» »

Winamp 3 vprašanja!

Winamp 3 vprašanja!

smash ::

imam naslednje probleme:

-recimo da bi rd imel nek drug skin..in mi ga tudi uspe zamenjat...samo vedno ko izklopim ter nazaj vklopim winamp, mi vrne default skin..kako to odpraviti?

- recimo da instaliram komponento...kje je opcija, da se ta komponenta oz. kakrsnakoli vklopi...do sedaj sem nasel samo skine

sej vem, da boste rekl, pejt na tastr winamp...samo ta je men ful boljs in nudi velik vec, leps je, pa se bi se najdl...tako da naj odgovori tist k ve, ne bi rd ustvaru boj med winamp 2xx ter winamp 3

LP

Nutcracker ::

S skini mam jest enake probleme. Fora je, da "prime" samo nekatere skine (npr. Timepiece, AustinPowers...)

BendeR ::

Ko boš poskusil ta skin ne boš potrebolval drugega.Preizkušeno dela :))
:=)

msmiha ::

Če mene vprašaš so Winamp 3 zaj..... sto na uro. Ko bi bili vsaj bližnice na tipkovnici pustili enake. Kaj kdo ve če se da to kako nastavit al pa obstaja kakšen plug-in?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Nutcracker ::

Denis: Ja, ta skin je res najboljši, sam men ne dela. Ko ugasnem Winamp mi napiše, da je prišlo do napake, ko pa ga ponovno zaženem mi naloži skin, ki je bil nastavljen pred tem.

BendeR ::

Ja te pa nebi vedo ker meni dela.
:=)

smilyxx ::

EH tale winamp 3 je bl jajc. K imamo vsi očitno iste težave s skini in podobnim. Pumoje, da je 2 velik boljsa.
Save water.
drink beer.

Nutcracker ::

Sem mal pobrskal po Winamp forumih in odkril težavo. Winamp 3 sem popolnoma izbrisal iz sistema, nato pa ga še enkrat naližil, vendar tokrat nisem označil možnosti Internationalization (ali Localisation) al kar kol že je. Torej tega ne naložit, pa bi moralo delat vse bp.

smash ::

napako sem odpravil tako, da sem izbrisal winamp3 ter ga ponovno naložu ter inštaliru skin..zdej pa dela...nimam pojma zakaj?!

a kdo ve, kje se vklopijo plugini?

TheD ::

Matr, smešno ... jest se nism mel problema z Trojko. Dela ja, skini tut, vse okej ...

Denis: MMD3 ruls ;)
TheD or not TheD?

BendeR ::

To da MMD3 rula itak vem to ti je najboljši skin.:D

Kar se pa winampa 3 tiče pa meni dela brez problemov,sem pa inštaliral privzete možnosti brez Internationalization.Če se prav spomnim je nekaj zraven pisalo kar me je odvrnilo8-)
:=)

Nutcracker ::

Smash: Verjetn si prej mel instaliran še možnost Internationalization, ko si pa ponovno naložu, tega nisi označu.

smash ::

možno da je blo to...zanima me nekaj drugega še..

kje se vklopjo razni plug-ini v winamp3? al je to avtomatično v AVS z desnim gumbom?

zaj_tam ::

posnami si še enkrat pa idi v options in našteli vse yes

Marjan ::

Uporabljam trojko in nisem imel _nobenih_ problemov z njo. Boljša je od dvojke.

Najboljši skin je pa tisti ki posnema XP-je (če imaš WinXP seveda:\). Probite - SkinUP2XP - Metallic se menda imenuje.
Obstaja pa tud v originalni barvi Winsev. Hudo!

[skini so za trojko drugi kot za dvojko!]

:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
597215 (7215) Avalonis
»

Nov WinAMP

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
273067 (3067) Fury
»

Nova verzija vs stara verzija

Oddelek: Loža
241706 (1398) ahac
»

Winamp 2.81

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
222713 (2713) CaqKa
»

Sonique vs. Winamp

Oddelek: Programska oprema
181816 (1610) JLP

Več podobnih tem