» »

Skoraj šestina Galaxy Tabov vrnjenih

1
2
»

d0rK ::

Karkoli ti pomaga, da lažje dihaš, CyberDuck.

CyberDuck ::

d0rK je izjavil:

Karkoli ti pomaga, da lažje dihaš, CyberDuck.


Saj vem, da je težko, če živiš v zmoti :)

Bor H ::

Kdo bo pa vedu če ne ti.

borisk ::

McGregorSL je izjavil:

Če mene vprašaš je dokaj neuporabna zadeva (enako neuporabna kot iPad)... mogoče za na WC :D al pa kakšne igrce za otroke... ostalo pa če imaš smart phone je neuporabno.


Koliko neuporabnih, a zabavnih zadev imaš okoli sebe?

Zadnjič sem se bil v BB, in opazil dva raztavljena Ipada. Na enem je en 5 letnik nažigal angry birds, an pa je bil fraj in sem ga mal pošlatal. Meni osebno se zadeva dopade za preganjanje dolgčasa, za navigacijo v avtomobilu z ogromnim zaslonom, poleg tega pa bi verjetno bila zadeva uporabna še za kaj druga, z kakšno namensko aplikacijo, naprimer pregled motornih parametrov preko BT obd vmesnik, upravljanje HIFI sistema, HTPC, ali celo pametne hiše.
Glede na to da ga dotakne skorav vsak ki gre mimo, je bil zaslon kar v solidnem stanju. Ker sem študen, nisem dlih pri dnarju, so še bolj pomembne zadeve trenutno, vsekakor pa bi ga imel, kot tudi Iphone, če je vsaj pol toliko odziven in intuitiven kot ipad.

PrimozR ::

Je, os in touchscreen sta v bistvu enaka. Sicer bi bila pa tablica IMO odlicna za vecerno/jutranje brskanje po spletu iz postelje. 800 x 480 je ze kar rahlo utesnjeno za taksno pocetje.

Dr_M ::

Tablice so kar uredu igracke, ampak ne za 700EUR.
Ce bi dobil neki s kvalitetnim 10" 1024x600 zaslonom, wifi,3g (data) in dobro podporo za ene 200EUR, bi bilo to ze spodobno. Vec pa niso vredne te igracke.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PrimozR ::

3g lahko v večini primerih vržeš stran (če ne drugega imaš WiFi hotspot na telefonu), resolucijo pa bumpni na 1280 x 800. To plus Honeycomb in Tegra 2 bibilo IMO zakon. No, saj Xoom to je.

Dr_M ::

3g lahko v večini primerih vržeš stran (če ne drugega imaš WiFi hotspot na telefonu),


Torej na obeh napravah ostanes v trenutku brez elektrike :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

M-XXXX ::

Dr_M je izjavil:

Tablice so kar uredu igracke, ampak ne za 700EUR.
Ce bi dobil neki s kvalitetnim 10" 1024x600 zaslonom, wifi,3g (data) in dobro podporo za ene 200EUR, bi bilo to ze spodobno. Vec pa niso vredne te igracke.

Tole se mi pa zdijo dvojni standardi... Ta telefon si bil pripravljen plačat 500€ (recimo da je to vrednost Galaxy S-a bla ob nakupu), za tablico, ki ima praktično vse lastnosti omenjenega telefona le večji zaslon bi dal pa 200€? Ne štima...

Dr_M ::

M-XXXX je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Tablice so kar uredu igracke, ampak ne za 700EUR.
Ce bi dobil neki s kvalitetnim 10" 1024x600 zaslonom, wifi,3g (data) in dobro podporo za ene 200EUR, bi bilo to ze spodobno. Vec pa niso vredne te igracke.

Tole se mi pa zdijo dvojni standardi... Ta telefon si bil pripravljen plačat 500€ (recimo da je to vrednost Galaxy S-a bla ob nakupu), za tablico, ki ima praktično vse lastnosti omenjenega telefona le večji zaslon bi dal pa 200€? Ne štima...



Mogoce res, ampak za SGS nebi dal 500€, ker toliko ni vreden, ajde, nekako sem ga uzel na 24x 15€, pa se to zato, ker sem nujno rabil telefon. :)
Vseeno mi je telefon bolj pomemben, kot pa tablica, zato sem tudi za soliden telefon pripravljen placat vec.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PrimozR ::

Dr_M je izjavil:

3g lahko v večini primerih vržeš stran (če ne drugega imaš WiFi hotspot na telefonu),


Torej na obeh napravah ostanes v trenutku brez elektrike :))

Al pa da plačuješ dve naročnini? Sem raje brez elektrike za tiste 1x mesečno (če sploh). Seveda je pa odvisno od usage case-a. Na terenu pride prav 3G.

Dr_M ::

Sem raje brez elektrike za tiste 1x mesečno (če sploh).


Vem, da so svinceni akumulatorji precej vzdrzljivi :))

Al pa da plačuješ dve naročnini?


Ce ti je tablica taka nuja, da jo sploh kupis, tudi tista narocnina ni veliko.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PrimozR ::

Glih to je point, zakaj bi ti bila nuja? Kupiš jo, ker si je želiš oz. vidiš nek usage case. Ki pa ni nujno povezan z uporabo mobilnega omrežja. Mislm a je wireless router za po bjati tako drag al kaj?

Kaj je point svinčenih akumulatorjev (se mi zdi da nisi dojel pointa mojega posta)?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ostre besede v kalifornijskem sporu med Applom in Samsungom (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22662503 (54110) Icematxyz
»

Düsseldorfsko sodišče prepovedalo prodajo Galaxy Taba 7.7 v EU (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
7420314 (16070) BlueRunner
»

Dokončna prepoved prodaje Galaxy Taba 10.1 v Nemčiji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
13338915 (34530) bojsi
»

Cene Xooma v Veliki Britaniji določene (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10027321 (25083) JayKay
»

Skoraj šestina Galaxy Tabov vrnjenih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6211333 (9246) PrimozR

Več podobnih tem