» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
94 / 256
»»

ColdCat ::

V pomanjkanju relevantnih novic o Mikiju, še nekaj o drugi "hokejašici" Piki. Miki je napisal "če bi Pika vedela???" pod sliko v zadnjem Mikiliksu, kjer sedita Špelca in Dejči. Soroden forum S-T-ju 8-) se je ukvarjal s problematiko Kje je Pika. Zelo uporabna je informacija kimzija:))

Imata Miki in Špelca danes na sodišču??

Matako ::

Ja danes se bosta udarila na sodišču (EDIT: zakaj nima S-T dopisnika-čivkača v dvorani?!). Upam, da bo Miki zdržal pritiske in bomo do konca tedna že listali pdf! Me prav zanima, kako bo poročilo spopada zvečer ali jutri.

EDIT: danes bi prav pasalo prebirati Špelčine fajterske podvige v Gatah. Škoda.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Zanimivo, tisti članek iz Dela prejšnji teden pravi, da je nadaljevanje 18. junija. Ta obravnava za danes ni razpisana na Okrajnem v LJ. Ima pa danes na okrajnem v LJ obravnavo še en junak Specjala, Kitajec. 264. člen KZ. Tole pravi ta člen

264. člen
Uradna oseba, ki neupravičeno uporabi denar, vrednostne papirje ali kakšne druge stvari, ki so ji zaupane v službi, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do treh let.

Ko je bil še Miki uradna oseba je lahko naredil še kaj dosti hujšega. Stvari so se takrat urejale drugače:UP WERE WE BELONG
Pred stanovanjem so me aretirali Ljubljanski kriminalisti,končal sem na Prešernovi.Klic sem izkoristil,da sem dežurnega na MORS-u obvestil,kje sem.Uro ali dve zatem je Dare slavnostno vkorakal v prostore krim službe na Prešernovi,ponižal prisotne kriminaliste na čelu s takratnim šefom...

...čeprav so zahtevali pripor,sem čez nekaj minut zapustil prostore na Prešernovi.

No res je Miki potem na*ebal vse za nazaj (vsaj tako trdi Miki) na sojenju v sklopu Operacije Marinec.

Mogoče Miki tole bere nelogiran in bo glede Kitajca kaj napisal v naslednjem Mikiliksu. Pred letom sta imela odlične debate na forumu modrih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Matako ::

Kitajec... lol. Pa saj to je že čista kriminalka v noir stilu. Samo še kako Bogart izjavo bi moral kaj pa kdaj pribiti s čikom v ustih. Miki bi bil moral kontaktirati Quentina, ne Juliana!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Julian će gre verjeti zlobnim jezikom, je ko je bral tiste scene s Špelco, potem posilil kar hišnika, ker žensk mu globalna mafija ne pusti več blizu. Ampak s kondomom>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

Čakajte malo, sedaj ne samo, da roki za knjigo in bloge ne veljajo več - še datumi obravnav so mimo? Da fuq? Nekaj novega. Kaj nam sploh še ostane? :(
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Kaj češ, čisti postmodernizem. A se nam vse samo zdi?

O.

poweroff ::

Sledi pa strukturalistični dadaizem. :))
sudo poweroff

ColdCat ::


Znana slika mladega Mikija...v bistvu edina, razen tistih nekaj od Bobota iz tiskovke po Depali vasi. Edini ki ga prepoznam je Sine(sedmi v vrsti od Mikija)...tudi junak Mikijevega specjala. Četrtega imam malo na sumu, da je Kitajc, čeprav nisem prepričan. Drugi bi tudi lahko bil Bur (oz. Šrauf 8-))

Oh ja, tako je to, če ni knjige in blogov-gat in prvinskega specjala, da se razumemo

Če bi se nekateri tukaj lepše obnašali do Mikija 8-), bi lahko Miki sam povedal za vsakega:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

leiito ::

Še ena je z orožjem, baje iz Afganistana, kjer Miki izvaja neko varovanje. Nisem nek poznavalec, ampak čudno se zdi, da je brez flak jacketa in druge standarne opreme nekako dvomim, da Blackwater nima strogega protokola glede tega, ko gledaš druge imajo redno tudi side-arm v holsterju na stegnu, komunikacijski set etc. Morda je šlo za kako lokalno varnostno agencijo, Inshallah Security Inc.

