» »

Iphone uradno v Sloveniji

Iphone uradno v Sloveniji

«
1
2 3
...
5

Tero ::

Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

mtosev ::

Me zanima koliko bo subvencionirana cena. Prosta prodaja =680E;((
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

3p ::

Glede na simobilovo aktualno prakso bo cena ob kakem 30€ na mesec naročniškem paketu enaka ceni na kakem nemškem amazonu, poleg bojo pa napisali da je polna cena 999€. ;((

zee ::

Tudi 200 $, kolikor stane v ZDA, velja ob podpisu pogodbe za ~50 $/mesec. Po Evropi je podobno.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Skyman ::

se mogoce ze kej ve za po koliko bo?

dork ::

Skyman ::

dons bil na simobilu prodajalc zatrdil v ponedeljek vec znanega glede cen itd,, pride v roku 1 tedna bomo vidli kaj je res in kaj ne... Ima mogoce kdo kej vec informacij glede cene itd.. Hvala

bond007 ::

Še vedno ni objavljenih cen pri Simobilu? Najavljajo ga že celo večnost, ko da bi res bili prvi - btw Tušmobil ima iphone 4 že od oktobra lani v ponudbi :S, celo znižali so ceno - trenutno 189€ v brezmejnih X.

RockyS ::

Pri simobilu bo na voljo 15., cena pa bo zelo ugodna na vseh paketih! Na voljo pa bo jih toliko, da bo vsak mulc imel svojega in iPhone bo pri nas nekaj takega kot je v ZDA, samoumeven =)

P.S.
cena pri Tušmobilu ni niti malo konkurenčna temu kar pripravlja simobil ;)

bond007 ::

No super to glede cene, čeprav kar malo dvomim, glede na to kakšne imajo cene ostalih telefonov v primerjavi z Tušmobilom. Te držim za besedo pri ceni! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

PARTyZAN ::

Pri tušmobilu si lahko iPhone privošči promil uporabnikov.

djordjevic ::

RockyS je izjavil:

Pri simobilu bo na voljo 15., cena pa bo zelo ugodna na vseh paketih! Na voljo pa bo jih toliko, da bo vsak mulc imel svojega in iPhone bo pri nas nekaj takega kot je v ZDA, samoumeven =)

P.S.
cena pri Tušmobilu ni niti malo konkurenčna temu kar pripravlja simobil ;)

Sarkazem? :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

RockyS ::

Nope.

djordjevic ::

No, super pol. :) Če bo cena konkurenčna, ga komot uvrstim med alternative. Še raje pa bi videl, da bi na račun prihoda ip4 padla cena najbližjim konkurentom. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Yoni ::

Poglej kakšne so cene za galaxy s II in prištej še malo zdraven... LOL saj pri simobilu niso neumni, da bodo telefon, ki se pričakuje kot vroče žemljice, prodajali za take smešne cene kot tu pišete...

RockyS ::

V tej temi se oglasim ponovno 15. ob začetku prodaje.

Skyman ::

pridejo v ponedeljek uradne cene Iphona?(simobil)

blackbfm ::

Pri simobilu bo na voljo 15., cena pa bo zelo ugodna na vseh paketih! Na voljo pa bo jih toliko, da bo vsak mulc imel svojega in iPhone bo pri nas nekaj takega kot je v ZDA, samoumeven =)


Tole bi verjel kvečjem če bi bili telefoni zaklenjeni. Pa še to težko. Slovenija je itak en jeben fenomen kar se iphonov tiče, vzameš državo kjer je najdraži (Italija) pa dodaš še najmanj 20%..potem pa dobiš ceno v Sloveniji:)

Skyman ::

in kdaj bodo objavljene cene paketov za Iphone 4? anybody

DonMatejo ::

Pa pismo, če ti je reku, da bodo 15.ga, fak no folk, dejte brat', prosim.

