» »

Nov rekord!

Nov rekord!

«
1
2

VASkO ::

Evo, koncno mi je uspelo mojega durona 700 naviti na 1250Mhz z odlicno plato Epox 8kta+ in napetostjo 1,85V :D:D:D. Hlajenje je zracno , precej ventilatorjev v kisti, dela popolnoma stabilno. Ne verjamete? Evo dokaz...>:D>:D>:D

  • spremenil: VASkO ()

JLP ::

200.45 x 12.5 = 1252.81 ?
Live long and prosper!

DrSergioDJ ::

uff, tole se pa lepo slisi. sam za plato pa se nism slisu, dej mal vec povej, pa ceno prpisi tudi, lepa ti hvala :D
dej se prpis, kok mas ventov, pa kako so porazdeljeni, k mene moji neki zezaji ( čitaj : premal hladno je not )
...

alien-w ::

hihih FSB narobe kaze. mogl bi bit 100, ne 200. Drgac pa BRAVO vasko!

JLP ::

Men se external clock zdi uredu (100 DDR = 200).
Sam multiplier bi mogu bit pol manš (6.25)
Live long and prosper!

Cr00k ::

uwaw...zanimivo...a pa je sistem stabilen??

||_^_|| ::

jst...bl težko vrjamem da si ga naviu tok pr 1,85V

recimo moj 700 ne gre čez 938 pa da ga jebeš ne:)

msmiha ::

Vse čestitke še od mene:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

--Switch-- ::

Si pa mel sercno roko ko si ga kupoval!!:D

PeTe13 ::

malo je takih srečnikov!0:)
Capitalism stole my virginity!

OZZY ::

Nice.8-O:)

Cr00k ::

bulsit :)...

ChiefThunder ::

V svetovnem merilu je tole zlo velik. Pizda, majo eni zegn :))>:D

--Switch-- ::

Poslji se kaksno sliko benchmarka sisoft sandre npr.!
Da nas slucajno ne zaje***!

Cr00k ::

stari to ni nc..moj frend ma 2305 navitga durona 700 s peltierji....sej sm mu reku nej objav..tko k je on :))))

||_^_|| ::

ja, kot je že moj velecenjeni frend Cr00k povedu, sm jst mojga durona naviu na nevrjetnih 2305MHz!¨jst vam rečm da trga gate ej!!
enga peltierja mam gor 27W, pa super orba pa voltaža je na 1,70V:)))))))))LOL, ane VASkO???:)))))))))))))))))




tejo ::

Ejga (ti s 700 MHz Duronom na 1200 pa še mau) mi sam neki povej. Koko hudiča teb dela pomnoževalnik faktorja procesorja, men pa ne (mam Durona 800 MHz, ki sem mu pofarbal mostičke (berem Joker)). Mimgrede, men je dosedaj zmerj prstv na 700 MHz. To pa zato, ker ker mi je s fp9 avtomatck prestavu na fp6 (fp - faktor pomnoževanja...). Mam osnovno Abit KT7.8-O8-O:|

andro ::

Kak je to možno???:D:D:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

tejo ::

To pa jest ne vam, zato pa sprašujem.:| Mimgrede, na mal drugačn način ga pa lahko navijem, ampak to ni to (900 MHz). Help!

||_^_|| ::

ej tejo,pa ma tvoj duron use nogice?

če jih ma, pol si se pomoje zafuku pr farbanju,probi še1x!

VASkO ::

Z mnozilnikom je tako, da ti WCPUID verzija 2.8 pokaze pac intelovski mnozilnik in ne "tapravega", zato je pac 12,5 intel (6,75 AMD*200mhz DDR). Vzami novo verzijo WCPUIDa dol (2.8) pa bos videl.

Evo vam se bencmarka iz Sandre 2001... :D:D

tejo ::

Nogce ma vse, glede farbana pa ne vem. Uporabljam HB 0.5 mince za tehnični svinčnik in pod reflektorjem, možn pa je da sm kj zasrv.
Bom poizkusi še 1*. rezultate sporočim jutri.

tejo ::

Na kok lahko naštimam štrom pr procesorju Duron 800 MHz, če ga navijem na "samo" 920 MHz?:| Pa še to. Šenkat sm pofarbv mostičke, pa ne deva, samo če dam na fp 9.0 neki dela, ampak če verjamete, al pa ne, mi natav uro procesorja na 700 MHZ (fp 7.0).8-O8-O

eraserr ::

Kako ste naegnil WcpuId, da kaže 2305 Mhz? Vse skupej je mal smešno, upam, da bo Primož enkrat že naredu nek napovedan program za testiranje procesorjev, da se bo vidlo kaj je res in kaj ni :D

Vasko: če ti res dela na 1,85V, na koliko bi lahko šele pri men na 2,1V in -20 stopinj celzija. Res bi rad v roke dobil enega kvalitetnega Durona, saj moj(600) za 1Gh rabi celih 2,1V.

Putimir ::

Ej, kva je šele meni uspelo nardit, ko sem učeri zvečer brsku po skrinji moje stare mame in najdu nekej, še ne tako stare robe:



HA! Zdej pa naj še kdo reče da tole ni dosežek!