Matako ::

He, leiito, ko se prebral prvi stavek sem refleksno skočil pogledat novo epizodo Speciala. Ni je. Še. Le ura tiktaka.
/\/\.K.

poweroff ::

In čaka, da bo nenadoma BUM! :))
sudo poweroff

Matako ::

Ma bum bi moral biti že predvčerajšnim na sodišču.

Bo Črt Majcen (Delo) kaj komentiral? On je končno razbobnal kako naj bi se 18. Miki in Špelca pravno udarila ...

Razen če obravnave niso prestavili Jajo-stil. Samo to prestavi tudi izid Knjige...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Črtomir jih z majhno četo brani?

Kaj pa če jajo ga potem pričaka in na skrivaj udari?
Zasuje z drogo in nezvestimi devicami:))

Ne Črt madona ne riskirat.:))
Sem bral da bo jajota sodnica dala v marico pa na sodišče, kjer mu bodo sodili tako pavšalno za vse grehe. Počez>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

Novi Mikiliks je tu!

http://mikstone1.blogspot.com/2012/06/w...

Hm, čeprav se omenja Špelco ni neke osvetlitve dogajanja ta teden. Kao da se ni nič zgodilo - saj verjetno se res ni!

Drugače je to precej rumena epizoda ("debela deklica Nina Zidar, nesrečno poročena Klemenčič" ipd.)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

leiito ::

Matako je izjavil:

Novi Mikiliks je tu!

http://mikstone1.blogspot.com/2012/06/w...

Hm, čeprav se omenja Špelco ni neke osvetlitve dogajanja ta teden. Kao da se ni nič zgodilo - saj verjetno se res ni!

Drugače je to precej rumena epizoda ("debela deklica Nina Zidar, nesrečno poročena Klemenčič" ipd.)


Očitno se tudi njemu ne da več. Matthai po moje v pol ure zmeče skupaj algoritem za pisanje takih generičnih postov. Prepričevanje prepričanih, odkrivanje tople vode in JJ kot Kim Kardashian.

luli ::

leiito je izjavil:

Matako je izjavil:

Novi Mikiliks je tu!

http://mikstone1.blogspot.com/2012/06/w...

Hm, čeprav se omenja Špelco ni neke osvetlitve dogajanja ta teden. Kao da se ni nič zgodilo - saj verjetno se res ni!

Drugače je to precej rumena epizoda ("debela deklica Nina Zidar, nesrečno poročena Klemenčič" ipd.)


Očitno se tudi njemu ne da več. Matthai po moje v pol ure zmeče skupaj algoritem za pisanje takih generičnih postov. Prepričevanje prepričanih, odkrivanje tople vode in JJ kot Kim Kardashian.


Zakaj izumljati toplo vodo. Algoritem je že davno spisan. Imenuje se FDV in tudi Matthai je fasal svojo dozo.

donfilipo ::

Matthai po moje v pol ure zmeče skupaj algoritem za pisanje takih generičnih postov.


Korekcija iz Real:))

Če bi Matthai znal napisati kodo, ki bo vsaj tako na pol v cirilici in na pola sumerski približno znala pisati take bloge, bi bil danes najbogatejši človek na svetu!!! Kar kmalu.

