» »

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

««
5 / 72
»»

SmiLe_ ::

`loTorej, na masini, ki je direktno povezana z netom imam zadnji Tarod mod, os je Win ME, firewall je Zone Alarm, ki pa ni zagnan. Link je 1Mbit Dl / 128 Kbit Ul in sicer Galileo +, pri KKS.net.Problem v eMule pa je v tem, da dobim visok ID na sto poskusov mogoče 2x. Mislim, da uporabljam vredu serverlisto, saj sem na forumu videl, da jo uporabljajo tudi drugi.Plz, a je kdo mogoče s podobnjimi izkušnjami in enakim linkom se pravi Galileo +.Malo že sumim, da ISP blokira porte.. vendar dvomim, da bi pri KKS to naredili.. ali se motim ?lp, SmiLe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SmiLe_ ()

Xplicit ::

:\ pazte tole - kaj mi je dons kazaa napisu - ponavad mas pac stiri stanja fajla k se dl-ja - downloading, qoued, remotly qoued in more sources needed, dons mi je pa za dva fajla nabov FAILED :D :D :D - kr neki, pol sm pa dal find mor sources pa se enkrat failed, pao sm pa dau resume download, je pa zaceu iz nule dl-jat :\ ;( ;(( ;(

Wolverine ::

Imam en problem: ze 2x se mi je naredilo npr, da sem ugasnil emule ali restartal masino in mi je kr en file izginil, ni ga nikjer. Kaj mi storiti?
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

CaqKa ::

smile_: kks ima zaprte porte do 1024 kar pa mislim da nima veze z edonkeyem in podobnimi zadevami... sam imam pravtako 1024/128... mi piči ta trenutek samo mod morem zamenjat ker imam 5d in je polne nestabiln...

CaqKa ::

Soprano ::

Enako, Galileo+ in pipam s preko 100 KB/s ta trenutek brez problema =)

Soprano

Kaboom ::

Smile: "os je Win ME, firewall je Zone Alarm, ki pa ni zagnan"

v tem stavku sta dve napaki:
-imaš Win ME ki ne omogoča dosti connections... problem je ko jih dosežeš dosti, kar je dobro, ti pa lahko OS diskonekta...
-imaš ZoneAlarm ampak nimaš vklopljenega:)) ne boste verjeli ampak če imam jaz izklopljen zonealarm mi mula piše da nisem na internetu sploh. to sem že videl na drugih forumih iste poste kar se tiče zonealarma. če pa ga imam vklopljenega in seveda v njem odprte porte 466X za mulo... pa deluje normalno... zato sem rajši zbriso zone, pa iščem drugi firewall. (aja, imam pa win2k)
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Samson ::

Soprano: In kaj je zaena zadeva Galileo+ ?
Upam da bos mal opisu zadevo.
Sicer pa za vse ki veste: kaj pomeni u Magarcu (eMule) tist QUEUE, in stevilke spodi. Dozdeva se mi, da je to cakalna vrsta, sam nevem kaj pomeni prva stevilka in kaj stevilka v oklepaju...TX
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Wolverine ::

Samson: glede QUEUE: 2/4(1) pomeni, da 2 uporabnika imata tisti "chunk" za tebe, 4 so vsi, ki imajo ta file, 1 pa ti uploda. Upam, da je dokaj razumljivo napisano.:P
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Samson ::

Wolverine: Torej ce pise 2(245) pomeni, da sprejemam dva fileta ostali 245 pa jih ima ampak kao cakajo da mi jih dajo, hehe..:)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Samson ::

Sem pozabu napisat da meni pokaze samo to kot sem napisal:
naprimer 3(54)....
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Magic ::

OK, eno začetniško vprašanje. :8) Prebral sem že cel kup vaših pogovorov o edonkey, emule itd., tko da se mi že kar meša. Vem, za kaj se uporabljajo, ampak sem zasledil, da imate vsi oz. večina ADSL. A ti programi drugace ne delajo oz se jih ne splača imet, če nimaš ADSL oz. kake hitre povezave? Pa še nekaj, nikjer nisem zasledil, da to kaj stane. A je treba kaj plačat za tako hitro downloadanje? Pač ne vem skoraj nič o tem, zato pa vas vprašam, da ne bom cel dan iskal odgovora. :D

||_^_|| ::

Magic: stvar je zastonj. Če pa nimaš hitre povezave boš pač počasi downloadal:)

BlackHole ::

Meni eMule večkrat tole izpisuje v oknu, kjer so strežniki : Uporabnik je povzročil napako: Sprejet je bil neveljaven ali pokvarje paket.. Prekinjam povezavo z uporabnikom Kaj bi to pomenilo?

globoko grlo ::

samson
če ti piše 2/200, pomen da je mula najdla 2 chuncka, ki jih ti še nimaš, 200 je pa skupno število vseh fajlov k jih je najdla

