» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
256 / 256
»
»»

kancler ::

Božični čudež, THE mikstone se je pojavil v temi.
Hvala za objave, lajf je zajeban ampak ko se prebere tvoje objave je vsaj za nekaj minut lažje.

Utk ::

Jaz sem naročnik in to z ambasado je opisal kasneje kako je blo. Nikjer ni napisal da je potrkal sred noči na ambasadi in pričakoval tam ambasadorja v pižami.

nokken ::

MiVseVemo je izjavil:

nokken je izjavil:

čarli je izjavil:

In tako sem neke noči ob enih zjutraj z bolanim scenarijem pozvonil na vrata veleposlaništva, ki ga zaenkrat ne bom imenoval. Začudenemu varnostniku sem rekel, naj zbudijo veleposlanika, ker bom govoril samo z njim. Vrag je vzel šalo.

To resno kdo verjame, da te stvari gredo tako, da se nek junkie ob enih zjutraj namala na vrata veleposlanitva in zaspani veleposlanik, ki razen ce ga zena vrze iz rezidence, NE zivi v prostorih veleposlanistva (tako kot pac vecina normalnih ljudi ne zivi v sluzbeni pisarni), kar pomeni da ga ob enih zjutraj ni niti blizu tiste lokacije, prihiti ves prestrasen v pizami na raport temu modelu? Se mu je postavil mirno v pozor ali mu je najprej spucal cevlje? To ni scenarij niti za vasko c-film produkcijo.


Ti si bl kmet, zapeček pa to. To, da me označuješ za junkija, pove vse o tebi. Zarad petljanja ambasad je odprt kazenski postopek. Zato je odgovor, v praksi tako gre, če maš jajca in veš kaj hočeš.
Deset let je minilo od zadnjega obiska tega foruma. Odraste že enkrat 😂


Za razliko od tebe, sem bil ze na precej ambasadah (pa ne na okencih za izdajo viz) tako da vem, da tudi ce bi ti imel jajca, stvari v realnem zivljenju ne gredo tako. Ampak verjamem da v tvojem pravljicnem svetu pa gre tocno tako, kot je prikazano v raznih filmih c-produkcije iz katerih crpas navdih. Ampak feel free in nateguj ljudi se naprej.

Utk je izjavil:

Jaz sem naročnik in to z ambasado je opisal kasneje kako je blo. Nikjer ni napisal da je potrkal sred noči na ambasadi in pričakoval tam ambasadorja v pižami.


Tole je napisal on (iz linka ki ga je nekdo postal tu):

S kom bi sodeloval? Komu naj se ponudim, da pri tem ne škodujem lastni državi? In tako sem neke noči ob enih zjutraj z bolanim scenarijem pozvonil na vrata veleposlaništva, ki ga zaenkrat ne bom imenoval. Začudenemu varnostniku sem rekel, naj zbudijo veleposlanika, ker bom govoril samo z njim. Vrag je vzel šalo.


Nisem jaz rekel, da je sredi noci trkal na ambasadi, ampak je te pravljice pisal on. Pa na koncu se potrdil tu (ce je to res on), da tako tisti z jajci delajo :)) Jaz bi sicer prej rekel tisti ta zblojeni ampak ok naj bodo tisti z jajci... ta razgledani, ki so videli ze veliko sveta :)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nokken ()

Utk ::

Ja, to je napisal, in pol je reku varnostniku, naj ga zbudijo in da naj pride tam, bo že počakal. Ne pa da ga naj spustijo k njemu v spalnico.

Neka ameriška, nemška, itd, ambasada že ima kakega nočnega varnostnika tam. Makedonska morda nima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

nokken ::

Ce smo ze pri pravljicah, predvidevam da je malo te pravljicarske svobode dovoljeno tudi meni, ali ne in je to dovoljeno zgolj dolocenim? Predvidevam, da bomo pri meni zapenjali za vejice, pri tem bleferju pa je dovoljeno nategovati ljudi kolikor mu je ljubo in drago. Ok cool.

Utk ::

Ja ne, čaki, rekli ste da to ne more bit res, ker ambasador ne spi tam, kjer ima ambasada prostore. Ampak tega ni nikjer napisal, napisal je naj da ga naj zbudijo in naj pride tam, v tiho sobo itd. Kaj točno je napisal da je bilo...pač reskirajte 3 evre.