Kar se pa FDV tiče pa.... hja brez da bi bili sicer morda res nekoliko bolj tehnično popolni, ampak zato globoko propognjeni z ritjo v smeri vladarja, na FSPN IN zdaj FDV ne gre nikakor. Čeravno so nekateri dobri in v primeru, ko gre za res ultra-rumeno iz ulice, seveda tudi krvavo potrebni.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

Jaz sem pa res mislil, da je epizoda JFK (pred-prejšnja) oznanjala nekakšno prelomnico s pogrošnim, v bistvu nepolitičnim Mikiliksom zadnjih mesecev :(

Saj mene ne moti, da je šund - samo mora biti kakovosten!
/\/\.K.

donfilipo ::

JFK. Ja legenda.

Ko so igrali himno 'The eyes of Texas are upon you', se je pokazalo da je eno oko preveč8-)

Kar se pa Mikstona tiče, mi pa ni čisto jasno. Ali rumeno res toliko privlači? Nekako ne morem tega razumeti. A so ljudje popolne budale?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

donfilipo je izjavil:


Kar se pa Mikstona tiče, mi pa ni čisto jasno. Ali rumeno res toliko privlači? Nekako ne morem tega razumeti. A so ljudje popolne budale?


Žižo pravi, da je 99% ljudi idiotov. Ne vem sicer kakšen N je uporabil ampak šanse so, da smo mi med njimi.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Nima veze.

Tolk boljši izgovor, da ga napademo, kje so zdaj ti wikileaks od Mikstona. Ti poznaš Assanga osebno. Rabimo vedeti:))

Nee. Zezam se. Slavoj je benevolenten menih komunizma in v jedru res noče, ...zavestno stalno kotigirano in razmišljeno.... nikomur nič slabega.

Zato ga v meništvu pustimo na miru.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

donfilipo je izjavil:


Nee. Zezam se. Slavoj je benevolenten menih komunizma in v jedru res noče, ...zavestno stalno kotigirano in razmišljeno.... nikomur nič slabega.


Kaj pa vem. Žižo je filozofski šaolin - z njem ni šale, LOL.

Drugače pa prekleto, Don, si me moral spomniti na Wikileaks? No, Julian sam sicer nima časa, bi se pa lahko kaj zmigali njegovi sodelavci.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

leiito ::

Vikilix, skoraj ušlo iz spomina, ob vseh peripetijah. Še osebno so prišli po disketo,če se prav spomnim. Kakorkoli, samo dokaz več kako dolga je srboprsta majerjevska roka.

Malajlo ::

No, menda je Špela v ponedeljek bila na sodniji, specialca pa - tipično?! - od nikoder.

donfilipo ::

Ajej.

In kako je potem s kaznijo če te ni?

Deset očenašev?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

Saj ima odvetnika, da ga zastopa (18+ let). Pri civilnih tožbah strank dostikrat sploh ni zraven (so recimo v Avstraliji ali wutevr).

Samo zna biti, da je Špelca dejansko čisto samevala... pa tako družabna punca je to.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Aja pol je odvetnik bil?

Ne razumem se jaz v te procedure, pa raje vprašam.

Ampak saj je lahko en tak odvetnik morda za Špelco še bolj privlačen, da ga zmerja, ne?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

ColdCat ::

18. sploh ni bilo obravnave. Špelca je prosila za prestavitev datuma, ker ima dodatno delo, s pripravami na vrnitev Kopija v Slo.>:D
BTW, a gate so se končale?

ColdCat ::

Glede tiste slike s postrojenim Mikijem na čelu: Fotka mi izgleda skenirana iz kake revije(senca na levem robu), revije z vojaško vsebino. Jo je zgleda nekdo poskeniral in poslal Mikiju. Imam občutek, da je Miki ni hranil od takrat, čeprav je Vašči pred časom pisal, da gre za osebo, ki je izrezovala članke o sebi. Miki je imel takrat preveč dela s selekcioniranjem in hranjenjem "the posnetkov". 8-)

Matako ::

Ok, torej je Kopijeva zmagoslavna vrnitev prestavila obravnavo... ki je seveda prestavila tiktakanje ure izida.

Sem fan, tako da mi je to prvič po dolgem času smiselen in v redu izgovor.
/\/\.K.

gmajestix ::

@ColdCat verjetno gre za sken iz revije Obramba ali pa Slovenska vojska.