če pa piše 2/200(1), isto kot prej, (1) pa pomen da ti od 1 dol vleče

Kaboom ::

jaz imam pa kar se tiče mule malo drugačen problem. s kolegom si delima adsl 1024/128 preko switcha. oba imama mule naštelane na 1000 connections. ker se nama je zdelo čudno naključje da ko imama oba mule zagnane nikoli ne dosežema skupaj niti 20kbps downloada z njima. in sma testirala: ko sem imel visok download ~70kbps je on zagnal svojo mulo ki še ni niti začela snemat (~1kbps pri njem) je pri meni hitrost padla na ~13kbps. ko pa je on izklopil mulo pa je meni hitrost poskočla nazaj na ~70kbps.

grafični prikaz iz DU-Metra (vertikalne črte so minutni razmaki - klik

ohranjanje connections verjetno ne vzame preostalih 100kbps ki jih še linija omogoča. in tudi če bi jih zasedlo bi to du-meter pokazal... mi lahko kdo pomaga pri tem?
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

Gandalfar ::

ja na koliko pa imata nastavljen upload?

pivmik ::

Kaboom:
Download ti je padu zaradi zabasanega uploada. Ravno zaradi tega sem jaz naročil Komfortni paket da lahko nastaviva s sosedom vsak po 10KB/s uploada. Treba je pač pustit nekaj lufta. Če upload limitiraš na 10 (pa tudi 11 KB/s gre) se download ne bo zanjšal, kar pa je več bo začelo vplivati na download, ker za requestat download je treba ta request uploadat.

Download JE odvisen od uploada, nabavi SDSL pa ne boš mel takih problemov.
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

zaj_tam ::

Ko sem zacel uporabljat mulo je vleklo sto nauro. Vsak fajl tam povprecno 60 s tem da fajli ki sem jih dljal niso meli neke strasne avalibility. Pol pa naenkrat ni slo vrec nikam. Nekje od prvega upddejtanja mule. To je bil prehod z 21b na 21c ce se ne motim. Incoming mapa je medtem postala celo bolj zajetna, novih progov nisem installiral. No vglavnem zaj morem clo cakat, da mi zacne dolpotegat. Anwy mel sem vmes installiran overnet in zaj ko ga nimam vec in kliknem v sharereactorju na link ed2k mi fajla noce dat na listo v emuli. Prej se je nekaj pisalo da datoteke ni mogoce najti itd. zaj pa se sploh nic vvec ne zgodi.

zaj_tam ::

Ono z ed2k sem ze resil. Se dva nasveta prosim:
1. Keri mod uporabljat ker zaj nekaj pravijo da tarod ni vec v razvoju
2. S kerega linka posodabljat servere? Ampak samo enega linka ki ti doa najvec 30 serverjev ker ce ne mi jih tam 100 nasuje. Mogoce jih je kakih 5 dobrih samo se mi v tej gruci mula poveze na take ki niso za nikam.

Gandalfar ::

1. Tarod je prenehal z razvojem a je na velik pritisk javnosti ponovno zacel z njim in ce malo spremljas tale thread ter emule forum bos videl da dnevno prihajajo nove razlicice ven.

Osebno priporocam Tarode.

jos69 ::

Kateri taod pa je najboljši ?

Gandalfar ::

tazdn, duuh ;-)

Ubistvu ni res. Nekatere predhodne verzije delujejo hitreje a zelo obremenjujejo omrezje in jih zato ni priporoceno uporabljat. Drugace pa se splaca uporabljat zadnjo verzijo in upgrejdat recimo vsakic, ko ugasnes eMule.

jos69 ::

Meni se zdi ,da mi še najbol leti tarod5b

bigk ::

Zadnja verzija Tarod-a, 8a, je zelo stabilna in zelo malo obremeni CPU. Imam pa slabost, da zelo slabo isce sources, kar pomeni slab DL. :'(
l.p.

//bigk K

George ::

Najprej tole. Zgoraj sem videl nek page emule-mods. To ni to. Na Emule-Project.net se dogaja vse. Tarod je res eden izmed boljsih modov ceprav niti ni nujen (sam sem ze dovolj bolje DLjal z pure eMule) ampak je res odlicen mod, ki ga priporocam vsem. Ko ga enkrat pravilno nastavis deluje 1A. Trenutno uporabljam Tarod 8a, ki je neverjetno stabilen (kar je bla 7 in 7a tuja stvar). Sicer je ves razvoj od 6d do 8a pretekel v enem tednu a vseeno.

Se nekaj na kar opozarjajo razvijalci eMule.
Ne uporabljajte vec eMule verzije 0.22a in 0.22b, ker imajo vecjo napako v kodi in upocasnjujejo vse skupaj.

