» »

Kam je zginu disk?

Kam je zginu disk?

`ripper` ::

Hm, pri kolegu sm nastimu na masino svez sistem. Ker pac racunalnik ni bohve kaj hud in hiter sva pac prelevila njegovo trdino v ultimatni pisalni stroj.
Nalozu sm XPje pro, nalozu sm office2000 pa use oslarije ki pac pasejo k novem sistemu.
Stvarca je zlaufala, se celo uspel mi je najdt drajvrje za Voodoo1 :8) in res sva bla ponosna, kako use lepo zgleda in dela in vse. Grem dam, in me tipo poklice da ne dela nc. Pa sm pac mislu, zamenjava sistema, pa se se prlagaja, sam mi ni nikol deloval tko zabit, da ne bi znau brat pa sm sou nazaj k njemu.
Nekej casa brskam in grutam in tuhtam, obtozujem bios in use, nakar ugotovim da se je vsa vsebina diska C:\ spremenila v eno 1.3GB (prblizn tok je blo podatkov gor na disku pred incidentom) veliko datoteko z imenom "COM'" brez extensiona. Nc druzga, niti command.com, unih ostalih stvari, nic... Samo un velik fajl.8-O


A je komu kej jasn, kaj se zgodil ker pac zdele mamo zasilno resitev z win98 sam bo treba zelo hmal spet rihtat, ker je usa stvar res zgolj zasilna...
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Binji ::

Si sigurn da je v BIOSu vse prou nastavljenu? Je vse na auto? Tle mislm tudi tisto LBA, large, itd..
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

`ripper` ::

Bios je ql, ker so stvari delale, se instalerale, tekle normalno. Po BIOSu sm pol jest sele sarov nekej (odviu CPU za zacetk) pa nc ni pomagal. Nimam pojma, kaj ga je zvil, samo vem da je cudn :D :D :D
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

`ripper` ::

Na, da se mal popestrim zadevo... Na vse skupej dodano je blo ugotovljeno se to, da je na D:\ disku gor pac mapa Recycled in notr za 101GB šodra use sorte in totalno neuporabnih fajlov z nekimi hibrejskimi znakci brez pomena. Pa da ne bo gdo presenecen prevec... disk je velik 4GB :)) . Me zanima, kako so gor spravl 101gb....;)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 4 ne dela (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
637449 (3962) DarwiN
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47029897 (13331) darkolord
»

ISA mrežna+računalnik, priklopljen na ARNES kabelski internet (Telemach področje)

Oddelek: Pomoč in nasveti
231633 (1454) Azrael
»

Problem z Radeonom 9500 Pro

Oddelek: Strojna oprema
361485 (998) Sycroft
»

Nov rekord! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
594456 (3779) tejo

Več podobnih tem