» »

Graficna kartica Geforce2 MX

Graficna kartica Geforce2 MX

grega ::

Imel sem grafično kartico leadec geforce 2 MX -32MB. Pri igri GP4 mi je program nastavil 12frames/sec, potem sem nabavil Geforce MX2 - 64MB in ponovno mi je GP4 testiral grafično in mi nastavil 12 frames/sec- s tem da je skoraj vse nastavljeno na Low -detail. Imam racunalnik P3-550MHZ.

Ali je mozno da ni nobene razlike med tema dvema karticama??

jest10 ::

Razlika je le v količini rama. To pa skoraj ne vpliva na zmogljivost

njok ::

64MB rama na 2MX največkrat vpliva negativno na performanse...

Zakaj ne prebirate testov preden nabavljate nove komponente? :\

bobby ::

hjok: ah nehi no, kje si pa to pobrall????
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

njok ::

Ok... res da sem govoril na pamet in je ze dolgo nazaj odkar so prisle te karte na trzisce ampak se med Ti4200 64MB in 128MB v vecini primerov obnese 128MB razlicica slabse. Dvomim da je v primeru 2MX z 64MB res taka razlika. Mogoce se pa motim... bom poiskal kak test ko bom imel vec casa.

Mr.B ::

Fantje zgrešili ste poanto.
Kupljena je bila grafična kartica z istim grafičnim procesorjem ter. sklepam z enako hitrostjo. Ja kaj pa je pričakoval.
Razliko bi opazil le če bi imel vse na max potem bi se poznalo , samo zaradi samega tako hitrega procesorja , dokaj malo.
Če je grafično dobil gratis , potem je ok , če pa jo je kupil , pa ?
Žal se večina 64MB kartic prodaja s počasnejšim ramom kot njeni 32 bitni. Isto je z 128MB karticami in njenimi 64MB. Recimo 128MB 8500 radeoni imajo ponavadi počasnejše rame kot 64MB bratci. Zato so v večini primerov odrežejo slabše. Sicer pa se zadeve obrnejo takoj ko se resolucija in detajli dvignejo.

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

njok ::

Tudi ce so rami clockani enako ni pretiranih razlik. No ja, razen pri 4x FSAA in 8x aniso - samo takrat pade framerate tako ali tako na neigralnih 10fps. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično kupiti do 30k?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1398264 (6506) js
»

Dograjevanje

Oddelek: Kaj kupiti
171356 (1216) speed machine
»

Nakup nove grafične kartice (pri celeronu 830Mhz)

Oddelek: Kaj kupiti
281269 (952) SavoKovac
»

Grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
13835 (627) Klemenn
»

Navijanje gf2 mx400 - 250/360?

Oddelek: Navijanje
261303 (926) Cako

Več podobnih tem