» »

Kako odšravfati šravf na laptopu

Kako odšravfati šravf na laptopu

Padly88 ::

No, mene pa zanima kako lahko odšraufam vijak na laptopu, ker sem ga verjetno preveč zategnil prejšnjič in se sedaj vrti v prazno..
Laptop je pa star 2 meseca in če ni neke možnosti me zanima, če lahko nekaj nardim, da bom ga moral dati na servis in ga nebo šlo popraviti, tako da bojo mi morali dat nov laptop...
Hvala!

Pyr0Beast ::

Nop. ne bo šlo zlahka.

Načeloma tak vijak ne drži nič več in gre včasih tudi s silo ven iz utora.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

_koki_ ::

Če ti misliš da boš pod garancijo lahko uveljavljal to si se hudo zmotil, zato pa imaš pooblaščene servise da ti mastno zakasirajo če hočeš karkoli menjat ali dograjevat v prenosnik...
Še garancijo si zgubil zaradi tega na celi prenosnik ker si ga sam nekaj šravfal!!!

bluefish ::

V nekaterih primerih pomaga, če ob vrtenju vijaka pod glavo potisneš nek tanek izvijač ali kaj podobnega in ob odvijanju počasi dvigaš. Nato ga lahko ven potegneš s kleščami.

Na kakršnokoli prčkanje okoli garancije pa lahko pozabiš.

mihec87 ::

Ko odvijaš ne izvijača rinat navzdol pač pa samo toliko da se vijak vrti ter pod njega greš z olfa ali pa ravnim izvijačem ter ga skušaš privzdignit.Namreč če se vrti v prazno si pobral navoj to pa mislim da veš kaj pomeni.

_koki_ ::

Pomoje ni pobral navoj ampak utrgal matico ulito v plastiko ohišja in se matica vrti skupaj z vijaku...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _koki_ ()

mihec87 ::

Potem pa če pride do matice da jo z nečim založi ali pa preprime da se ne vrti,drugače pa če ne pride do matice ostane še samo da glavo vijaka odreže,povrta samo pazljivo saj se vijak ob tem segreva in lahko stopi plastiko.

Padly88 ::

Jooooooooooooj no, na prenosniku se nič ne vidi, npr.. odrgnine na vijakih, ipd... to se lahko izgovorim da nimam pojma in se je vijak morel že prej vrtet in se butla naredim da nimam pojma o kompih, kdo si bo mislo da sem ga odpiral...
gre se zato, da se mi procesor preobremenjuje in sem hotel spucat ventilator in sem tudi ga, uporabil sem metodo, da založim nekaj pod vijak in počasi dvigujem med vrtenjem!
Matica se ne vrti, oba navoja sta vredu, tako da nevem v čem je problem... procesor pa se mi še vedno preobremenjuje, sem tudi dal winse na novo... pač AMDji... bo peljal kar lepo v trgovino, pa se naredo butla pa je to to

mihec87 ::

In kaj boš dal pod razlog da se vijak vrti v prazno ki se ga v času garancije itq ne smeš tikat?

St235 ::

Na servis lahko neseš, tam pa kakor bodo tečni/natančni. Če se kaj odlomi bodo seveda videli in bo hitro zgodbe konec. Velika verjetnost je da si tudi poškodoval kakšno nalepko, ki avtomatično prekine garancijo.

Šimpanz ::

Za kir notesnik pa sploh gre?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

M2, M3, M4 vijaki,...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1714971 (7031) ufek
»

Šraufanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
538901 (6880) Brane22
»

Prenosnik - kako zalepiti tečaje od ekrana

Oddelek: Pomoč in nasveti
61001 (827) Invictus
»

Težave s servisom

Oddelek: Na cesti
81544 (1294) Vikking
»

Kislina ali alternative (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7121276 (19431) negotiator

Več podobnih tem