RockyS ::

LuGi ::

Niso edini

Neuradne informacije.. nič kaj ugodne (ce drzijo)


Orto v nulo:

15 eur (opcijo mobilni se mi zdi) + 28 eur na mesec. Torej skupaj 43 eur. Noter pa je vključenih 3,5 GB prenosa podatkov.
Iphone pa bo za ceno 1 EUR.

Brez dodatnih stroškov pri naročnini pa bote dali za iphona 500 EUR.

V prosti prodaji pa bo cena 627 EUR.

RockyS ::

Ugodno ali ne je odvisno od paketa ampak paket konkurira mobitelovem Naj Naj.

Cena bo pa 38€ in ne 43, zato ker je cena paketa orto u nulo 10€ in ne 15, dodatnih 5€ nanese opcija 201 (200min v vsa ostala omrežja).

zaj_tam ::

Kaj pa nova oblačna storitev za glasbo itd.


Glede na to da bo iphone "uradno" v slo?

LuGi ::

Prijavis se lahko pač nebo slovenske glasbe vmes..sazas ftw :|

Gandalfar ::

dvomim da bos videl kakrsnokoli glasbo

LuGi ::

Naredil bo ameriski racun in bo videl 8-)

Gandalfar ::

s slovensko kreditno? dvomim :)

LuGi ::

Gift kartice?

Sicer vem da je mozno preko slovenske kreditne kupovati v ameriskem online apple storu.. dokler je ameriski naslov gre vse cez =) Predvidevam da tudi njihov cloud in account

St235 ::

če ne preverjajo naslova nosilca akrtice se da, drugače pa gift kartice.

lurker ::

Sicer vem da je mozno preko slovenske kreditne kupovati v ameriskem online apple storu.. dokler je ameriski naslov gre vse cez =)
Nope.

LuGi ::

Ne bluzi.. sem narocil artikel prek moje kartice na ameriski naslov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Gandalfar ::

iz itunes stora?

LuGi ::

LuGi je izjavil:


Sicer vem da je mozno preko slovenske kreditne kupovati v ameriskem online apple storu.. dokler je ameriski naslov gre vse cez =) Predvidevam da tudi njihov cloud in account


V us online štacuni.. le predvidevam da se da na itunesu tudi.. tega pa nisem probal.

Limit-sky ::

Ne da se.

KoMar- ::

Kupiš gift card za US store na eBayu ali na http://www.buyfrompowerseller.com/ - na eBayu ima tale tip malo višjo provizijo, ampak se mi zdi bolj varno. Kodo dobiš v roku par ur in obe do zdaj sta mi delovali brezhibno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Skyman ::

hitro se informacija širi http://www.zurnal24.si/slovenija/iphone...

LuGi ::

Bolf3nk ::

RockyS je izjavil:

Pri simobilu bo na voljo 15., cena pa bo zelo ugodna na vseh paketih! Na voljo pa bo jih toliko, da bo vsak mulc imel svojega in iPhone bo pri nas nekaj takega kot je v ZDA, samoumeven =)

P.S.
cena pri Tušmobilu ni niti malo konkurenčna temu kar pripravlja simobil ;)


uf ja, res zelo ugodna, not... celih 600€ oz 500€ orto paket, še sgs2 je cenejši in to za 160€!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

RockyS ::

Jaoo da si pameten da ti kar škodi. Najboljše da si nabaviš kitajski ponaredek za 30€ pa je to to. Kaj pa si ti pričakoval na najnižjem paketu pri simobilu? 10€/mesec + 1€ za telefon al kako? Vzameš še podatkovni paket pa si na najugodnejši ceni v slo.

edit, imaš ga tudi za 35EUR/mesec v paketu xs zame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

detroit ::

ful dobar...mislim pompozno najavijo več kot leto staro "tehnologijo".
Skero

Mare3 ::

A z njem se lahko potapljaš brez maske da je tako drag?

djordjevic ::

Kaj ste pričakovali? Resno. Da vam bodo plačali, da pridete ponj? ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

Bolf3nk ::

RockyS je izjavil:

Jaoo da si pameten da ti kar škodi. Najboljše da si nabaviš kitajski ponaredek za 30€ pa je to to. Kaj pa si ti pričakoval na najnižjem paketu pri simobilu? 10€/mesec + 1€ za telefon al kako? Vzameš še podatkovni paket pa si na najugodnejši ceni v slo.

edit, imaš ga tudi za 35EUR/mesec v paketu xs zame.

kaki kitajski ponaredek? pričakoval sem ceno primerno 1 leto staremu telefonu. ceno primerno ali nižjo od gs2. če je to za tebe ZELO UGODNO na VSEH paketih pol nevem.

