» »

A kdo ve, kje lahko prodam svoj PS2?

A kdo ve, kje lahko prodam svoj PS2?

superlojz ::

Jaz bi pa vprašal, če kdo ve , kje lahko prodam svoj ps2 recimo v keri trgovini, kjer ti ga ocenijo potem pa dajo toliko denarja kot je vreden. To sprašujem ker danes noče nihče več kupiti PS2 in jaz ga moram prodat. Če pa bi ga kdo kupil naj si ogleda oglas: http://www.bolha.com/playstation2/proda...
(o ceni pa se lahko še dogovorimo).

P.S. Prooosim odgovorite mi.

Djuro ::

Pojma sicer nimam, po kolk se te zadeve prodajajo. Ampak sem prepričan, da če bi znižal ceno ...

barakus ::

Jah, če hočeš prodat boš moral biti najbolj ugoden, če sploh kdo to še kupuje...

Ali pa ponudi še rit zraven.

superlojz ::

Kaj pa kakšna trgovina za zamenjavo (za denar)???

Mare3 ::

To +4 igre je malo fail ker danes se že vse kopira. Je pa stvar taka da toliko za ps2 ne boš dobil ker za 30EUR več dobiš že xbox360 ki je neprimerno boljši od tega tako da še enkrat razmisli koliko bi lahko dobil zanj. Pa srečno! LP

dzinks63 ::

dolenc ::

Lahko probaš na Playgame, če še odkopujejo konzole. Je pa cena, kljub simentalni vrednosti :), pretirana.

Tam za ene 50-70eur se še splača nabavit ps2, za več pa se raj še malo stegneš pa imaš kaj drugega.

St235 ::

Glede na ceno ki jo imaš se je škoda sploh pogovarjat. 110EUR za rabljeno konzolo, ki v trgovini stane 99EUR je absurdno. Ps2 je 10 let stara tehnologija in je vreden max 50EUR, glede na enostavnost piratstva na tej konzoli igre, ki jih prilagaš nimajo nobene vrednosti. Prej bi rekel, da si na slabšem, ker kdor koli bi od tebe kupil bo moral dat zadevo še čipat, kar pa spet nanese 30-40EUR.

Playgame ti bo zanj ponudil kakih 30EUR če boš mel srečo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

šernk ::

heh 110EUR lol...drugi jih dajejo po 70EUR, jaz sem svojega par mescu nazaj praktično podaril za 40EUR. 2 leti se mi je le prah nabiral na njemu, prvi, ki je bil zainteresiran, sem le vprašal koliko ponudi, meni je bilo bistvo le da gre od hiše.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

superlojz ::

ja kaj čm...

St235 ::

Kot smo ti že napiasli. postavi realno ceno tam okrog 50EUR in se ga boš verjetno lahko znebil. Druga opcija pa je da ga obdržiš oziroma daš kakšnemu manj zahtevnemu bratrancu ali kaj podobnega.

Dromar ::

http://www.bigbang.si/igre-in-konzole/i... tule je tvoj problem.
Nova konzola z garancijo stane 90EUR. Igre niso vredne nič, na bolhi jih dobim za 15EUR vse 4, memory cardi so overrated, dobiš ga od keregakoli frenda, ki je kdaj mel PS2, al pa kupiš enga fake za 3EUR. Joypad je še nekaj vredn, ampak nov speedlinkov stane 10EUR pa je kar se mene tiče bolj kakovostno narjen (R2 in L2 se ne uničujeta, ne izmakneta se it pravega položaja).

Tako da, če bi jaz pravkar kupoval PS2, bi pogledal na bolho, ko bi videl tvojo glupo ponudbo, bi šel v Bigbang, kupil za 90EUR konzolo, dobil še nalepke za popust za naslednjič, jo dal čipirat za 10EUR (kdor je napisal 30-40EUR se lahko v glavo vgrizne...tolko stane čipanje novejših konzol), kupil pri tistemu čiperašu še en memory card, ker itak zmer prodajajo kopije in bi mel za 105EUR novejši PS2 kot ga ti prodajaš za 110EUR.

Ponudim ti 45EUR za cel komplet, ker itak bogve kolk časa bo še to delalo...

superlojz ::

sej bom prodau gameplayu za 55 EUR

zupicaa ::

A tolk velik so ti ponudil? Dobra prodaja.

superlojz ::

mam srečo

Dromar ::

Ja, kaj, z vsemi igrami pa joypadi so ti ponudli 55?

zupicaa ::

Koliko pa bi ti dal če je nov z garancijo 90EUR, igre so pa 10-15EUR vredne.

superlojz ::

z usem skupi 55EUR, jst bi saj za ene 70EUR prodau. Pa igre so tuk pucen?

opeter ::

Igrice? V tujini so igrice cca. 0,5 ša do nekaj evrov EUR ...

Recimo God of War II za PS2 stane v trgovini približno toliko:
http://www.game.co.uk/Games/PlayStation...

Se pa najde še ceneje v drugih trgovinah, eBay ipd.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

superlojz ::

ne spoznam se glih na to kuk kej stane, če je rabljeno, ampak useen...

St235 ::

Playstation 2 je izžel davnega leta 2000, v trgovini to kar ti prodajaš dobiš za dobrih 100EUR, piratskih špilov je malo morje...
55EUR je več kot preveč za PS2. Če misliš, da ga lahko prodaš za 70, pa imaš na bolhi ne broj ps2 po 40-50EUR pa jih lahko probaš preprodajat. Sam svetujem, da najprej svojega za 70EUR prodaš preden se tega lotiš.

jaz sem za mojega z dvema kitarama, dvema kontrolerjema, 100 igrami in eytoyem pred letom iztržil 100EUR in sem bil več kot presrečen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478264435 (10673) Larisabrownb
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387457 (5613) Bye
»

[PS3] Nakup PS3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
23649806 (25154) hojnikb
»

xbox za sina (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6814136 (12444) scipascapa
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Konzole
142255 (1856) St235

Več podobnih tem