PS. - za hlajenje sem najprej hotel uporabit polkilowatni peltier in uporabiti strugo Save, vendar se je izkazalo za prešibko, zato sem se odločil za ekstremna merila in na procesor prislonil hladilo ki nikoli ne odpove: piksno pira! ;)))>:D

||_^_|| ::

nevem zakaj...ampak jst ne vrjamem temule vaskotu glih:)

Cr00k ::

putimir..lohka bi mal leps naredu...ane....glede na to da je use zamakjen....pa (model )... je mal hecn :))

Cr00k ::

jst ti ne verjamem :)))

Yohan del Sud ::

Putimir, a si to sam narisu. Ajd, da 386ko spravš na 2Ghz bi še nekak verjel, ampak spodi piše, da to deluje na windowsih 94!
8-O

MRB0rYS ::

Samo hvalte se ko bi vsaj mal bolš pregledali kaj daste gor bi še pa človk verjev ampak takšne tumarije to je pa obup
b0rys

Putimir ::

CrOOk: ej to je čist authentic pix, skrivljena in zamaknjena pa je zaradi silne hitrosti procesorja, ki povzroča krivljenje prostora in časa v radiju 73 cm okrog jedra procesorja, ampak ti to itak ne bi razumel....>:D

Puti

Cr00k ::

ne jst te cist razumem..to je zaradi trivijalnih..disturzij na levem predelu spodnje savinjske dolinse in zaradi novejsih rekurzivnih telebajskov u pondelk pa zamudu bom

Cr00k ::

putimir: a se kej bavs z 2d grafiko???

||_^_|| ::

ja ampak na krivino slike vpliva tud vpliv disfuzijalnega paragonalnega kremisima k se nabira med vročimi nogicami..khem...procesorja in s tem povzroca vsesplosno jedenje lubenic in ostalih raket

Cr00k ::

...ter seveda!

Space Surfer ::

Precej nori dosezki...:D:D:D

||_^_|| ::

surfer, a si ti precej nou tlele a?:)))))))))
paz da nauva mid2 s cr00kom še tebe ouvrklokala:)))))))ROTFL

msmiha ::

To bi zal tudi ja ponaredit. Vse kaj potrebuješ je Adobe Photoshop katerakoli vetrzija od 4.0 naprej:)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Loki ::

Z 27w peltierom in Superorbom si ga navil na 2305 mhz?

Smesno, sej vem.

Z eno besedo nemogoce. Peltier sploh ne bi hladil, ker bi Duron tuk toplote odvajal.

Dej mal kaksne meritve v Quaku 3.

TESKAn ::

Hm, če nisi pogledal, piše, da je procesor 386...:P. Le - ta pa ne oddaja tolk toplote.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Cr00k ::

ja to ga je vasko mal predelu...sam 2305 je pa res...

MadMax ::

Jst sm pa mojga starga abacusa navil na 2.4 G premikov kroglic/sekundo (v vsako smer). Pa dela brez vsakrsnega ventilatorja, kaj sele pelta-samo zrak okrog njega... Skoda, da zanjga ni napisan kak proggy, da b lohk rezultate meritev objavu...:D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

tejo ::

Spet jest. Naložu sm nov bios za KT7 in neverjetno, sedaj lahko nastavim fp na 8.5 in dobim 850MHz, če pa probam it viši, pa je spet isto, rečmo na fp 10.5 dobim tud 850 MHz, vse vmes pa je počasneje. Rečmo, če nastavim fp na 11 pa že zamrzne, in morm spet odpirat kišto! Neznano: fp -> faktor pomnoževanja :|:|:|

||_^_|| ::

em..tejo..iskreno rečeno nimam pojma kva bi loh blo..
edin..če probaš uzet proc vn pa ga dat u šajtrgo pa ga pel en krog okol hiše/bloka, pol pa dej nazaj not...ampak garanteram da nau nč
bolš:)
btw: tejo..a ti sejvas stvar k gres vn iz biosa??


Roberto: ti si mi pa tut en indijanc avtokeramičarski:)))))

tejo ::

Ja, sevede shranim, ampak glej, v bios nastvm fp na 10.5 in shranim, poj se pa računalnik nanov zažene in piše: 100*8.5. Al pa tole: fp dam na 9, ko nanov zaženem pa piše: 100*7. A vidš? 8-O8-O8-O

||_^_|| ::

čak..a nisi ti un k ma probleme s pržiganjem računalnika?
pomoje je plata u kurcu no...nevem..če maš pizdarije tle, tm, itd..?

tejo ::

Kakšna ugotovitev! Če še ne veš je vsak treta plata Abit KT7 "u kurcu", ampak od zdej, k mam nov bios, imam celo eno napako manj (od približno 13tih). Mimgrede, zdejle grem težit tajvancev (Abit). >:D>:D>:D

||_^_|| ::

emm...kašn je pa datum tega biosa?

tejo ::

Če se gremo po datumih, poj je ta bios str, ampak tudi najnovejši, saj je to zadnji objavljen. Datum? 15.12.2000 (staro, a ne?).;((;((;((

||_^_|| ::

ma ne, sam đouk je u temu da zdele nevem kok je moja plata točn stara(zlo mau) in mi je serviser flešu bios predn sm jo dubu u roke...morm račun poiskat, al pa če mi verzijo poveš
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skurjen duron - zakaj?

Oddelek: Strojna oprema
171658 (1198) Hux
»

NAVIJANJE DURONA (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
654156 (3421) SkyNet
»

duron & abit vol. hack

Oddelek: Navijanje
12780 (649) VASkO
»

Ker Duron se najbols navije?

Oddelek: Strojna oprema
241083 (796) Huey P
»

Priporočam: barvanje L7 mostičkov

Oddelek: Navijanje
211624 (1258) Zucko

Več podobnih tem