» »

Jeseni greva s punco v London...

Jeseni greva s punco v London...

1
2
»

CWIZO ::

Glihkar prišel iz Londona :)
Bodys ... the Exhebition je res vreden ogleda. Prov noro je.
Pa naravoslovni muzej je tut vreden ogleda. Skoda je le da za vse te muzeje res rabis skoraj cel dan in je mal jeba ce si na tesnem urniku.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

IceBreakr ::

Ima kdo kakšno izkušnjo z najemom avta tam? To bo enkrat za probat ;)
IceBreakr

CWIZO ::

Sam nimam izkušenj, lahko pa probaš s tem linkom.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

perci ::

V Londonu je avto brezveze, ker je teško parkirat, poleg tega moraš za vožnjo po centru dodatno plačat.

bzp ::

Najem avta, za po Londonu je brezveze, preveliko mesto, problemi s parkiranjem, zabasane ceste ... Prides s podzemno hitreje, ceneje in z manj problemi kamorkoli ...
Za furanje po GB je pa zakon. Starostne omejitve so ponavadi 25 let pri vecini, najdes redke rent-a-car agencije ki dajejo tudi mlajsim (nad 21), ampak si omejen z izbiro avtomobila (kaj drugega kot Corso ali nekaj v tem razredu ne dobis) ...
Prej preveri kako je z dodatnimi pogoji (npr. ob prevzemu avtomobila polozis 200 funtov, dobis ko vrnes), doplacilo za "mladega voznika" (pod 25) ...
Po levi vozit ni tak problem, sicer je prvih par minut totalna zmeda v glavi in moras res biti pri stvari, po kaksni uri, dveh, se zadeve navadis (no ja, se vedno ko se vsedes, hoces vzeti pas na levi) ... problem so samo kaksni bolj odrocni kraji (S Skotska) kjer imas cesto siroko samo za en avto in na vsake 100m "odmikalisce". In ce 1 uro nobenga ne srecas, je treba tolk mozgane met priklopljene da se ne umaknes na desno :) Po prvih 10min in ko prides ziv iz dvojnega kroznega s semaforji (znotraj kroznega :))) takoj z letalisca (Stansted), je v prometu precej lahko voziti, saj itak vidis da ce so vsi na levi, moras biti tudi ti.

IceBreakr ::

No sej mislil sem po GB in v kakšne bolj odročne kraje :)
en je zadnjič razlagal da se je tko peljal tam in naenkrat pridirka za njim rešilec in je avtomatsko odvil v desno :D
>:D
IceBreakr

bzp ::

Za iskanje in obiskovanje odrocnih krajev (ki jih z vlaka ali busa sigurno ne bos videl) je avto zakon. Cist drugo dozivetje od "klasicnega turizma". Interrail ipd. se IMHO ne more kosati z rent-a-car-om. Nimas problemov z voznimi redi, lahko si izberes se-tako odrocen kraj, gres gledat nekaj kar te zanima 50km stran od vseh ostalih vlak/bus povezav, ...

IceBreakr ::

Ja to vem, sem prepotoval že kar nekaj na to varianto, Anglija me še čaka :)
IceBreakr

mile ::

in si izoliran....

public transport je zakon, marsikaj doživiš, sploh v kakšnih bana-republikah

Sergio ::

Jutri kreneva. Yay :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

STASI ::

Uživajta.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

TESKAn ::

Hej Sergej, mi lahko poveš kaj bolj natančno, kje bosta? Da se dobimo na kašni kavi:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Sergio ::

Pod King's Crossom je Meridiana Hotel. Sej mas mojo telefonsko, pa se cujemo. ;-)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Boeing ::

Sergio, se dobimo na kavi ;)

Sicer pa uživajta :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

klemen22 ::

Kdo bi si misliv da je pol slo-techa v Londonui;)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Double_J ::

Srečno pot! Pa pazita na teroriste.

:)

[SpydeR] ::

Fajn se mejta.

Jaz grem pa v torek. 8-)

_marko ::

Jaz pa trenutno kolebam med Londonom in Brusljem.
S punco greva novembra v eno od teh mest. Kaj mislite, kaj se bolj splača videt?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

mare_ ::

IMO London. Sem bil letos v Bruslju, lani (al predlani, saj ne vem) pa v Londonu in me je London veliko bolj navdušil, je tudi veliko več stvari za videti & početi.

_marko ::

Ja, ampak baje je London boljše videt pomladi oz poleti.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

strictom ::

V Londonu je itak vseeno :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

perci ::

Midva sva bla v londonu za prvi maj, ene dve leti nazaj in je blo top vreme.

Nejc Pintar ::

Mi smo bli par let nazaj v Londonu pozimi. Pa je bilo tudi kul vreme. 3 dni je bilo sonce, s tem da smo se drugi dan prebudili v rahel snežni metež.:)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Sergio ::

Ne se zajebavat s teroristi.

Eden je pozabu kovcek na postaji podzemne. Ko sva hotela it iz Covent Gardna do King's Crossa, sva morala it pes, ker so vse zaprl in evakuiral.

Slika

Sicer je blo pa nepozabno! Z Boeingom in TESKAnom smo se celo na kofetu dobil, kot obljubljeno :D

Smo lahko simfal v slovenscini brez strahu da bi nas kdo razumel :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

root987 ::

Sem bil v Londonu en mesec po lanskih terorističnih napadih in tista slikca precej dobro oriše situacijo in "preventivo" - skozi hyde park so se "popolnoma vsakdanjo" sprehajali policisti z avtomatskim orožjem. Zanimiva scena, may I add. :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Boeing ::

Ja, tele antiteroristične jemljejo na oni strani rokava hudičevo resno... sem za hec slikal železniško postajo Victoria (ker mi je pač fancy :)), pa sta bila takoj dva ob naju s punco... sicer brez šmajsrejev, a mi kljub temu ni bilo vseeno... no, potem ko sem jima pokazal slikce in dopovedal, da ne slikam strehe postaje, da sem čisto navaden neumen turist iz nerizične države in z veljavnim pasošom, sta naju spustila...

Po Sergiotovi ideji sem imel namen tudi slikati tekoče stopnice na podzemni... stand on the right fora, ker je res zanimivo videt... pa sem si raje premislil, en pogovor s policaji v tuji državi je zame dovolj.


Kava je bla super, šimfanje še toliko bolj, to se verjetno strinjamo :) Treba ponovit, kje na kakšni še bolj eksotični lokaciji ;)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

strictom ::

Ste za Bangkok? :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potovanje v London januarja

Oddelek: Loža
359527 (8625) Phantomeye
»

London.

Oddelek: Loža
215383 (3370) baltso
»

Najceneje v London

Oddelek: Loža
135104 (4592) Nejc Pintar
»

v London "na kavo"

Oddelek: Loža
154147 (3662) gazda
»

London.

Oddelek: Loža
183626 (3179) Matty

Več podobnih tem