» »

Moja kišta poslikana

Moja kišta poslikana

1
2
»

Malecky ::

kuglvinkl: Ne vem s kakšno barvo sem štrihu plastiko, ravno taka je kot na tvojem avtomobilu sam lakiran ni čez. Če nitro razrečilo topi plastiko je kul pol ne rabiš primerja. Pejd k avtoličarju ti bo zmešal pa je tko enostavno.

Kolk stane Macron? Macron 300W napajalnik sam zase stane 7KSIT.

Kišta brez napajalnika je 8500SIT kišta z 300W Macron PSU-jem 14500, na voljo pa mogoče še Enermax 431W ki bi bil pa nekje blizu 20KSIT.

rc-car: Da se jo dol dobit čist na izi ni treba da jo priviješ sama čist vredu stoji če pa ne pa priviješ vsaj enega ali dva.

Alien-m: Ventilatorje sem kupil v Ic-elect na vodovodni mam pa enga 92mm, in dvakrat 120mm vsi so sunon-i, pa še mrežice zraven in si tam na 10KSIT.

8x8 ventilatorje ti js dam za 500SIt s konektorjem za na plato in tretjim kablom za merjenje vrtljajev.

rc-car ::

ok telebajsek, zdej cakamo na slike! :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

segi ::

Hočemo lepe slike
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Malecky ::

hmm spet se bom moral opravičit jutri ne bom dobil ohišij;(

Bom bolj podrobno poslikal mojega ker veliko stvari pa ni dodanih le ventilatorje in barvo je treba odmislit:))

Bo demonstracija, sam vam pa lohk zagotovim da bolj preprostega ohišj za delo pa še ne, za tako ceno je pa zakon.

Raje takega pa svojo modifikacijo kot pa chieftech ker po 30KSIT kišti nam js s flexarco ril. Tower je ogromen in nudi ogromno prostora za več 120mm ventilatorjev kaj več je pa težko pričakovat.

R0K ::

sej zgleda da ima dober fotoaparat....tko da mislim da bodo...

rc-car ::

Telebajsek: Daj vsaj link do proizvajalceve strani in povej oznako modela ohisja!

ROK: itaq, da ma dober fotoapar, ce jim pa dnar na drevesu raste (si videl kaj je kazal na slikah) >:D Samo ne gre mi v glavo zakaj ima potem tako poceni ohisje.. hehe..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Malecky ::

Proizvjalec???!!!??? KAJ???

Noname totaly noname:))
Nimam blage kdo jih proizvaja na žalost.

itaq, da ma dober fotoapar, ce jim pa dnar na drevesu raste (si videl kaj je kazal na slikah) Samo ne gre mi v glavo zakaj ima potem tako poceni ohisje.. hehe..

Dnar na drevesu raste:D pobožne želje ko bi le... vsi mi to govorijo ampak le zarad tistih dveh compaq notebookov in prostora v katerem se zadržujem. Poceni ohišje še en dokaz da je dober:D

ziher ne znam lepše chieftec al pa Antech ohišja modificirat....

P.S. v prostoru manjka NEC projektor katerega mam namen nabavit>:D

R0K ::

hmmm...a se sam men zdi, al so vsi NEC-ovi projektorji več kt 400k sti ;)) ....
...mi mao u šoli NEC-a za 650k sit !! pol pa 8, 486 z 8MB, kar je naravnost grozno !!

Malecky ::

V essedi-ja poglej taprvi tega bi rad. Sam tle bo moral pa Ati koman na pomoč priskočit, fora je d rad gleda nogomen in takrat ga bi rad gledal na 2*2m in se považil vsem:D

Sam moj fotr se na tehniko popuši mislim od kadar je kupil moj prvi rač to je bla 486-tka DX z 4Mb rama brez soundblasterja, cdroma, pa sam VGA grafična za 4KDEM :))

rc-car ::

NEC? Nee, vi pa res nimate kesa.. :\

Se pa strinjam da je tako ohisje lazje (in bolj zabavno) dobro modificirat! >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Malecky ::

nimamo pa audija, merđota sm mislu napisat bazen pa sem se uštel;(

Em mal update-a slik bo še ko bom podrl računalo sam zdele se mi baterije za fotkiča filajo:D:

Glejga primoža link button dela:Dslike ohišja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malecky ()

rc-car ::

Pa res v Netscapu koncno dela Link button! :))

Ok, slike so v redu..
Samo en question: Zakaj imas napajalnik zunaj ohisja? Ti je zmanjkal placa zarad radiatorja od vodnega hlajenja?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Malecky ::

Če maš zračno hlajenje kot sem ga mel prej to modifikacijo napajalnika ABSOLUTNO priporočam, največ kar sem pridobil pri zračnem je bil napajalnik v stopinajh se ne spomnem več in on 92mm Sunon ki stalno dela na polno paro.