Matako ::

V pomankanju mikstonslovnih novic je tukaj ena o uspehu enega izmed stranskih likov Mikiliksa, o katerem je imel Miki kar dosti pripomniti:

http://www.rtvslo.si/val-202/slovenska-...

"Prvi je rezultate o ranljivosti GSM-omrežij objavil portal Slo-tech, samostojni raziskovalec Matej Kovačič ... "

Slikca in vse ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

poweroff ::

Grozno. Slo-Tech je prestregel vsebino knjige na poti do tiskarne. :))
sudo poweroff

donfilipo ::

Aha sem vedel da matajevi prisluškujejo na mobitel in simobil in na operater. Zato sem preduzeo najstrožje mere8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Malajlo ::

ColdCat je izjavil:

18. sploh ni bilo obravnave. Špelca je prosila za prestavitev datuma, ker ima dodatno delo, s pripravami na vrnitev Kopija v Slo.>:D
BTW, a gate so se končale?

Špela on ponedeljek@19:36
Pridem na sodišče, da se soočim s "specialcem", in ga spet ni... Ja upam, da so pravi specialci kaj bolj pogumni, sicer se nam slabo piše. Kdo bi si mislil, da je soočenje s tarčo napadanja tako strašljivo ...

Kdo zdej tuki nabija, halo!? Jaz dam 2 EUR na stran Špele. MrzuMačk, o čem govoriš?

Matako ::

Hehe, si kar predstavljam.. Špelca uleti vsa napsihirana, v glavi že rola desne krošeje in uppercute za po obravnavi.... Mikija pa nikjer. :D

EDIT: tudi jaz stavim na Špelco!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

gmajestix ::

21.6. bo kmalu. Ob letu osorej! To ne bo presenečenje. To bo šok, domoljubni šok! Seveda prej! Date is just deadline.

Še en datum, ki bo kmalu mimo :)

Matako ::

Tradicionalno se roki iztekajo ob 19h... se pravi je časa še ulala!

EDIT: poleg tega ni bila napisana zraven letnica. Gre za t.i. odprt rok - open rock v mikleščini. Klap end!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

leiito ::

gmajestix je izjavil:

21.6. bo kmalu. Ob letu osorej! To ne bo presenečenje. To bo šok, domoljubni šok! Seveda prej! Date is just deadline.

Še en datum, ki bo kmalu mimo :)


Očitno ne razumeš retropostneostrukturalizma, kjer se avtor ne obremenjuje z anahronističnimi okviri slovnice, kaj šele določnih in nedoločnih predlogov. Joyce je amater za tole. Date is just deadline si lahko razlagaš kot a date is just a deadline, the date is just a deadline, date is just a deadline etc etc.

Ta stilski prijem je bil opažen že večkrat, npr. pri "no mercy for winners", variativno tudi pri I'm impress.

Matako ::

Po mojem je ravno obratno: a deadline is just a date. Nekaj številk, to je vse... in kaj je bolj abstraktnega od pojma števila? Ne moraš ga definirati brez da bi vključil drugo število - in le to je rok: nek umeten oprijem, ki izhaja iz našega strahu pred minljivostjo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

leiito ::

Potem najbrž the deadline is just a date, ampak imašf pa prav, dejansko gre za še eno stilsko figuro znano kot inverzija in žižekijansko (The pervert's guide to cinema) simboliko:
http://www.imdb.com/title/tt0021789/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

Cervantes ::

Pe dejte že mir Špeli. Ja trideset let nazaj je najbrž že bla hot as hell. Zdaj je pa petdesetletna(+/-) gospa in si zasluž mal miru. As do I.

Tle je videt tud ogromn foušarije!

Če bi moje trideset let stare grehe dons vlekl na plan bi najbrž tud mal popizdu.

Imejte, starci bedni, vsaj malo - do svoje in na koncu koncev tudi naše skupne preteklosti (da ne omenjam krute sedanjosti) - en minimum pietete!!!

