» »

nakup iphone 4, da ali ne?

nakup iphone 4, da ali ne?

1
2
»

blackbfm ::

Sgs2 ima res super zaslon, ampak ostalo je pa pod nivojem (glede na i4). Čeprav je po specifikacijah bistveno boljši (dvojedrni proc), deluje pa enako ali pa v določenih primerih slabše kot i4. Potem so pa še razne malenkosti ki kvarijo uporabniško izkušnjo..za moje pojme je še en na hitro in šlampasto spacan telefon.

Kar se pa androida tiče pa..:D to je samo za geeke, ki se raje ukvarjajo s samim sistemom, kot pa s čim bolj produktivnim v svojem življenju:D Ker navadni povprečni uporabniki imajo velikrat težave. Mene stalno mori folk (z androidi seveda), zakaj to ne dela, zakaj uno ne dela, kje se sploh pride do neke nastavitve, sploh če ima še kakšnega nizkocenovnega androida ki povrh še šteka. Nevem, niti se mi ne da razmišljat, niti me ne zanima kako se nastavi neko banalno samoumevno stvar. Kakšnih 10 let nazaj mi je blo super kakšne gadgete spoznavat/razstavljat/whatever v prafaktorje, zdej se mi pa ne da več..ampak mi gre pa resno na živce da me folk nažira z androidi.

gulfstream ::

Kar se pa androida tiče pa..:D to je samo za geeke, ki se raje ukvarjajo s samim sistemom, kot pa s čim bolj produktivnim v svojem življenju


Ne žali mene in ostalih uporabnikov androida. Nisem geek, pa počnem marsikaj produktivnega v življenju. Android ima ogromno možnosti, je pa res da ni tako stabilen sistem kot iOS.

Kaj je pomembnejše, več funkcij ali boljša stabilnost, je pa stvar posameznika.

Saj se da brez trollanja peljat temo. Kako pa bi zgledalo, če te zdaj označim za iFana in za nameček omenim da imajo iPhone samo nesposobneži ki si ne znajo nastaviti glasnosti zvonenja?

Ampak ne bom, ker mi dol visi s čem telefoniraš. Samo ne napadaj drugih 8-O

blackbfm ::

dokler bo taka konkurenca kot je, me komot označiš za ifana :D

gulfstream ::

No lepo da si zadovoljen s telefonom. Vsakem svoje.

Dr_Andy ::

Imam vprašanje. Kaj mislite o nakupu odklenjenega iPhone preko eBaya? Če odštejete poštnino & carine (ker ga nameravam kupiti v US)? Se to splača? Cena je res nizka, in iPhoni tudi niso ekstra kvarljivi. (http://shop.ebay.com/i.html?_from=R40&_... )
Vaše mnenje?

amacar ::

Pomoje nima smisla. Nabaviš enga z EU, s tem imaš garancijo in je. Tudi iphone se ti lahko pokvari, potem pa ti bo žal.

IvoJan ::

A nima apple svoje worldwide garancije za iphone?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

amacar ::

V sloveniji popravljajo sam iphone kupljene v europski uniji + švicarske vzamejo.

IvoJan ::

Ja pa ga neses v trst ali pa v celovec. Problem? Samo pomoje bi tudi us verzijo vzeli na servis glede na to da je zdaj tudi tapravi apple iStore v ljubljanskem cityparku.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

amacar ::

Meni je problem. Verjamem, da tudi marsikomu. Ko se je meni 4-kica pokvarila, sem lepo po pošti poslal, po 3 dneh pa dobil novega po pošti. In to je to. da bi se moral zaradi telefona dvakrat nekam peljati, ne hvala. In tudi na splošno, cvikati, če drugje jemljejo iphone iz USA... Potem rajši SGS(2) nabavim in je (oziroma nekaj podobnega).

Sicer pa: tvoj "pomoje" ti tukaj nič ne pomaga, glede na to, da do sredine aprila še švicarskih niso vzeli v popravilo. Apple pač fura svojo politiko in tu ne moreš nič. Tako kot brez računa ne moreš vedno garancije uveljavljati (pa čeprav se vidi, kdaj je bil telefon aktiviran).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

blackbfm ::

Samo pomoje bi tudi us verzijo vzeli na servis glede na to da je zdaj tudi tapravi apple iStore v ljubljanskem cityparku


To je reseller, fmc..so se preselili čez hodnik? :D Applova trgovina se sicer imenuje Apple Store.

eieieie1 ::

Saj te nič dosti dražje v EU ne stane en 3gs...

Apple ::

adistech: imam oba: in iPhone 4 in SGS2... Oba uporabljam za enake potrebe. Osebno je iPhone 4 boljši in ti ga priporočam...
LP, Apple

eieieie1 ::

Zakaj si si pa oba kupil? O.o

Dr_Andy ::

če je iPhone unlocked dela z vsako sim kartico ( tudi z slovenskimi (tušmobil) ) ?

IvoJan ::

blackbfm je izjavil:

Samo pomoje bi tudi us verzijo vzeli na servis glede na to da je zdaj tudi tapravi apple iStore v ljubljanskem cityparku


To je reseller, fmc..so se preselili čez hodnik? :D Applova trgovina se sicer imenuje Apple Store.

Upsi :P se posipam a pepelom :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Mr Hilter ::

Mislim, da ti ni treba več razmišljati:
http://www.techi.com/2010/08/iphone-use...

Dr_Andy ::

ali obstaja kaksna podobna evropska stran kot eBay za nakup iPhona?

Apple ::

eieieie1 je izjavil:

Zakaj si si pa oba kupil? O.o


Tko, da vidim in sam sprobam, kater je boljši :) . Glas gre jabolku...
LP, Apple

Dr_Andy ::

ce je iPhone unlocked ga imam lahko za slovensko (tusmobil) sim kartico?

amacar ::

Če je odklenjen potem ja, ampak pri nadgradnji OS-ja lahko pri tistih, ki niso tovarniško odklenjeni pride do problemov, kjer bo potrebna rešitev z uporabo Gevey sim.

anonynino ::

;-) ::

Huh, kupil sem iphone 4 iz zda-prodajalec me je nategnil preko bolhe da moram samo itunes naložit in bo to to. sedaj je napaka da ni sim prava...zaklenjen seveda.

bo gevey sim pomagala ?

Furbo ::

Če še nima IOS 5 gor, menda bo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

eieieie1 ::

In ljudje še vedno nasedajo na predobre ponudbe lol

;-) ::

Ni 5ka gor.

Version 4.3.5 (8L1)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri high-end pametni telefon? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24258988 (52115) PrimozR
»

Apple iPhone 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
319075 (8536) RejZoR
»

Samsung Galaxy S vs Iphone 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
4812946 (10463) Bananovec
»

Apple toži Samsung, drugič (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
8139585 (36862) Limit-sky
»

Iphone uradno v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21535127 (24671) Keyser Soze

Več podobnih tem