P.S.
cena pri Tušmobilu ni niti malo konkurenčna temu kar pripravlja simobil ;)


:))

LuGi ::

Nekdo je ze naredil primerjavo


Evo kratka primerjava koliko plačaš v 24 mesecih:
tušmobil vesolje (2GB) :449 € (+24*19,90 €) = 926,6 €
orto u nulo + opcija 201: 600 € (iPhone 4 32GB) (+24*15 €) = 960 €
orto u nulo + opcija 201: 500 € (iPhone 4 16GB) (+24*15 €) = 860 €
orto u nulo + opcija 201 + 3GB: 330 € (iPhone 4 32GB) (+24*33 €) = 1122 €
orto u nulo + opcija 201 + 3GB: 240 € (iPhone 4 16GB) (+24*33 €) = 1032 €

Recna cena:
Tušmobil: 749 €
Si.mobil (32 GB) 739 €
Si.mobil (16 GB) 627 €

Bolf3nk ::

in RockyS še vedno trdi, kako bo/ je simobil super uber ugoden, tako da ravno boli

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

bond007 ::

Je Iphone 4 pri Simobilu zaklenjen? Pri Tušmobilu prodajajo 16GB ali 32GB verzijo? Cene so zame rahlo razočaranje, glede na to koliko je bilo govora o tem, kako zelo ugodne bojo jabke, spravijo skupaj nekako podobne cene kot pri Tušmobiilu, s tem da jih Tušmobil ima že 8 mesecev v ponudbi...

Limit-sky ::

Kakšni zneski.
Naj mi nekdo svetuje.
Imam M zame 21€ + mobilni net Napredni (2Gb) 12 € = 33 €. Oboje potrebujem.

Če skenslam Napredni mob. net in vzamem iPhone paket 4 Gb, me pride skupaj 49 €. Se pravi 16 € več kot prej. Vezava za 2 leti je 24 x 16 € = 384 € (z DDV). Meni se to zdi ugodna cena iPhona, pa še na 24 obrokov lahko kupim. In na firmo, kjer si DDV poračunam. :)

Ima kdo boljšo idejo?

lurker ::

Moraš še upoštevat, da na trenutnem paketu verjetno tudi lahko dobiš kako subvencijo za kak drug aparat. In če ga lahko potem dobro naprej prodaš, moraš potem še prištet k tem 384 EUR še razliko med zneskom, ki si ga skasiral za tak aparat in subvencionirano ceno. Če pri tej prodaji zaslužiš več kot kakih 250 EUR, potem si verjetno na istem kot če kupiš iPhone4 v kaki Italiji ali UK. Razen, če so kake druge razlike med paketom, ki ga imaš sedaj in iPhone paketom, ki ti pridejo prav.

Limit-sky ::

Ja, namesto 2 Gb dobiš tukaj 4 Gb. pa ne vem ravno, če se bi ukvarjal s prodajo preko bolhe in podobno. Mi ne diši preveč. Drugače pa je računica ok, če ne bi bilo enih par "če"-jev preveč.
Pa ne vem, če lahko vzameš iPhone paket 4 Gb s katerim drugim telefonom?
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri high-end pametni telefon? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24258546 (51673) PrimozR
»

Nakup novega mobitela, kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
449355 (7356) SLO_Matej
»

nakup iphone 4, da ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7520034 (16629) ;-)
»

Apple iPhone 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
319051 (8512) RejZoR
»

Apple toži Samsung, drugič (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
8139450 (36727) Limit-sky

Več podobnih tem