Dixi.

n.

Okapi ::

Če nismo mogli takrat, bi mogoče lahko vsaj sedaj. Upanje umre zadnje, pravijo.;)

O.

Matako ::

Cervantes je izjavil:

Pe dejte že mir Špeli. Ja trideset let nazaj je najbrž že bla hot as hell. Zdaj je pa petdesetletna(+/-) gospa in si zasluž mal miru. As do I.

Tle je videt tud ogromn foušarije!

Če bi moje trideset let stare grehe dons vlekl na plan bi najbrž tud mal popizdu.

Imejte, starci bedni, vsaj malo - do svoje in na koncu koncev tudi naše skupne preteklosti (da ne omenjam krute sedanjosti) - en minimum pietete!!!

Dixi.

n.


Zavrnjeno. Miki začel, Miki nadaljeval. Ni tukaj "ne grem se več".

Zahtevamo le odgovore (več o tem bo povedal Mrzli)... in nadaljevanje Gat.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

čarli ::

Cervantes je izjavil:

Pe dejte že mir Špeli. Ja trideset let nazaj je najbrž že bla hot as hell. Zdaj je pa petdesetletna(+/-) gospa in si zasluž mal miru. As do I.

Tle je videt tud ogromn foušarije!

Če bi moje trideset let stare grehe dons vlekl na plan bi najbrž tud mal popizdu.

Imejte, starci bedni, vsaj malo - do svoje in na koncu koncev tudi naše skupne preteklosti (da ne omenjam krute sedanjosti) - en minimum pietete!!!

Dixi.

n.


Khm, Špelca je bila pred 30 leti še komaj dobro najstnica:) Je namreč letnik 69. Vsekakor ima pa tapravo letnico glede na razgibano spolno življenje:D

Matako ::

Dobro, že naslov teme pove, da govorimo o dogajanju pred 20 leti. In sploh ne gre za fovšarijo ampak občudovanje!
/\/\.K.

ColdCat ::

čarli je izjavil:



Je namreč letnik 69.


Miki trdi, da je letnik 68. LINK
Znani mail od Mitje L., ki ga je Miki potem objavil javno in se zameril Mitji L. Na koncu je Miki napisal, da je to pripel za ilustracijo, kdo in kaj je Špelca. "8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

ColdCat ::

Matako je izjavil:


Zahtevamo le odgovore (več o tem bo povedal Mrzli)... in nadaljevanje Gat.


Absolutno!

1. Kaj prodaja mladi Miki na TEJ SLIKI
Spomnimo, Miki trdi, da je to fotografija, ki mu jo je kralj sunil iz garaže. Miki je plačal najem za celo leto vnaprej8-) Ni čudno, da je kralja potem dajal firbec kdo in kaj je Miki8-). Glasbeni manager:)) Kralj trdi, da Miki deli letake in promovira kraljevo stranko.8-)

2. Kaj je s TEM PREDLOGOM o imenovanju kralja za predsednika predsedstva SFRJ? (Ne pozabimo, za to mesto je kandidiral tudi Vašči) Miki pravi, da s tem (in vsem ostalim8-)) nima nič. Dokler Miki ni začel specjala2.0 smo to vzeli za gotovo. Toda potem je Miki priznal, da je bil glasbeni manager, datumsko pa je tudi priznal, da je nekaj tedno pred zaćetkom intervencija JNA v Sloveniji bil, celo v Koč. reki, potem se vrnil v Makedonijo in od tam spet pobegnil na dan osamosvojitve. Enostaven je govor resnice (part 37)

Vprašanj je še nekaj, vendar z odgovori na ta dva bi Miki pojasnil marsikaj. To je skoraj bolj pomembno od zaključka Gat in (MATAKO:)), PAZI TO!!!) vseh posnetkov iz kletnega stanovanja8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

darkolord ::

Mimogrede, a včeraj je bil "šok"?
««
94 / 256
»»