» »

Gonilniki Voodoo 3 + XP?

Gonilniki Voodoo 3 + XP?

Loki ::

zanima me, katere gonilnike za voodooja 3 uporabljate lastniki windows xp?

root ::

ja najnovejše drivere za voodooje dobiš na voodoofiles.

Loki ::

to vem, glavno vprasanje je katere.
do sedaj sem preizkusil tri verzije (dobljene z voodoofiles oz. kje drugje) - nobena od teh ni delala zadovoljivo.

root ::

Ja kake dobre drivere za voodooje lahko kar pozabiš, jaz mam zdaj voodoo3 3500 pa neke drivere 1.08.5 al nekaj takega pa mi recimo v need for speedu HP2 pol stvari ne dela oziroma so kar rdeče al pa kaj takega. (recimo kaka voda, al pa lava, dim iz koles pa te stvari).

bf4ed ::

Te vaše vuduje lahko samo stran fuknete še moja tnt2 na drugi kišti je boljša, vse dela samo počasi ali dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bf4ed ()

wishmaster ::

Voodoo je bil zakon jin je še zakon.Sam uporabljam voodooja 5 in igram vse nove igre GTA 3,Doom 3,NFS 6....).Problem pri teh karticah je samo v gonilnikih in nikjer drugje.V testih je slab.Ampak v praksi je kar vredu.Moti me samo to da moram pri vsaki igri naložit drug gonilnik.

CaqKa ::

doom3... jeah right :)

bf4ed ::

:D >:D

CaqKa ::

aja pa če bi uporabil slotech iskanje bi že dobil odgovor...
meni so barve pa vse z 3dfx toolsi špilali z hujor hoe driverji... kje se jih da dobit pa več nevem ker mam atija zdaj.

bukvi ::

Kakšen pa CPU maš,da ti dela DOOM 3 v voodoojem fajn :)

wishmaster ::

Mam pentiuma 4 1,8 Ghz,512 Mb RAMA.Občasno mi zginevajo stene.Drugač mi dela tekoče.Zgoraj sem že napisal da je pri voodooju umetnost sam v gonilnikih.Lahk maš voodooja 5 pa ti bo še NFS 3 štekal,če maš kake leve gonilnike.

XS!D3 ::

Mam Voodoo 3.A če dam gor v3-w2k-xp-1.09.00-beta7 na Win XP pro, a dela Tv-out.Rabm sam tko za (dvd,mpeg4,avi) filme gledat.

Jakka ::

Najboljši gonilni za voodoo 3 3000:
Voodoolizer 1.05.00 za win2k/XP.

Dobiš na voodoofiles, ali pa mene najdi na ircu pa ti pošljem.
Jih mam tut sam, dela večina igrc super.
Sm pa že jest odpru to temo, samo za win2k.:)

CallMeAl ::

ja, Voodoolizer so dobri ( link - najnovejša verzija je 1.05.03, 3dfx Tools pa boš moral namestiti posebej - link je prav tako na tej strani pod Utilities). druga varianta, ki jo uporabljam tudi sam in deluje prav tako dobro, pa je Amigamerlin 3.0 XP ( link).

LP

XS!D3 ::

keri tulsi so tapravi.

XS!D3 ::

A je dost sam Voodoolizer_1.05.00_WinXP_2K, k ma kao tud tols-ije?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP in gonilniki za Voodoo 3 2000

Oddelek: Strojna oprema
10968 (764) Tr0n
»

3dfx tools

Oddelek: Strojna oprema
101242 (875) iskra
»

voodoo3 in windows2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
7910 (829) CallMeAl
»

Novi 3DFX Voodoo Banshee gonilniki

Oddelek: Novice / Grafične kartice
272038 (2038) SkyNet
»

vodoo3 in COlin 2

Oddelek: Igre
211906 (1635) rookie

Več podobnih tem