» »

300W napjalnik, različen za P4 in AMD??

300W napjalnik, različen za P4 in AMD??

Jaz ::

Kupil sem ohišje z 300W napajalnikom, na katerem piše P4 in ima poleg kablov za diske in plato se ene dodatne konektorje. Zanima me če lahko na ta napajlanik priklopim tudi AMD plato??

kljukec ::

Ni blema. Js mam tut ohišje in 300W napajalnik od P4 in Asus plato noter pa vse dela OK. Dodatni kabli pa...ne vem jih ne rabim, pa tk jih imajo vsi napajalniki zraven za....???8-O

smilyxx ::

Jst ti odsvetujem te no name napjalnike. DAj raje malo več $$ Pa kupi kakega enermaxa....


Lp
Save water.
drink beer.

cybermedo ::

Oznaka P4 na napajalniku ne pomeni nič drugega, kot da izpolnjuje TUDI pogoje za priklop P4 - oz. povedano drugače, da ima en konektor več. Je pa zadeva 100% kompatibilna z AMD-ji, s tem da pač tistega dodatnega konenktorja ne uporabiš - sicer pa oznako P4 nosijo domala vsi novajši napajalniki z 300+ W. Tako da brez skrbi. O komentarju glede Enermaxa - vsekakor je napajalnik nekaj, na čemur ni pametno šparat, sam če maš napajalnik že doma in normalno dela, res ne vidim razloga za to, da ga menjaš... če pa ga kdaj boš, pa se le ozri po bolj priznanih firmah LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z grafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
204097 (3815) zack069
»

A64 3000+ in Epox 9NDA3+ se ne prižge

Oddelek: Strojna oprema
361355 (907) TribesMan
»

Nujno potrebujem nov napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
382094 (1526) Dr_M
»

Antec ali Enermax?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
422923 (1888) tha_man
»

Moja kišta poslikana (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
763810 (3040) segi

Več podobnih tem