» »

Voodoo 2 pod XP ?

Voodoo 2 pod XP ?

racaMIT ::

Kako pripraviti voodoo 2 12mb do delovanja pod win xp? ... predvsem kje najti gonilnike ali kaj takega? gledal sm ze na voodoofiles.com ... pa jih nisem nasel ? ... ve kdo ?

100x tnx
:'(

R-S-LoVe ::

Kaj nimajo XPji že sami gonilnikov?

racaMIT ::

Ne ... zgleda da nimajo ... ker mi pod device manager pise ... rumen vprasaj pol pa multimedia video controller ... pa ce bi mel bi ga instaleral ker sm ga dal not predn sm jih instaleru ...

lp

ToniT ::

Silence-r ::

Sej gonilniki celo obstajajo samo za direct X podporo pa bos bolj tezko dobil... Niti za win2k ne!
In ko pomisliš da ne more biti slabše, ti nekdo vzame še to upanje!

racaMIT ::

No sm mal reskeru eno sesutje sistema in sm nalozu gor beta! driverje za win2k ... in stvar deluje ... razen da mi jav neki game port error (mori) ... bo treba se mal postimat ... in to je to ... no driverje sm snel pa z unga page-a k je link mal visi gor :) ... mism pa da so od 3dfxa na od 3rd party ... have fun :\

lp

Intl ::

Moj nasvet racaMIT je da si omisliš neko novo grafično kartico. To katero uporabljaš sedaj ima takorekoč že arheološko vrednost in ni primerna za nič drugega kot da jo samo še uokviriš in daš na steno. Pa brez zamere.

racaMIT ::

Ni panike :) ne zamerm :) ... sj jst mam dost spodobn graficno drgac .. geforce 2mx400 64mn :) ... tisti sm za brata sestavu en comp ... k je 366 celeron ... pa na plati ma sound pa grafiko 8mb ... pa sm mu se vodoja not dal ... tko da lahk kak ut (star ne 2003) odspilava prek mreze :)

lp >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najdite mi driverje za graficno, pls

Oddelek: Pomoč in nasveti
121250 (1104) Dr_M
»

Gonilniki Voodoo 3 + XP?

Oddelek: Programska oprema
151453 (1198) XS!D3
»

Stare AGP grafične - kaj priporočate

Oddelek: Kaj kupiti
231589 (1217) Maxtor
»

Win Xp čet Win2k

Oddelek: Operacijski sistemi
11904 (748) andrej
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585312 (4454) andrej

Več podobnih tem