» »

Trip to Manchester (anglija)

Trip to Manchester (anglija)

Klemenn ::

A mi bi kdo lahko dal kakšne napotke, kako čim cenej pridt do manchestra - anglija.

Vem v bistvu le to, da z avtom že ne bi šel :)

JayKay ::

Slo - stansted:letalo (easyjet-lj, ryanair-graz,trst)
Stansted - london: bus (terravision)
London-manchester: vlak (kupi karte vnaprej-nationalrail,trainline strani)

zupicaa ::

Do Londona vsekakor z letalom iz Brnika z EasyJet. Karta od 75-150EUR povratna. Iz Londona pa je verjetno nešteto možnosti kako priti do Manchester-ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zupicaa ()

izbrisiracun ::

Poglej malo linije ryanair in easy jeta. Na njihovi strani poišči "route map", ki ti pokaže vse njihove linije. Ryanair(cenejši) leti iz Trsta tudi v Birmingham, ki je bližje Manchestru.

Zeberdee ::

Ker sem nekaj dni nazaj gledal nizkocenovce imam občutek, da jet2 vozi Pula (ali pa Rijeka) Manchester.

Split.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

[ecstazy] ::

Tudi z Benetk leti v Manchester.

unit3d ::

Najceneje je še vedno, če letiš direktno v Manchester. Kakšne take povezave kot so London -> Manchester se enostavno ne splačajo, sploh pa ne z vlakom, ker boš za povratno karto dal 2x več kot si dal za letalsko do Londona. Bolj se splača iskati kakšne povezave preko drugih mest. Sam sem se iz Londona v Liverpool peljal z vlakom (povratna cca 100 funtov) ter potem od tam v Manchester (povratna okoli 15 funtov).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: unit3d ()

fosil ::

Na hitro sem pogledal na stran nationalrail in za en naključno izbrani dan v marcu, dobiš karto za vlak london-manchester že za 11,50 funta.
Je pa res da tukaj velja podoben sistem kot pri nizko cenovnih letalskih prevoznikih, torej rezervirat moraš prek neta in nekaj časa vnaprej.
Tako je!

unit3d ::

Ja, pozabil sem povedat, da, če se odločiš za vlak, kupi karto vnaprej in če je le možno, ne kupuj na železniški postaji, ampak na internetu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni v Francijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7922831 (17830) Karaya 52
»

Najceneje do Londona

Oddelek: Loža
4410154 (7642) innerspace
»

Jeseni greva s punco v London... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7638293 (34857) strictom
»

Najceneje v London

Oddelek: Loža
135116 (4604) Nejc Pintar
»

Let z letalom na Irsko.

Oddelek: Loža
304045 (2034) MitjaM.

Več podobnih tem