» »

mafia rešitev?

mafia rešitev?

smash ::

a mogoče kdo ve, kje na netu bi najdu rešitev za mafio...

mogoče pa mi lahko nekdo pomaga pri naslednjem problemu: sem zasledoval neke modele do nekega pristanišča, kjer imam nalogo nekoga ubit...tam je en kup banditov, ene par jih je na žerjavih itd...tam je tudi vlak in kretnice, ki jih lahko premikas...

no men je uspelo vse bandite pospravt...potem sem iskal tega modela, ki ga morm ubit pa ga ne najdem...pol sm se domislu da bi premiku kretnice ter z vlakom predru vrata od nekega skladišča..vendar mi ni jasn kako premaknt vlak..mogoče se pa sploh ne da

no če kdo ve kej več o tem, pa naj pove itd...

zanima me tudi, koliko še imam do konca

LP

anouk ::

Naštimaj tračnice da se bo vlak zaletel v skladišče
potem bejži do vlaka ter uporabi tipko U
potem JUHU v akcijo !

Binji ::

Vlak stoji na klancu, blokira ga pa kajla pod kolesi tko da tisto vrzi proc pa bo
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

smash ::

jest ne najdem nobenega vlaka na klancu?!? je samo vlak , ki je pri vhodu ter ima priklopljene vagone in nima nobene kajle, ki bi jo moral odstranit...torej zanima me, kje se nahaja ta vas vlak :\ a jih je mogoce vec? in kolk tracnic je treba nastavt...in kter skladisce je treba odpret k sta dva...:\

Binji ::

Sej klanca se ne vidi. So pa 2 vagona na drugmi konci skladisc
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

.smidge. ::

Uno skladiscew moras odpred, tam ki je Morellov avto spredaj (uni taplav) Moras pa ene kretnice premaknit ja, sicer bo vagon sel narobe. Ubistvu ghre cez 2 uni "krizsci" prog, ene kretnice so v pravo smer obrnjene ene pa v napacno. Potegnes rocico da jih premaknes>:D

smash ::

mam en drug problem zdele: sem nekje kjer ukradem tovornjak ter ga peljem v pristanisce..tam mi en model prever dokumente..nakar karkoli nardim mi odkrijejo identiteto..kaj narediti??!?

borinho ::

Jest sm unga tipa, k sem mu tovornjak ukradel tolk časa tepu, da je obležal pol sm mu pa še papirje snel:\

smash ::

sej sm mu jest tud sneu papirje...pol sm sou pa nazaj u harbour pa mi je un vratar zajamru da cant let me in...:\

borinho ::

Seveda maš še robo na kamionu, najd en plac in tisto robo zloži iz kamiona pol pa gremo....

.smidge. ::

Ja sej ne rabis placa, jaz sem kar na unem parkiriscu pred harbourjem dol zmetal:)

smash ::

ok ..zdej sem pr zadnji misiji kjer naj bi se dobil s samom...kot sem opazil po uvodu..se zacne takoj streljanje in jest valda z enim samim coltom ne morm nc...torej prej bi moral nekje dobit orozje...mislem da bi se ga dal dobit pr Paulijev kolegu vendar se ne spomnem tocno kje je?!? torej i need guns to do the last job...

a mi lahko kdo pove kje je Paulijev kolega z gunsi?:\

.smidge. ::

Evo tukaj zemljevid (zvede so za pri Free ride extreme, tako da zdaj ti nic ne pomenjio) http://www.3dactionplanet.com/mafia/map...

Uni yello pete je tam v Hoboken-u v uni cesti, ki na zemljevidu zgleda kao slepa ulica :)
0:)

PS: Obvezno nabavi tompsona - ostalega ne rabis. Edino za una prva dva mozaka sem jaz uporabil PumpAction>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OpenTTD

Oddelek: Igre
404679 (3338) Nesta
»

Novi daljši kamioni LZV v EU 25.25m (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6413325 (10611) maxipin
»

Maglev-tehnologija superlativov (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
917301 (5932) davids5a
»

[Fork] Zakaj so tovornjaki prava stvar (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
506733 (5757) keber
»

14-letnik na Poljskem preusmerjal tramvaje s TV daljincem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6510242 (6351) imagodei

Več podobnih tem