» »

CSS+težava z merkom

CSS+težava z merkom

Med0 ::

Kupil sem original CSS in navadno igral z miško ter tipkovnico, včeraj ap sem dubil gamepad in sem ga hotel probati na css vendar mi ni uspelo. Ker sem spreminjal nastavitve mi je križec (merek) kar zginil. Nato sem dal vse nasavitve nazaj za keyboard in miško vendar se še vseno ni prikazal. Prosim pomagajte.

>JJ< ::

Če misliš nastavitve v igri potem probaj tole napisat v konzolo:

cl_legacy_crosshair_scale 1
cl_crosshairscale 2000
cl_crosshairuseapha 1
cl_crosshairalpha 200

In še očitno vprašanje, zakaj bi želel CSS igrati z gamepadom?

RejZoR ::

Če hočeš izvesti samoumor potem je gamepad idealna rešitev, ker te bojo miškarji mlatili levo in desno.
Pomoje je stvar v tem, da igra pri gamepadu vključi auto-aim, kjer načeloma križca ne bi rabil.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

miteq ::

CSS in gamepad? Kakšna herezija.

Med0 ::

nwm rad bi probal kako se streljačine špila na gamepadu ( ker se bom morda odločil za nakup PS3), imn sem najprej gamepad kupu da vidm kako je

bajsibajsi ::

Stvar je v tem, da ti lahko gamepad povsem ustreza, a te negativna izkusnja odvrne od nakupa konzole. Uporabljati gamepad za PC CSS je res samomor, kot je napisal Rejzor. :)

RejZoR ::

Potem pejt raje v kakšno štacuno kjer imajo zalaufan X360/PS3 in gor furajo kakšno streljačino (v Big Bang so imel neki časa Killzone 2).
Streljačine na konzolah so prilagojene lesenemu upravljanju in tud Ai ima načeloma odzivni čas crknjene amebe, da kompenzira lesenost gamepada. Pri kakšni dirkačini pa je ravno obratno ker gamepad omogoča anlogno doziranje pospeševanja in upočasnjevanja ter brezstopenjsko zavijanje. Nekaj kjer pa je tipkovnica hendikepirana.

Če boš proti miškarjem igral z gamepadom te bo to prej odvrnilo od nakupa konzole kot pa pritegnilo.
Pa povem ti tud iz lastnih izkušenj. Sicer nimam PS3, imam pa PS2 pa sem gor špilal Black in Killzone.
Feeling je čist drugačen in privajanja boš rabil kar precej. Mene osebno najbolj jebejo bližnja srečanja kjer kar ne uspem pravilno sukat analognih palčk. Na daleč ni sile ciljat tud kaj manjšega...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Med0 ::

ahha,...no u glaven css merka še zdj nimam =( , pa bi rd špilu z miško ,... ma še kdo kšno idejo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konzole vs. PC - Od začetka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14234396 (9912) dolenc
»

PS3 - XBOX 360 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
578722 (7151) mgermo
»

PlayStation 4 že v razvoju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
7622164 (19802) St235
»

Po težavah z EC2 zdaj nedosegljiv še PlayStation Network

Oddelek: Novice / Ostalo
307808 (6704) 3furious
»

Doom 4 uradno najavljen

Oddelek: Novice / Igre
165283 (2323) ERGY

Več podobnih tem