» »

Pregled pred operacijo ??

Pregled pred operacijo ??

amigorwhat ::

Lp nekje cez en mesec imam operacijo nosu in usnice u bistvu to nastalo v pretepu. Pa me zanima glede teh pregledov ki jih morem opraviti pred operacijo , (priblizno 1 teden) kjer tudi pregledujejo kri in urin, pa me zanima ce lahko v teh pregledih odkrijejo prisotnost THC-ja.. Ne skrbi me zato ali bi odkrili ali ne, vendar ce lahko zaradi tega "ukinejo" ali na kakršnokoli nacin prestavijo operacijo??... Ali tud ce zaznajo prisotnost to ne igra nobene vloge ??...

Hvala

Mehmed ::

Ne vem zakaj gledajo kri pa urin pred tem, samo skoraj zagotovo ne za thc. Pa tud da bi ti odrekli operacijo ce ga imas v krvi nima smisla.

Lahko pa naredis malo pavzo ker te dela paranoicnega trava zgleda ;)

amigorwhat ::

Jaz tud ne. Ubistvu bom mogu opravit nek hemogram, SR , ter biokemicne preiskave : glukoza, natrij, kalij, klor, kalcij, secnina, kreatinin, CRP. .
Haha :) malo pa ze, sam fora je v tem da pac sem mel kr poškodbe, in imam moznost pac nekako to popravit preko zavarovalnice od napadalce al neki... In nocem da bi delali kakšne probleme. :)

Ce je kokr si reku, pol je super..

Hvala na odgovoru..

Dr_M ::

Ja, a moras skadit se en joint predno gres na pregled? :|
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

amigorwhat ::

Ne, sam u krvi se pac vidi ce uzivas al neki.. Drugac pregled je nekje par dni pred operacijo al neki. Valda da nebom prej nic kadil, zanimalo me je samo, ce lahko pac da do zdaj sem kadil ali to kaj vpliva na to....

kixs ::

Pregledi pred operacijo se vedno delajo. Ce poteka operacija pod anestezijo, preverijo, ce si dovolj zdrav in verjetno tudi na to prilagodijo anestetik.

lp

Dr_M ::

Ce vsaj en teden pred odvzemom nisi nic kadil, si lohk 100%, da ti nic ne bo pokazalo. Kar je pa manj, pa lahko ugotovijo, pa se to, ce si zauzil vecjo kolicino substanc.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

amigorwhat ::

@ kixs. Ta podatek mi je znan, in ja operacija poteka pod anestezijo, torej ce te prav razumem, to nima dobene veze z tem tudi ce se odkrije prisotnost thcja, ali cesarkoli v krvi ??

Hvala.

Dr_M ::

A mas na seznamu oznaceno za pregled za droge?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

amigorwhat ::

hemogram, SR , ter biokemicne preiskave : glukoza, natrij, kalij, klor, kalcij, secnina, kreatinin, CRP.

to je use kaj piše.. Sicer ne vem kaj doloceno use pomeni, vendar tudi nwm ali je kaj od tega "drug" related.. test

Dr_M ::

Nic od tega. In kri sama od sebe nic ne pokaze, dokler ne isces tocno doloceno stvar.
Ce bi ti delal drug test, bi moralo pisati, pa se izjavo, da se strinjas s testom ti morajo dat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

amigorwhat ::

Torej ni razloga za skrb ?... Hvala na odgovoru.

amigorwhat ::

Ubistvu konkretnega odgovora še ni bilo... Vendar kolikor vidim res nebi smelo bit nikakršnih problemov...

gendale ::

ne verjetno iščejo kake stvari, ki bi lahko zakomplicirale potek operacije (prisotnost infekcije, slabo strjevanje krvi, ...)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Ziga Dolhar ::

amigorwhat: predlagam ponovno branje Pravil. Čestitke ob napredovanju.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17285517 (15860) destroyer2k
»

Vprašanje glede magnetne resonance glave

Oddelek: Loža
4914032 (12334) LeQuack
»

Zdravniški pregled za službo

Oddelek: Loža
155215 (4630) TheBlueOne
»

Krvni test pri prometni nesreči

Oddelek: Na cesti
419892 (6930) ShowDown

Kontrolni zdravniški pregled zaradi vožnje pod vplivom substanc (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7423859 (22450) leonmojca

Več podobnih tem