Miki N ::

Te dni poteka 30-letnica Afere Depala vas ... Miki časti epizodo.

https://mikstone.com/ob-30-letnici-neka...

Colt1911 ::

Utk ::

Oh kar solzico sem potočil ob tem svetniku Kosu...če kdo laže tolk kot politik, je to policaj. Pa tu ne laže, ni pa napisal ravno vsega...

Miki N ::

Za navdušence: dodatno študijsko gradivo "Slovenija v letu 1994" iz arhiva RTVS

https://365.rtvslo.si/arhiv/osamosvojit...

Zdaj če vas mika samo malo 90s nostalgije glejte od začetka. Lepote Deželice, smučarija, morje, vinček ... pizdarija se začne od cca 4:15, ko nastopi Ve-se-kdo!

Miki N ::

Jajo jutri na obletnico lastne odstavitve (?) spet organizira protest. Ni naključje. Mislim počasi bi lahko že prebolel ...

Miki medtem obuja spomine na usodno dogajanje tistega dneva točno pred 30. let. V bistvu ima prav "lahko bi bilo še huje", malo je manjkalo, da bi bili Smolnikarja celo pospravili, ne samo premikastili - in potem bi bila res štala.

https://mikstone.com/depala-vas-zadnjic...

Gregor P ::

Da malo obudim debato :D

Delo: Sodišče pritrdilo nekdanji ministrici
Mitja Kunstelj mora preklicati trditve o Sanji Ajanović Hovnik in ji plačati odškodnino.
...
Tožena stranka je dolžna v 15 dneh na spletni strani https://mikestone.si/top-tps/ in na družbenem omrežju twitter preklicati in umakniti neresnične in žaljive trditve ter Sanji Ajanović Hovnik plačati 2700 evrov z zakonskimi zamudnimi obrestmi od 19. maja 2023 naprej, je sodišče zapisalo v sodbi.

Kunstlju je sodišče prepovedalo tudi ponovno objavo ali drugačno razširjanje podobnih navedb, med drugim: “Neprevidna Sanja je kriminalistu pod krinko večkrat prodala zavojčke heroina in kokaina ...”, “V mesecih, ki so sledili, je Sanja v lokalu prodajala drogo in skrivala zalogo, ki je pripadala tolpi.”
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

Miki ima že dovolj izkušenj s točno takimi tožbami, natanko ve, kaj narediti (ali ne narediti) in kaj ga čaka. Končni rezultat je menda pol leta brezplačnega polnega penziona na državne stroške.;)

tony1 ::

Ko bo prišel ven, bo pa objavil post v katerem bo pisalo samo: "Sem že nazaj, prasica #2.

Saj že vemo katera, ne?" :))

Miki N ::

Gregor P je izjavil:


Tožena stranka je dolžna v 15 dneh na spletni strani https://mikestone.si/top-tps/ in na družbenem omrežju twitter preklicati in umakniti neresnične in žaljive trditve ter Sanji Ajanović Hovnik plačati 2700 evrov z zakonskimi zamudnimi obrestmi od 19. maja 2023 naprej, je sodišče zapisalo v sodbi.



Ja kako naj pa Miki prekliče trditve na mikstone.si, če mu je pa Mazzo že davno ukinil sajt? :))

Gregor P ::

Impossibilium nulla obligatio est:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

tony1 ::

čarli ::

Miki za nadaljevanje časti:)
https://mikstone.com/mladost-na-stopnic...

hendriks ::

čarli je izjavil:

Miki za nadaljevanje časti:)
https://mikstone.com/mladost-na-stopnic...


Tole je lep prikaz kaj heroin naredi iz človeka..

Okapi ::

A da ga nauči tekoče in lepo berljivo pisati?;)

Gregor P ::

Zanimiv ta del o Izraelu8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Fritz ::

Gregor P je izjavil:

Zanimiv ta del o Izraelu8-)

Ja, ampak malce pozablja, da so Izraelci tudi vračali dolgove nekaterim rdečim, ker je Jugoslavija podprla nastanek Izraela s pošiljkami orožja. To velja izključno za čas osamosvojitve.

In tudi pozablja, da so pri vseh poslih z Izraelci ti zelo dobro in pogosto neupravičeno zaslužili.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

PacificBlue ::

čarli ::

««
256 / 256
»
»»