» »

Najceneje v London

Najceneje v London

Nejc Pintar ::

Torej, planiram da bi šel poleti za 3, 4 dni v London. Zanima me pa par stvari:

Prevoz do tja in nazaj? (Najceneje sem gledal Easyjet)
Hostel? (nekaj let nazaj smo bli v enem s pogledom na pokopališče, mogoče kdo ve kako se imenuje?, najcenejši hostel?)
Prevoz po Londonu (treba se bo organizirat pa vsak dan za kakšno cono karto vzet)

Dodatni stroški?
Lahko je biti prvi, če si edini!

Loki ::

http://www.mobisux.com/tabla
poglej potovanja in isci london. na tistem forumu vec potujejo kot tukaj. :D :D:\

drugace pa vsak dan spremljaj easyjetovo stran. vcasih dajejo akcije recimo 1€ (ali manj) za let (ce so sedezi frej), nimas pa toliko prostih rok glede termina. :8)
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Meamoto ::

Cenejši kot Easyjet (po lastnih izkušnjah) je Ryanair. Sicer moraš prit do Trsta, ampak v računici se celo splača.

codegen ::

Odvisno kdaj bi rad šel... od 1.maja naprej začne iz Brnika letet wizzair in bojo imeli sigurno akcije na začetku!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: codegen ()

NoUse4AName ::

Ryanair lahko gres tudi iz gratza.
Za bivanje priporočam millenium lodge central. Samo zdaj ne vem kaj se je zgodilo, očitno so zamenjali lastnika ali kaj. Ker te stran redirecta in slika na tisti strani je neka čisto tretja stavba. Jaz sem pri njih rezerviral sobo z mailom na: millenniumlodgecentral@yahoo.co.uk
Pošlji mail pa vprašaj če se še da rezervirat pa da ti naj pošljejo njihov naslov. Namreč večina hostlov v londonu so res totalne lukne. Ta pa je čisto vredu pa postaja podzemne je blizu.
Glede prevozov si preprosto kupi karto za podzemno za toliko dni kolikor boš tam. Podzemna je organizirana po območjih, tako da si najdi hostel v centru in si kupi karto samo za center (zone 1).
Potovanje z pozdemno je res najboljša rešitev. Zelo hitro prideš kamorkoli v mestu.
Stroški so: letalo, karta za vlak do londona, karta za podzemno, hostel in hrana. Jaz sem šel tudi za približno toliko dni tja kot ti in sem mel sabo nekje 110000. Porabil sem seveda vse, ker majo v londonu preprosto toliko dobrih stvari da greš zelo teško prazne denarnice domov.

Zgodovina sprememb…

NoUse4AName ::

Pa da ne boš slučajno šel iz londona brez da obiščeš Camden Town, mislim da je tam predvsem folk ob vikendih.

Nejc Pintar ::

Mislim da je to ta hostel v katerem sem bil.
@Meamoto: sem malo primerjal cene pa je Easyjet cenejši (če planiraš daleč naprej).
Sicer pa ima wizzjet zastonj enosmerne vozovnice.

Tole bo treba močno planirat da pridem čimcenejš skos:)
Lahko je biti prvi, če si edini!

STASI ::

Najcenejše v Londonu je kampirati nekje blizu okrožja Stratford, konec proge Jubilee.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Tic ::

NoUse4AName: Opasno je tam :D
persona civitas ;>

Meamoto ::

@Meamoto: sem malo primerjal cene pa je Easyjet cenejši (če planiraš daleč naprej).

Hm, zanimivo.. Sam sem z njimi letel le enkrat, z Ryanair-jem pa 17-krat, in še nikoli niso bili cenejši..

Si upošteval tudi takse?

Nejc Pintar ::

S katerega letališča pa?

Sicer pa ko gledam karte za ryanair je cena v eno smer 80-100€, pri easyjetu pa so smer ljubljana-stansted 5-15k (odvisno od dneva odhoda), nazaj pa 15-20k. Če temu prištejem še ceno prevoza do Gradca oziroma Trsta je razlika še večja. Predračun za obojesmerno vozovnico pri Easyjetu (s takso) je prišel 23000.

wizzair pa ima enosmerne vozovnice za london oz. bruselj trenutno zastonj. V eno smer z enim, v drugo z drugim prevoznikom?

edit:
Ali slučajno kdo ve kdaj je pri katerem prevozniku najbolje rezervirati karto?
Lahko je biti prvi, če si edini!

Zgodovina sprememb…

Meamoto ::

Iz Trsta, in v povprečju so bile vozovnice (brez takse) 10-20€ v eno smer.

In glede na to, da se naslednji mesec odpravljam spet, lahko potrdim, da to še vedno drži. Malček dražje je ponavadi ob vikendih in praznikih, ali pa na že zapolnjenih letih.

CWIZO ::

S punco greva 4ga maja ke in sva dala oba skupi za obe smeri 30k.
Ce bi sla pa en tende prej (prvomajske pocitnice) bi pa dala neki cez 50k.

z easyjet to (lj-stansford)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Nejc Pintar ::

@CWIZO: sem gledal isti termin:)
Lahko je biti prvi, če si edini!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni v Francijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7922816 (17815) Karaya 52
»

London.

Oddelek: Loža
215392 (3379) baltso
»

Izlet v VB

Oddelek: Loža
61637 (1464) popster
»

Najceneje do Londona

Oddelek: Loža
4410146 (7634) innerspace
»

Jeseni greva s punco v London... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7638287 (34851) strictom

Več podobnih tem