» »

mnenje o FRI

mnenje o FRI

davx ::

Živjo,mene pa zanima koliko vas je,ki obiskujete FRI(UNI),kako bi ocenili faks(težavnost predmetov,folk,itd,itd... :)),ker se sam nagibam k vpisu nanj.Hvala za odgovore;)

x3ca ::

Pobrskaj malo po starih temah o FRI. Sicer zdaj je prenovljen bolonjski program in je študij velik bolši (več izbirnosti). Kakšen je folk, mislim da bi moral biti zadnji kriterij pri izbiri fakultete. Težavnost je pa itak relativna stvar. Če ti gre matematika in programiranje, potem ti ne bo težko.

davx ::

aja pa še nekj...na FRI-ju(UNI) se programira v javi,ne?

MedusasPath ::

davx je izjavil:

aja pa še nekj...na FRI-ju(UNI) se programira v javi,ne?

Ja.

c0dehunter ::

Pričakuješ lahk tut druge jezike, verjetno. Sicer sem na FERI, delamo pa v C++/C/C#..
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

x3ca ::

na UNIju je kot vem poudarek predvsem na javi, maš pa tudi c.
na VS maš tud javo in c, v 1.letniku pa še python :)

Adrijan0 ::

java, c in python(2. letnik, umetna inteligenca) (uni)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

Trinitron ::

3 in 4 letnik pa tudi PHP, C#, Python, bash, ... Vsaj če si na informatiki.

Adrijan0 ::

4. letnik ne obstaja več. Drugače je pa to use odvisno od izbire predmetov. Pri informacijskih sistemih se uporablja pa c#.

CleanPower ::

Kakšen je folk, mislim da bi moral biti zadnji kriterij pri izbiri fakultete.

sploh ni res.

x3ca ::

No, pol pa argumentiraj k me zanima. Jst vem, da mi je na prvem mestu kakšna je služba, ki jo bom lahko opravljala s to izobrazbo, na drugem pa kakšen je študij. Vse ostalo so le plus točke, ki načeloma ne pomagajo če nista prva dva pogoja zadovoljiva. :)

FiDeK ::

No, če koga res zanima kakšen je folk na FRI: :)
večinoma si sošolci precej pomagajo/mo tako da ni neke tekmovalnosti in tega. Je pa seveda to bolj geek družba, ampak meni se zdijo ljudje čisto ok.

Adrijan0 ::

FiDeK, nekateri si res pomagajo (poznam tudi en kup ljudi na FRIju, ki hodijo v višje letnike in ko me kaj zanima, mi zmer pomagajo), nekateri pa so kr čudni in nočejo niti zapiskov pokazat. Odvisno kako družbo si dobiš, saj pride 200 ljudi v letniku, tko da imaš vse na kupu :))

gendale ::

na začetku se uči programiranje v javi, pol kasneje lahko pa seminarske pišeš več ali manj v katerem koli jeziku
če greš na hw se učiš tudi vhdl, ki je zlo zanimiv jezik

glede težavnosti... kaj pa vem...
kaj si ti predstavljaš pod težavno?
sama snov ni pri nobenem predmetu blazno težka in da se jo naučiš ne rabiš bit blazen genij... večinoma so tisti izpiti, ki so kao težki, težki zaradi drugih razlogov (preveč pisanja na pisnem delu in tudi če znaš ne uspeš napisat na list dovolj hitro; profesorji, ki na ustnem izpitu, mečejo ljudi odvisno od volje; neumno postavljeni izpitni roki; ...)

FiDeK ::

Adrijan0 je izjavil:

FiDeK, nekateri si res pomagajo (poznam tudi en kup ljudi na FRIju, ki hodijo v višje letnike in ko me kaj zanima, mi zmer pomagajo), nekateri pa so kr čudni in nočejo niti zapiskov pokazat. Odvisno kako družbo si dobiš, saj pride 200 ljudi v letniku, tko da imaš vse na kupu :))


Ja v višjih letnikih smo v bistvu po okoli 30 ljudi skupaj na vsaki smeri, tako da se mogoče res malo bolj spoznaš šele takrat. Morda pa je v nižjih res vsak bolj zase...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študij na FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6013443 (6734) BivšiUser2
»

FRI - UNI ali VSŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6420306 (16716) SimplyMiha
»

Programiranje na FRI

Oddelek: Šola
3210895 (9107) lebdim
»

Fakulteta Računalništva in informatike v Ljubljani - FRI

Oddelek: Šola
222683 (1707) mkos2
»

Katera fakulteta

Oddelek: Šola
363334 (2194) dejc2

Več podobnih tem