku Internet. To, da ste pa padli v nazivih ( vsi, brez izjeme, poglejte lunija in ostale ), pa prav, ker sedaj se lokalne zvezdice dajejo tako kot globalne, kar pripomore k vecji preglednosti.
Aja, od vseh je ostal menda samo Thomas, je ( se vedno ) Filozof. Glede na njegovo aktivost tukaj bi se lahko reklo samo..
metrodusa.blogspot.com

Caboose ::

Mrtwlster mi nismo nobeni "jack-i" mi se radi izživljamo nad neuporabni kosi železnine... Če bi tudi sam poizkusil razbiti kakšen disketnik (veliki floppy) bi uvidel da ob tem doživiš nekakšno katarzo... In v naslednji dan bi se sprehodil svež in ne nasilen.
Howk.:P
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Nemelk ::

sej ne vem, če ta ideja še živi med vami, ampak naslov teme je destrukcija! ok, in jst mam en predlog: če boste karkoli kurli, vam predlagam, da ne uporabite bencina ali katere druge tekoče in vnetljiove tekočine, amapk LEPILO (neostik)!!!:D
Zakaj? zato, ker gori točno tam kjer ga daš, pa še lepi črni oblački se delajo!>:D
nevem, ampak men bi blo to zelo všeč!
Nemelk ™

3LeR. ::

jst ne bi zažgal zadeve
ej je kdo gledu tisti del severnih obzorij k so enga mudela v krsti katapultiral v jezero:D
neki v tem smislu

MRtwister ::

Sem ze poskusil zazgati cd z vzigalnikom, razsul disketnik in "zdrobu" par disketk. Ampak to ni to. To lahko dela vsak froc - ni nekaj posebnega...

Caboose ::

ja ja ja.....:\
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

MadMax ::

-3LeR-: mislis, da "zeleni" (in "plavi"...) ne bi imeli nic proti, ce bi zadevo povrh vsega se javno objavil?

Caboose ::

Ne... Kaj pa bodo?>:D

MWAHAHAHAHA !!!
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Množična radostna destrukcija

Oddelek: Slo-Tech
6865 (766) Dr_M
»

Pecka sla v maloro!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
171057 (793) Tr0n

RadostnaDestrukcija ][ (zdaj pa zares)

Oddelek: Loža
171498 (1133) Sergio
»

c400@600 -> skor...

Oddelek: Navijanje
141027 (847) Spajky
»

Nov članek - Radostna destrukcija

Oddelek: Novice / Nova vsebina
201649 (1649) fictionel

Več podobnih tem