V tej kišti mi je laufu Tbird 700@840 1,89V (odčitano), KT7A, Volcano5 brez bakra največ 42°C to je poleti to je največ kar sem kdaj dosegel pri 100% obremenjenosti.

rc-car ::

Zakaj bi blo hlajenje boljse, ce je napajalnik na zunanji strani? Sej ga zabases cist na vrh ohisja in imas odspodi se vedno dovolj placa za kak ventilator..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Malecky ::

A vidiš kje mam tista dva 120mm sunona, predstavljaj si potovanje zraka skozi moje ohišje p boš uvidel. Spredi piha noter zadaj oba ven.

Napajalnik pa pride ravno nad procesor in tam pol ovira pretok zraka kjer je najbolj pomembno.

rc-car ::

Ni cisto tako.. Bi se dalo brez problema nardit tko, da je napajalnik v ohisju in bi zrak tekel mimo procesorja..
Ampak vsak ima svoja prepricanja..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Malecky ::

To je zlo na izi rešitev kar sem js naredu tko da....pa še najbolj učinkovita je.

Drugače, ko se bom znebil raditorja bom kupil veliko srebrno prepogibno cev premera 12cm in jo spelu od zadnjega ventilatorja dol nad CPU da bo iz tistega dela računala prav izsesavalo zrak.

segi ::

Ti mi samo povej ceno ohišja, ga poslikaj in potem bom mogoče kakšnega naročil.

Pa hitro!!!!!!!!!!!!!!!!!;((
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Malecky ::

VSE cene sem že napisal sam TI si jih zgrešil!

ohišja nemodificirana bom dobil ko bo delovni dan in ko bom jaz v Lj jih vzel, med prazniki je pa težko kerga dobit in mu težit veš.

P.S. Js se nam sekiru če ne kupiš ohišja, je premalo profita da se bi jebu zarad vas, prodajam celotne računale in jih ugodno in redno servisiram taam je pa clo neki keša za dobit, ne pa s odnosom do kupca ala jerovšek, Mlacom!

segi ::

Kaj pa je narobe s jerovškom in mlacom?
Kakšen odnos do kupca?

No pojasni!!
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

R0K ::

jah, pri Jerovšku so itaq vedno delali samo gluponi brez pojma, pa še prodajace ki so bli tam se jim je glih jebal za tvoj problem, alpa sploh, da bi ti kej pomagal....
...gleda Mlacoma pa nevem...ker sem pri njih kupval sam prek neta...

segi ::

Jaz v MB pri jerovšku itak nisem skoraj nič kupoval, glede pomoči pa so ti pomagali.
To so moje bolj skope izkušnje
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

rc-car ::

Pri Jerovsku so bl pizde, ja.. Itaq pa propadajo oz. so propadali, tako, da pri njih nima pomena kupovat..

Pri Mlacomu so pa face :)
Malo mu zatezis in imas tri leta garancije namesto enega..
Servisirajo se kar hitro oz. vsaj hitreje kot drugje.. Ob poskodovani in nedelujoci komponenti ne tezijo prevec in ti zamenjajo..

Sicer pa ni podjetja, ki bi bilo najboljse! Vsak hoce zasluzit svoj delez in zato ti nikjer ne bodo talali zastonj komponent!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

segi ::

ja valda.:D
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Malecky ::

Ne bi rad štartu te debate, mate enega člana tle na s-t ki so ga nategnil za enga 1400mhz Tbirda, gor nataknil pa evercool za 800SIT. Mam sošolca, ki bo verjetno mlacom prijavil zvezi potrošnikov Slovenije nega vprašajte zakaj.

Ponudba v Mlacomu je dobra, Serviserji so popolni iditoti jih poznam, premajhne prostore majo in jebiveterski odnos....

Ne bi rad tle ene vojne o trgovinah ker ta post temu ni namenjen.

rc-car ::

Se strinjam s Telebajskom, da imajo serviserji jebiveterni odnos - ampak ce gledas druga podjetja je tu se ok.
Rad bi samo rekel, da pri Mlacomu ni vse v redu, je pa drugje dosti slabse (govorim iz lastnih izkusenj in iz iskusenj tistih, ki jih poznam..)

Sicer pa ta topic ni prava stvar za take debate..

Telebajsek, ti pa zrihtal kake slike, al pa specifikace in mere..
Kaj res ni nikjer na netu paga, kjer bi videlto ohisje??
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

segi ::

HOČEMO SLIKE IN SPACIFIKACIJE IN PA MERE IN NAPAJALNIK IN PA SVAŠTA...........................
:D:D>:D>:D
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Malecky!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
804179 (3094) Golden eye
»

Res hudo ohišje! (poceni, pa še pri nas se ga da kupiti)! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524634 (2701) Dušan
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492339 (1362) Markoff
»

preglasno hlajenje

Oddelek: Strojna oprema
231363 (1009) AngelOfDeath
»

Pravilna raba VENTILATORJEV....

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
393449 (2714) SkIDiver

Več podobnih tem