Sedaj je zunaj ze verzija 0.23a, ki je stabilna in deluje odlicno (kolikor sem jo imel cas preizkusiti).
Link: eMule0.23a_Installer.exe

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: George ()

Kaboom ::

tarod res ni nujen je pa skoraj vsaki dan popravek za njega... nove verzije kar dežujejo...

kar se pa tiče nove mule, 0.23a pa je tak da so na uradni strani napisali, da ker je komplet mula itak beta tote niso mogli poimenovat beta, čeprav to je, ker še ni stabilna, in če imate probleme potem pa lepo nazaj na 0.22c...

spomnim se da mi je mula 0.22c sama po sebi redno izvajala samomore in včasih poleg še ubila kaki temp fajl da sem ga mogo z donkeydoctorjem popravljat... zadnje par verzij taroda pa več tega niso delale... moje izkušnje.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

George ::

Tarod rules Yep :)

Sploh zadnjih par tednov je bil v popolnem zagonu vsak drug dan je bla kaka nova verzija. Zej se je tipo baje umiril, ker nima vec tolk casa. Sam upam, da bo kmalu spet malce prijel za delo .. zaenkrat ostajam na 0.22c sam zarad tega, ker se ni tarod mod-a ;)
//We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile.

[D|g|t] ::

sam ta pa ni za starejse filme... npr. signs sm dal hitr dol pa sm meu vec kot 1000 virov.... dajem pa the cube dol pa mam 20 virov... al pa ne zman uporablat...

jamiroq ::

meni je do sedaj našel še vse kar sem iskal... pa naj je bilo še tako staro. (ne vem, mogoče mam srečo :D)

Amo ::

Nova verzija Tarod-a

Link

Lp.: AmO

Amo ::

Tarod.8b
Link

Lp.: AmO

Birkoff ::

Xplicit pod strežnik:"194.97.40.162" pod port pa:"4223"!!!
Natipkajte magično besedo "Slo-COOL"!!!<?
include="http://www.slo-cool.com/wordlink.php"?>

[D|g|t] ::

kdo ve zakaj mi pr muli napise da so strezniki nedosegljivi??

Xplicit ::

CompMaster - a to v kazaa-ju napisem? Sam nikjer ni naslov streznika, je sam port...

RedOS ::

Kaj narediš ko se pojavi Napaka: Neveljavna različica dat. part.met! (13.part.met => (null)), file-u je se mankal par Mb ;(( . A obstaja kakšen fix?
http://redos.d2g.com

samsung ::

Kako imate nastavitve? DL, UL, Max Connection,..... pri EMule?

LapD ::

Tud mene to zanima. Zakaj nikakor ne pridem na vec kot 3kbs downloada z ADSL?

TESKAn ::

max. conn - 1000
DL - 0
UL - 80% max. UL
Max. sourceov/file - 250
Sploh pa ta omrežja delujejo tako, da so uporabniki v vrsti - ne torej obupat, če nimaš v 10 sec 128 k/down, ampak pustite cajt, da pride na vrsto. Plus pomaga, če si povezan na kak strežnik z veliko uporabniki.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

LapD ::

Skoz sm povezan na adanet k nej bi meu ful uporabnikov. Sej u bistu bi rad spravu vsaj na ene 20kbs, glih tok da pustim cez noc dldat

Mr.B ::

Meni pri komfortnem pakatu vleče v povprečju 80k , Imel pa sem tudi daljša obdobja kjer je vlekel po 120k+ , rekord 239k "kazaa" , oz 210k emule.. Ponavadi mi vleče po 50k na film. Več ali man so linki iz sharereactorja. Drugače pa se ti itak splača da malo počakaš. meni tudi začne s parimi k DL , potem pa čez kako urco laufa 80k , itd..

Meni se sicer dogaja pa sledeče. Lahko da je problem pri meni ali pa pri SIOL-u. Ko se povežem ali preko raspppoe ali PPOE mi javi edonky test reset/or error on IP. In seveda low ID pri emuli. Če pa malo počakam pa mi test da success ? Internet dela v tem času . Samo ne morem se connectati . Tako da se rekonnectam na emulo po nekaj minutah , da dobim boljši ID.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Birkoff ::

eMule!!!
Natipkajte magično besedo "Slo-COOL"!!!<?
include="http://www.slo-cool.com/wordlink.php"?>

zaj_tam ::

Kak se kaj obnese nov tarod?

novi ::

Se je komu ze zgodilo, da je download-al datoteko z imenom, ki jo hočeš. Po noci download-a pa ugotovil, da je pod tisto datoteko čist ena treja stvar; grrrr;(( ? Dogaja v Emule.

Ps. Men skoz skače od 60k pa do 10k gor in dol vedno in neprekinjeno? Hm, hm!

LapD ::

teh fake fajlov je itak k dreka, zato pa so strani kot je sharereactor. Neverjetno. Celo na 20kbs sm prsou :D :D

LapD ::

A kej uporabljate irc na emuli? Na katerem kanalu pa se zadržujete?

Kaboom ::

se mi je zgodlo da sem fake fajl potegno s sharereactorčka ;((
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Samson ::

Kle bi reku, da sem probu marsikater mod, toda od prejsnjega tedna je moj favorit eMule Plus...Neverjetno kako so ga "Upicanili".
Sicer bi pa pobaral kaksnega experta za mulo, pa naj napise idealne nastavitve za mulo...Cimvec podrobnosti prosim...:)

condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Amo ::

Amo ::

««
5 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267114 (5540) Spc
»

težave z mulo in routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
101926 (1708) Goldee
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559493 (7963) Eru
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251762 (1128) BaRtMaN
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342516 (1790) cybermedo

Več podobnih tem